10 שיטות להבין את אופי האישה מבלי לשאול אותה אפילו שאלה אחת

 

הטענה שאי אפשר להבין נשים היא נכונה, כי הטבע הנשי מלא תעלומות וסטירות, אבל גבר קשוב יכול ללא שאלות מיותרות להבין מי עומדת מולו. הנה כמה כיוונים. תתחילו לשים לב לבת הזוג שלכם, להתנהגות שלה, הרגלים וחולשות קטנות – כל אלה אומרים עליה הרבה מאד. בסוף הכתבה מחכה לכם קשר מאד מעניין בין מבנה גוף לאופי נשי.
 

הרשת מלאה במבחנים שיעזרו לכם לקבוע את אופייה של האישה לפי ההליכה שלה, התיק שהיא בוחרת ביום-יום, תספורת ואפילו לפי מידת החזייה. בפועל הכל הרבה יותר פשוט.

 
1. הערכים החשובים לה.

ערכים זה סוג של מצפן פנימי, לפיו אנחנו מוצאים את הדרך שלנו בחיים. איך היא חיה , למה היא שואפת, מה רשימת ההעדפות שלה ומהם ההחלטות שהיא מקבלת עכשיו, מנבאות את העתיד המשותף שלכם. שפטו אותה לא לפי מילים אלא לפי מעשים וכך תוכלו להבין מי עומדת לפניכם.

יצירה
 
2. היא אוהבת לתכנן קדימה או מעדיפה ספונטניות?

נסו לדמיין איך בת הזוג שלכם מעבירה את ימי החופש שלה. האם היא מתכננת מראש מה היא הולכת לעשות או פועלת באימפולסיביות? האם היא משנה בקלות  את הלו"ז שלה, או שהוא כתוב בכתב מוקפד ביומן?
אם אף פעם אין לכם מושג למה לצפות מבת הזוג, זה יביא לחיים שלכם הרבה צבעים וספונטניות. אבל מצד שני, לחיות את את היום רק לפי מה שבא היום, זה קצת פזיז ובטוח אם זה עם בן אדם שמשנה את דעתו 5 פעמים ביום.
אבל אם בת הזוג שלכם נגד כל דבר ספונטני, זה לא אומר שהיא משעממת וצפויה. פשוט היא מעדיפה לחיות לפי כללים ברורים. ולכן אנחנו מציעים שתוסיפו לחייה כמה הפתעות נעימות, כי מחקרים מוכיחים שהרבה יותר כיף לבלות יחד בספונטניות מאשר כאשר הכל מתוכנן.

 
3. איך היא מגיבה לאירועים לא נעימים?

החיים הם כמו רכבת הרים: עליות מסחררות מתחלפות בנפילות מסוכנות. אף אחד מאיתנו לא חסין מבעיות צרות, אבל כיצד בת הזוג שלכם מגיבה אליהן?
מחקר שנערך באוניברסיטת קליפורניה טוען שמצבי לחץ זו אפשרות ללמוד מהניסיון של עצמך, לאסוף את הכוחות הפנימיים ולהגביר את המוטיבציה ללכת קדימה. כאן הכי חשוב להבין: מה בעיניה של בת הזוג שלכם מהווה בעיה אמיתית? האם מדובר ברכבת על גרביונים, סיר שנשרף, הערה של מנהל או מבול במדינה שכנה? מה עוזר לה להתמודד עם הבעיות האלה?
היא יכולה סתם למשוך בכתפיים, לפרוץ בבכי, להתחיל לשבור כלים, להתלונן לחברות, לפתוח בקבוק של יין, להתחיל לצרוח או לעזוב את הבית. כל אחד מאיתנו מתמודד אחרת עם מצבי לחץ, אבל אם אפילו הציפורן שנשברה גורמת לה לאבד עשתונות זה סימן מחשיד מאד.

 
4. איך מערכת היחסים שלה עם בני המשפחה?

קשרים משפחתיים חזקים גורמים לאושר, בריאת נפשית ואפילו בריאות גופנית. מאד חשוב שכל אחד מבני המשפחה יתרום את שלו לפיתוח מערכות יחסים כאלה, יוכל לתמוך באחרים ולהתייחס בהבנה למסורת והרגלים של בני המשפחה.
שימו לב, איך בת הזוג מתייחסת לחברים ולקרובי המשפחה שלה. אם היא מתייחסת בכבוד להורים, לא מתחצפת אליהם, מקשיבה לעצות שלהם ותמיד מוכנה לבוא לעזור, זהו סימן מעולה. זה אומר שאותו יחס תקבלו גם אתם.
אם בת הזוג לא מדברת לטובה על המשפחה שלה, מרכלת על חבריה ותמיד מוכנה לספר דברים לא מחמיאים על בני המשפחה, אין שום ערבות שיום אחד היא תתייחס כך גם אליכם.

משפחה
 
5. איך היא מתייחסת לאנשים אחרים?

דבר מאד חשוב שמאפיין אותה – היחס שלה לאחרים. האם היא מדברת עם המלצרית בבית קפה בהתנשאות או בגובה העיניים? האם היא מרשה לעצמה להגיב בגסות למוכרת בחנות או ממשיכה להיות נעימה? אם בטעות ידחפו אותה ברחוב האם היא תתחיל לכעוס?
 
פסיכולוגים טוענים שאנחנו שופטים אחרים הרבה יותר בחומרה מאשר את עצמנו ולעתים קרובות נוטים להסביר את הכישלונות שלנו ע"י נסיבות חיצוניות ואילו כישלונות של אחרים מייחסים לתכונות האישיות שלהם. אבל בדרך כלל מספיק לשים את עצמך במקום של אדם אחר ולנסות להתייחס אליו כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם.
עלינו לכבד אנשים הסובבים אותנו בלי קשר לסטטוס שלהם. אם בת הזוג שלכם מרשה לעצמה לשפוט אחרים ולצחוק על החסרונות שלהם, זה אומר שברגע קשה די סביר שהיא לא תרצה לעזור לכם או למישהו אחר.

6. איך היא מבלה את זמנה הפנוי?

דמיינו לעצמכם שלבת הזוג שלכם יש ערב פנוי, ואתם לא נמצאים יחד. מה היא תעשה? האם תלך למסיבה עם חברות עד הבוקר? תתיישב על הספה לראות סדרה? או תצא לטיול בפארק?
כל אחד מאיתנו זקוק לתחביב. צורת הבילוי של בת הזוג שלכם בזמנה הפנוי אומרת עליה הרבה מאד. וגם על תפיסת העולם שלה, אופי והרגלים. האם אתם מוכנים לחלוק איתה את התחביב? האם אתם אוהבים אורח חיים כזה או שמנסים כבר לדמיין כיצד "תחנכו אותה מחדש"?
אם מוצא חן בעיניכם האופן בו בת הזוג שלכם מבלה בזמנה הפנוי ואתם בשמחה תארחו לה חברה, זה יתרון גדול מבחינת מערכת יחסים. ואם היא אוהבת את התחביב שלכם – אז בטוח לא יהיה לכם משעמם יחד.

7. עד כמה היא מפגינה רגשות?

כן, לעתים קרובות נשים מפגינות הרבה יותר רגשות מגברים. אבל, עד כמה הרגשות האלה שולטים באופי ובהתנהגות של בת הזוג שלכם? לדוגמא, אם היא צופה ב-"טיטאניק" בלי להניד עפעף, ייתכן ואתם בקשר עם רובוט.
אבל לפעמים קורה להיפך, כאשר היא מתחילה לבכות מכל חתול חסר בית ברחוב או גשם ראשון גורם לה לדיכאון  זה הזמן לשאול, האם אתם מוכנים לתנודות כאלה במצבי הרוח? כי הרי לא הכל בחיים קשור להורמונים נשיים. זה בסדר להיות רגישה, אבל להפוך כל דבר פעוט לדרמה – זה מוגזם.

8. כמה היא משקיעה במראה שלה?

כולנו מכירים את העובדה שגברים אוהבים עם העיניים. נשים מסוימות לוקחות את זה רחוק מדי ומשקיעות את כל כוחן ומשאביהן במראה החיצוני שלהן.
גברים אוהבים נשים יפות ומטופחות, אבל האם תהיו מוכנים לחכות שעתיים כל בוקר עד שהחברה שלכם תצא מחדר אמבטיה? כולנו רוצים להישאר צעירים ויפים לנצח, אבל אובססיה על המראה החיצוני של עצמך לרוב מעידה על חוסר הביטחון העצמי, כך שבמקרה כזה בת הזוג שלכם פשוט זקוקה תמידית למחמאות.
תיתכן גם קיצוניות אחרת – לפעמים נראה שהבחורה פשוט שוכחת להסתכל על עצמה במראה לפני שהיא יוצאת מהבית. טוב, ייתכן ויש לה סדר עדיפויות אחר בחיים.

via GIPHY

9. כמה היא חכמה ומשכילה?

על מה אתם מדברים לעתים קרובות? האם אתם מזמינים אותה לצאת עם חברים שלכם או חוששים שתגידו שטות כלשהי? כמובן, היא לא חייבת להיות בעלת דוקטורט, להבין במכוניות, כדורגל ומשחקי מחשב, אבל עם אישה חכמה ומשכילה תמיד יש על מה לדבר.
מחקרים מראים, שמה שקובע בסופו של דבר זה לא הידע הכללי אלא האינטליגנציה הרגשית – יכולתו של בן אדם להבין אתכם, את הרגשות ואת משאלות ליבכם וגם היכולת לשלוט ברגשות של עצמו.
לכן, אם אתם נאלצים לחפש נושא כדי בכוח להפסיק את המונולוג שלה על ריסים מלאכותיים או תספורת חדשה של ג'סטין ביבר, זה די מעיד על עצמו.

10.מה מעורר אצלה השראה?

התחביבים והתשוקות שלנו זה חלק מה"אני" שלנו, המשך האישיות ומרכיב מאד חשוב של החיים המאושרים. התחביב של בן אדם מאפשר לו להפעיל את אותם החלקים במוח ואת היכולות שהוא לא משתמש בהם במהלך העבודה.
בן אדם שיש לו תחביב והוא עושה דברים שהוא אוהב, הרבה יותר מעניין והרבה יותר קל למצוא איתו שפה משותפת. אנשים כאלה מסוגלים להוות השראה לאחרים.
במה מתעניינת בת הזוג שלכם? ייתכן והיא אוהבת סריגה, או לקרוא ספרים היסטוריים, הולכת קבוע לזומבה או אופה עוגות מדהימות. אם לבת הזוג שלכם יש תחביב שגורם לעיניים שלה להיות נוצצות, מזל טוב, בפניכם בן אדם הרמוני.

בונוס – עובי המותן קובע את האופי

האנתרופולוגית אליזבט קשדן חקרה נשים שונות ממדינות שונות והגיעה למסקנה שאת האופי של כל אישה אפשר כמעט תמיד לקבוע בהתאם למבנה גופה, ואם להיות יותר מדויקים, אז לפי עובי המותן. ככל שהמותן של אישה רחב יותר, כך יש לה אופי חזק יותר.
החוקרת ממליצה לגברים רומנטיים, שחולמים על בת זוג עדינה ושברירית, לבחור נשים עם מותן צרה, ואם הוא מחפש דווקא החלטיות ועצמאות, כדאי לו לבחור אחת עם מותן פחות צרה. תודו שזה מעורר מחשבה!

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00