6 סימנים לכך שאת יוצאת עם שקרן

 

כולנו אנשים בוגרים. עברנו דברים, השתנינו, הפכנו לאנשים עם עקרונות. ולשקר זה כבר לא לגילנו. האמנם? אם את קצת חוששת, ויש לך הרגשה שהחבר שלך לא תמיד אומר לך את כל האמת ורק את האמת, הנה שישה סימנים שיעזרו לך להבין:

 

לוקח לו זמן לענות על שאלות

את שואלת שאלה. עד פה זה לגיטימי וקורה לכולם במהלך קשר זוגי. לוקח לו חצי שעה לחשוב על תשובה- קצת פחות לגיטימי. אם את רואה שהבויפרינד שלך משתהה גם כשאת שואלת דברים פשוטים- הוא משקר. כי על אמת לא צריך לחשוב יותר מידי ובטח שלא אם שאלת מה עשית אתמול בערב.

e3.jpg©glamour

 

הוא משנה נושא

הטריק הקלאסי, המוכר והידוע ביותר בקרב אנשים שאוהבים לשקר במצח נחושה. שינוי נושא, כמה קל ועם זאת כל כך מפליל. זה הסימן הכי שקוף לכך שהגבר שאת יוצאת איתו משקר לך, וכנראה שגם לא מתאמץ להסתיר את זה. הגיע הזמן להדליק נורה אדומה ולהתחיל לחפש עקבות.

 

דיבור מרוחק והססני

אם פתאום החבר שלך רשמי מידי  (ממש כמו בארוחה עם ההורים שלך) וגם מהסס על כל דבר ומדבר מוזר, אז יש סיכוי שהוא איבד את זה,אבל האופציה היותר סבירה היא שהוא משקר לך. שפת גוף של אנשים שמשקרים כוללת שמירת מרחק בטוח בכדי שלא יתפסו אותם, מה שבמקרה הזה, לא כל כך הלך.

e1.jpg©glamour

 

קול גבוה

זה בטוח ממש מוכר מסרטים, אבל כשאת שואלת שאלה וחבר שלך פתאום מגיב בקול גבוה מידי למרות שיש לו קול יותר נמוך מים המלח, הוא משקר! אם זה לא קורה, הוא שקרן ממש טוב שיודע כמונו את הסוד הזה. אבל אם יש ספק, אין ספק, ויש מצב שתצטרכי להזמין אותו לבדיקת פוליגרף קצרה ושגרתית.

 

מסבך את התשובות שלו

עוד שיטה ידועה בקרב אנשים שנהנים לשקר, היא לטחון אותך במידע מיותר, מסורבל וכל כך לא רלוונטי לשאלה ששאלת, עד שכבר שכחת מה רצית לדעת ואיזה יום היום. שיטה מצוינת שמשאירה את ה"שקרן" במקום בטוח. אם שאלת אותו מה הוא עשה אתמול והגעתם לדבר על הקייטנה שלו ב-2011 הנאשם נמצא אשם.

e2.jpg©glamour

 

מתעצבן כשאת שואלת שאלות

נכון שלפעמים אתם מדברים והכל טוב ויפה ואז את שואלת משהו והחבר היקר שלך פתאום מתחיל לכעוס? יש סיכוי שהוא מסתיר משהו. ויש סיכוי יותר טוב שהדבר הזה שהוא מסתיר קשור לשאלה ששאלת. כשעושים אחד ועוד אחד בדרך כלל מבינים שזה שתיים, ושהבחור מולנו הוא לא באמת טלית שכולה תכלת.

אחרי שבדקת שחבר שלך עונה על כל התנאים, הגיע הזמן לשיחת נהלים קצרה וקולעת. מסקנה: הבחור שלך מסתיר משהו, ועדיף לדעת אותו כמה שיותר מהר. שקיפות במערכות יחסים תמיד טובה, ובטח שהיא באה משני צדדים, ולא כשאחר הוא סוכן חשאי של עצמו.

קחו לתשומת לבכן, ואל תשכחו לשאול לפני שמאשימים. כי על ראש הגנב בוער הכובע.

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00