דוש אתה ממש לא מוש : 8 סימנים לכך שהוא מאוהב רק בעצמו!

 

בן הזוג שלך בטוח בעצמו יותר מידי? או חושב שאין אף אחד כמוהו? נרקיסיזם מיני מאופיין באמונה בכריזמטיות מטורפת של עצמך ובאון מיני בלתי מבוטל. עם זאת, גברים כאלה בהחלט יכולים ליצור אשליית קרבה, כאשר בפועל הם חושבים רק על עצמם.

הנה שמונה סימנים שיעזרו לך לבדוק האם הוא מאוהב בך או רק בעצמו?

הוא צ'ארמר

בדרך כלל נרקיססטיים מקפידים מאוד על המראה שלהם ויכולים להקסים כל אחד. בטח כשפגשת אותו פשוט נשבית בקסמי החיוך והידע הכללי שלו. נראה שהוא יודע הכל על הכל.
ואם כבר הגעתם למיטה, הם פשוט מעולים שם, לפחות בהתחלה. הם יכולים לדבר על הכל, הם עושים עבודה טובה וגורמים לך עונג.
זה לא אומר שאם את יוצאת עם חתיך שגם יודע להתנהג יפה במיטה, זה לא רע. אבל נרקסיסט תמיד מתנהג כאילו מצלמים אותו לסרט למבוגרים בלבד ואתם תמיד בסצנה. יש בפעולות שלו משהו לא אמין, תיאטרלי, מוגזם.

הוא מתחנן למחמאות

כמובן שהכוונה היא למחמאות לכוחו המיני. אחרי שהייתם יחד, הוא ישאל אותך, האם היה לך טוב, לא כי זה חשוב לו, אלא כי הוא מת לשמוע איזה מאהב מצוין הוא. הוא מצפה שתשימי לב לכל דבר חדש שהוא מנסה עלייך, כל תנועה שלו במיטה צריכה לעורר אצלך הערצה.
אם זה לא קורה, גבר-נרקסיסט יכול להיפגע אנושות ולהגיב באגרסיביות ועוקצנות. הוא בכלל זקוק כל הזמן למחמאות: כמה גדול האיבר שלו, כמה הוא מענג אותך וכד'. אם זה מזכיר לך את ימי התיכון, כשכל שיחה הייתה בסופו של דבר מגיעה לנושאי יחסי מין.

 

הוא אומר: "הרי זה לא קשה לך"

סימן אזהרה מאד גדול, כאשר בן הזוג שלך מעמיד את רצונו מעל רצונך. הוא תמיד מבקש ממך שתוותרי. למשל, תרדי לו כדי שהוא "יוכל לנוח" ואם את אומרת שלא בא לך, הוא נעלב או קורא לך "כפוית טובה". ובאופן כללי, אם את מסרבת ליחסי מין זה פוגע בו באופן אישי. לא, הוא לא יצעק או יכעס באופן גלוי, אלא יתחיל להשתמש בתוקפנות במסווה, יפסיק לדבר איתך, יהיה קריר, יתחיל להעיר הערות. אפשרות נוספת – הוא ינסה לעשות עליך מניפולציות רגשיות, לגרום לך להתבייש בעצמך, כי הרי הוא כל כך משתדל ואת לא מוכנה לוותר לו.

הוא שואל אותך על האקסים שלך

אבל רק כדי לשמוע כמה הם היו גרועים במיטה. אסור לספר לו אף פעם שהיה לך טוב עם מישהו, הנרקיס מעוניין לשמוע רק סיפורים מביכים כדי להזכיר לך בכל פעם כמה שהוא עצמו טוב יותר.

via GIPHY

הוא מרמז לך שאת לא וואו

כמובן, הוא אוהב אותך, אבל יש לך בעיית ליבידו. אם הוא רוצה לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה יותר ממך, הוא יטען שאת חייבת לפנות לרופא כי משהו לא בסדר איתך.

via GIPHY

הוא עושה עלייך מניפולציה

לצורך כך, הם לעתים מאד קרובות משתמשים בטקטיקת "נדנדה רגשית". כשרק נפגשתם, הוא יעשה הכל כדי למצוא חן בעינייך. ומיד אחרי הוא יתקרר, יתרחק מבחינה רגשית.
למשל, תקופה מסוימת הוא יכול לא להתקשר ולא לענות להודעות שלך, אבל ברגע שהוא ירצה קצת יחסי מין הוא כבר יצור איתך קשר. ושוב יהיה צ'ארמר אמיתי ששולט בתשומת ליבך ואמונה שלך.

הוא לא מבין את הרצונות שלך

בגדול, זה גם לא ממש מעניין אותו. רק אם זה קשור להצלחה האישית שלו. הוא לא ממש מגיב באמפתיה לכל מה שנוגע לצרכים שלך. הוא מעדיף להקשיב לעצמו ולא ממש מוכן לבוא לקראתך.

הוא בוגד בך

במקרים רבים נרקסיסטיים כאלה מפתחים תלות ביחסי מין. עד כדי כך שהם יחליטו שסטוץ טוב נמצא מעל מערכת יחסים. למען ניסיון מיני חדש הם יהיו מוכנים לשקר ולבגוד. הם נוטים להתנהגות אימפולסיבית ואוהבים להיות מושא הערצה.

אם שמת לב שרוב התסמינים האלה נכונים לגבי בן הזוג הנוכחי שלך, יש לך שתי אפשרויות: לגרום לו לפנות לטיפול או לברוח משם. זכרי, הכי חשוב שהזוגיות שלך תהיה נוחה וכיפית לך עצמך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00