אלו התכונות שגברים באמת מחפשים באישה לפני שהם מציעים לה להתחתן

 

משום מה הרבה נשים מאמינות שהדבר שהגברים הכי מעריכים באישה, זה את המראה החיצוני שלה. אבל האמת היא שגברים מתאהבים בנו משלל סיבות, שקשורות לאופי שלנו, להתנהגות, לאישיות, לכריזמה ועוד, בלי קשר לאיך שאנחנו נראות. כי המראה יכול להשתנות עם הזמן ולכן איך שאנחנו מתנהגות ומה שאנחנו עושות הרבה יותר חשוב לאורך זמן.

אז אלו התכונות שכל גבר מחפש במי שהוא מייעד אותה להיות אישתו:

 

האינטליגנציה שלה

כשמגיע הרגע להעלות הילוך במערכת היחסים לשלב הרציני, רוב הגברים מן הסתם יעריכו יותר את האינטליגנציה של הבחורה שמולם מאשר את המראה שלה. כי בחורה רצינית תוותר על איזה סלפי אחרון כשהיא מגיעה לתאטרון ותעדיף פשוט לכבות את הטלפון.

 

חוש הומור

למרות שחוש הומור מפותח איכשהו תמיד נתפס כתכונה שחשובה אצל גברים, גם נשים צריכות להיות בעלות חוש הומור מפותח ולדעת לקחת דברים בקלילות. כי חוש הומור נחשב לאחד מתוך 15 הדברים שהכי חשובים אצל כל אישה.

r1_0.jpg©culturehook

 

הנאמנות שלה

אומנם יש לא מעט אנשים שמטילים ספק במונוגמיה, אבל עד שלא תמצא חלופה אחרת, נראה שרוב בני האדם יבחרו לחיות בצורת חיים שכזו. לכן אחד הדברים הכי חשובים באישה זה שתהיה נאמנה, כי אף אחד לא אוהב שבוגדים בו או מרמים אותו.

 

ביטחון עצמי גבוה

אחד הדברים שגורמים למערכת יחסים להיות טובה ומאושרת, היא שלשני הצדדים יש ביטחון עצמי גבוה. היות ונשים איכשהו תמיד יהיו יותר חסרות ביטחון מגברים, אז הביטחון העצמי שלנו מאוד חשוב לגבר שמולנו.

 

להיות טובה לאחרים

זאת תכונה שממש חשובה לגברים, כי שהם מסתכלים על האישה שמולם הם מנסים גם לתאר את האמא שהיא תהיה, איך היא תתייחס לילדים המשותפים שלהם ובכלל איך טוב הלב שלה כלפי הסביבה יבוא לידי ביטוי במהלך החיים.

 

אמפתיה

משום מה אמפתיה לרוב מקושרת כתכונת אופי נשית יותר, אבל במציאות גם גברים וגם נשים צריכים להיות בעלי אמפתיה רבה כל עוד הם בריאים בנפשם. כי אם לא תהיי אמפתית, איך תוכלי להיות שם בשביל בן הזוג שלך שהוא יצטרך אותך באמת.

 

שתהיי קשובה

אחת התכונות שכל הגברים מחפשים שהם מחפשים מישהי לבלות איתם את החיים, היא קשיבות. כי היכולת שלנו להקשיב לבן הזוג שלנו מאוד חשובה וכך הוא יוכל לדעת שתהיה שם מישהי להקשיב לו, לבעיות או לקשיים שצצים במהלך הדרך.

 

עצמאות

יש אנשים שחושבים שכשהם נמצאים במערכת יחסים, הם צריכים לאבד את העצמאות שלהם לגמרי ולהיות לגמרי תלויים בבן הזוג שלהם. אבל גברים מחפשים אישה שתוכל לשמור על הזהות שלה והעצמאות שלה, גם אחרי 20 שנה של נישואים.

 

פשטות

כי בסופו של דבר, רבים מאיתנו מעריכים את הדברים הפשוטים בחיים ואת מה שמרכיב את היום- יום שלנו. כמובן שזה לא אומר להיות צר אופקים או משהו בסגנון, אבל פשוט לעשות את המאמץ לשמור על פשטות בחיים ככל האפשר.

r2_0.jpg©culturehook

 

ישירות גם כשרבים

נשים נוטות לפעמים לשחק משחקים ולעשות פרצופים שהן כועסות. לעומתנו גברים מעריכים את היכולת שלנו לדבר על הדברים בכנות ובישירות, גם כשקשה וגם במהלך ויכוחים ומריבות.

 

ראש פתוח

אין גבר שלא מעריך אישה ששומרת על הראש שלה פתוח. והכוונה היא לא בהכרח דווקא לפתיחות מינית, אלא בכלל את היכולת להיות פתוחה לדברים שונים והרפתקאות שונות ומשונות.

 

הכרות עם עצמה

זה מאוד חשוב שכל אחד יכיר את עצמו טוב טוב לפני שהוא נכנס למערכת יחסים וגברים מבינים ומעריכים את זה מאוד. כי אם את לא מכירה את עצמך, איך תוכלי להתפנות להיכרות של אדם חדש או בהמשך גם להקים משפחה ולגדל ילדים.

 

יכולת ביטוי

ישנם אנשים שמסוגלים להרגיש רגשות מאוד עמוקים, אבל אין להם את היכולת להצליח לשתף אותם כראוי. שאנחנו לא מצליחות לשתף את מה שאנחנו מרגישות בצורה טובה, אנחנו יכולות להיות אגרסיביות או מבולבלות מדי ואף גבר לא רוצה אישה כזו לידו.

r3_0.jpg©culturehook

 

מחוברת לקרקע

כיום, שהרשת החברתית משתלטת על כל פינה טובה בחיינו, הרבה אנשים מציגים מציאות שונה לחלוטין ברשת מזו שהם חיים בה. זה יכול לגרום לנו במהרה להיות עם הרגליים הרבה מעל הקרקע ולא להתחבר למציאות בה אנחנו חיים.

 

יצירתיות ותשוקה

המהות של החיים זה לא רק לקום בבוקר, לעשות את מה שצריך ולהעביר את היום. גברים מחפשים נשים שיש להן יצירתיות ותשוקה לחיים, כי זה מה שהופך אותם להכי אטרקטיביות מכולם.

 

r4_0.jpg©culturehook

אז כמובן שאין רשימה שלמה של מה התכונות הכי טובות שיעזרו לך למצוא חתן במהרה. אבל אימוץ של התכונות הללו לחיים שלך יעזור לך לחיות חיים הרבה יותר מלאים ונעימים ואם על הדרך גם תמצאי חתן, זה בכלל יהיה מושלם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00