7 טעויות הטיפוח שדוחות גברים וכולנו עושות

 

אישה יפה משדרת המון כוח. לפעמים הכוח הזה יכול להפחיד ואפילו להרתיע גברים.
סוגים שונים של טיפוח שחשבנו שהופכים אותנו למגניבות ומלאות סטייל, לעתים מתגלים כטעויות גמורות ומוגזמות אשר גברים סולדים מהם, וגורמים להם לתפוס אותנו בצורה שממש לא היינו רוצות שיתפסו אותנו בה.

אספנו עבורכן דעות של גברים שונים מהרשת לגבי כל טעויות הטיפוח הנפוצות שרובינו חוטאות בהן :

שפתון כהה

כאשר את מתאפרת בשפתון כהה שהוא הרי צבע ממש לא טבעי, מראה הפנים שלך הופך למצועצע ואף אגרסיבי .כאשר גברים רואים אישה המאופרת בסגנון זה, הם נוטים לחשוב שהיא מאופרת בצבעי מלחמה או בסגנון תיאטרלי ועכשיו מה שנותר להם זה לקנות כרטיסים למופע הגרנדיוזי שלך.
שלא נדבר על כך שלהוריד מהפנים את שאריות השפתון הזה, זו מלחמה בפני עצמה…

make up

שיער לא טבעי

כאשר את מגזימה עם התסרוקות ומוסיפה המון ספריי, ג'ל וקרמים מוגזמים למינהם, השיער שלך נראה  מלאכותי מידי וזה גורם לך להראות כמו בובה ולא בקטע טוב. אם את מתולתלת, תפחיתי בקרמים, אם את עם שיער חלק, תפחיתי עם המחליקים והפנים, כי אלו טעויות נפוצות שאולי רק נראות לך שמטיבות עמך אך האמת היא שהן שלא מושכות גברים בכלל. 

צלליות בגוונים בולטים

כן, אמנם צלליות צבעוניות יכולות להזכיר לך ציפורים טרופיות שעפות בין הג'ונגלים, לגברים,הן מזכירות סרט אימים. הצבעים האלו, נראים להם קיצוניים וגסים. ובמידה והם רואים אישה אשר משתמשת בגוונים המוגזמים האלו, רוב הסיכויים שהיא ממש לא תהיה מושכת בעינהם.

make up

בושם חזק

כשאת מתיזה על עצמך בושם בכמויות, יכול להיות שאולי לא תשימי לב, אך הבושם שאת מריחה כבעל ריח ארומתי פרחוני ועדין, גברים יכולים לתפוס כמוגזם ובעל ריח כימי וכבד אשר מזכיר להם ריח של  מטהר אוויר של שירותים. אם שמת הרבה ממנו, את מחוץ לתחום, וזה יכול ממש להגעיל גברים. 

גבות מצוירות

אם יש לך גבות מציירות או איפור קבוע, כדאי שתפטרי מהם ומהר. במיוחד אם צבע הגבות כהה ושיערך הוא בהיר. גבות בסגנון הזה גורמות לגברים לתהות לגבייך. לדעת רוב הגברים, הגבות שלך לא צריכות להוות מוקד משיכת תשומת לב כלל וכלל. 

make up
 

ציפורניים מוגזמות

למרות שזה נראה כי לא כך הדבר, ציפורניים המעוטרות בלק ג'ל, בנייה או מניקור מוגזם המשלב אבנים ואיורים בצבעים עזים, גורמות לגברים לחשוב שאת פחות מושכת ואפילו פחות נשית וחושנית.
סומק בולט
הרבה פעמים בכדי להקנות לעצמינו מראה זוהר, אנחנו מגזימות עם חוזקת גוון הסומק. המראה האדום והבולט מידי על הלחיים שלנו גורם לגברים לפקפק .לחיים "בוערות" היא אחת ההוכחות שאנחנו רחוקות מאוד מלהיות הדבר הבא בעולם האיפור הישראלי. בקיצור, הגזמת עם הסומק? כנראה שאת ממש אבל ממש לא יודעת להתאפר...

nail

לסיכום, טיפוח זה אחלה וכיף ונעים, אבל אם את כבר עושה את זה, תנסי להיות כמה שיותר טבעית וכמה שיותר מי שאת, זה כבר יעשה את העבודה.. 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00