9 דברים מוזרים שגברים מאוד אוהבים לראות אצל נשים

 

נשים תמיד רוצות להיראות מעולה. במרדף אחרי המראה המושלם, הן מתישות את עצמם באימונים דיאטה ומוציאות הרבה מאד כסף ליופי. ובינתיים, רוב הגברים אוהבים את הנשים שלהן דווקא בזכות החסרונות שלהן. בואו נראה, מה באמת מוצא חן בעיני הגברים:

1. טבעיות

אישה שמתנהגת בטבעיות ולא מתאמצת להיראות אחרת, בדרך כלל מצטיירת כבעלת בטחון עצמי גבוה ולכן מעניינת יותר ומאתגרת יותר.

2. מבטא וסגנון דיבור

נשים שמדברות בצורה שונה מאחרות, בעלות מבטא מתגלגל או טון דיבור מיוחד, מושכות את תשומת הלב של הגברים כי בסופו של דבר גם הם אוהבים עם האוזניים.

3. פחד

 נשים אמיצות זה מדליק, אבל לפעמים גבר זקוק למישהי שהוא יכול להציל. בין אם מדובר מג'וק באמבטיה או מחלום רע, או במהלך סרט אימה. ואנחנו, לפעמים פשוט צריכות שיחזיקו אותנו ויחבקו חזק, כדי לגרום לפחדים להתפוגג.

via GIPHY

4. סימני מתיחה

למרות הדעה הרווחת, גברים לא ממש נמשכים לגוף חלק כמו של הדוגמניות במגזינים. מגע העור החם הרבה יותר מדליק ולמי איכפת אם יש קצת סימני מתיחה או צלקות. לפעמים זה מראה לגבר שאנחנו אנושיות.

5. מגבת על הראש

אנחנו אוהבות לאסוף את השיער הרטוב בתוך המגבת המגולגלת בשביל הנוחות, והגברים פשוט נדלקים מזה. מגדל המגבת על הראש עושה אותנו דומות לנסיכות שבריריות וזה מגניב.

via GIPHY

6. אימונים בחדר כושר

אין דבר סקסי יותר מבחורה שמרימה משקולות או מעיפה קטלבל למעלה. כן, דווקא כשאנחנו חושבות שאנחנו מזיעות ולא נראות במיטבינו, מבחינת הגברים – אנחנו שלמות.

7. תיאבון בריא

 אישה שאוכלת בדרך כלל מאד שווה. קיים קשר ישיר בין אוכל לחושניות, וברגע שגבר יראה אותך אוכלת סטייק או המבורגר, מחשבותיו מיד ינדדו למחוזות אחרים לחלוטין.

8. לא מבינה בדיחות 

קורה לכולנו. הגברים פשוט אוהבים להסביר לנו דברים.

9. שיחת טלפון מבחורה שיכורה

 זה מטריף אותם ומנפח את האגו. לכו תבינו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00