7 דברים מפתיעים שגברים מעריכים אצל נשים בלי שהן שמות לב

 

למרות הדעה הרווחת שגברים לא נוטים לשים לב לשטויות ומתייחסים רק לדברים שטחיים, הם מאד מפתיעים אותנו ומגלים הבחנות דקות כל כך שאפילו הנשים עצמן לא חושבות עליהן. לא יזיק לשים לזה לב, כדי להפוך את הדברים לטובתנו.
הנה כמה דברים שחשוב שתדעי:

מהם הבעות הפנים שלה

אומרים שגברים לא יודעים לקרוא את הרגשות שלנו לפי הפנים שלנו – שקר מוחלט. כך או אחרת בתהליך האבולוציה, כל האנשים למדו לעשות זאת כדי לגלות מי החבר ומי האויב. גם גברים שמים לב לא רק לאיתותים ברורים כמו חיוך או דמעות כפי שכולם רגילים לחשוב. הם שמים לב גם לשמחה מזויפת, הכוללת מבט קר ואכזבה קלה מהתנהגות לא ראויה (שפתיים חשוקות).
היכולת לקרוא פנים מאפשרת לגבר לדעת מה רוצה האישה עוד לפני שהיא אמרה משהו. התקשורת הזו ללא מילים במקרים מסוימים אפילו גורמת לגברים תענוג, כי זה עוזר להם להרגיש נחוצים, כאשר הם מצליחים לעשות זאת.

איזה צבע בגדים היא מעדיפה

כאן, בפועל, הכל מאד פשוט. זה לא סוד עבור אף אחד שהצבעים משפיעים באופן שונה על מצב הרוח, רגשות, תיאבון וכד'. אדום מסמל כוח, אנרגיה, תשוקה, שחור – עדינות, ביטחון, מסתורין, ורוד – חום, נשיות, רכות.
כך, כאשר את בוחרת מה ללבוש לפגישה מסוימת, את שולחת לבן הזוג שלך רמזים על מצב הרוח שלך באותו ערב וזה לא נעלם ממנו, אפילו אם מדובר במשהו אינטיאיטיבי.

האם היא שרה במקלחת

במקלחת אנחנו לבד עם עצמנו. אנחנו רגועות ולא מתביישות מאף אחד. רמת הסטרס יורדת והמוח מתחיל להפריש דופאמין, מה שמעלה באופן מידי את מצב הרוח. ובמצב רוח כל כך טוב לעתים קרובות בא לנו לשיר. אם נחשוב רגע, היכולת להירגע באופן מוחלט גם כאשר אנחנו יודעות שיש בבית עוד מישהו, מראה כמה אותו בן אדם נמצא בשלווה עם עצמו, האם הוא יודע לעשות ריסטרט. זה לא סוד לאף אחד שהימצאות במצב מכונס לאורך זמן, בלי יכולת להוציא החוצה רגשות, משפיעה לרעה על הנפש ומלחיצה אותנו, וזה יכול לגרום לנו לריב ולכעוס על אחרים. לכן, אין שום דבר מפתיע בכך שגבר יכול לשים לזה לב בשיחה ביניכם.

via GIPHY

איך היא כותבת הודעות טקסט

רק האמיצים ביותר מבינינו יכולים להגיד מה שיש לנו על הלב בצורה ישירה. אחרים מחפשים דרכים מרומזות לעשות זאת, בלי להסתכל בעיניים, במיוחד לנשים,יש את ההרגל לרמוז. נשים יותר פתוחות בהתכתבות, וגברים יודעים זאת בוודאות. לכן הם מנסים לזהות את כל הרמזים האלה שהם מקבלים בצורה כתובה – האם כותבים להם לעתים קרובות או לעתים רחוקות, מתי ומאיזו סיבה.
יש עוד עובדה מעניינת. בלשנים כבר מזמן יודעים שהמילים בהן אנחנו משתמשים מגלים לא מעט על האופי שלנו. משפטים רבים כמו "אני חושב, אני מרגיש" מסמלים שבן אדם מאד מרוכז בעצמו. שכנוע בכנותו כמו "נודר, נשבע" יכול להיות דווקא סימן לשקר. הרבה יותר קל לזהות זאת דרך ההתכתבות, לכן מי שמכיר את החוקיות, משתמש בה בהצלחה כדי להבין יותר טוב את האדם שמולו.

איזה משקה היא בוחרת

העדפות שלנו במשקאות אלכוהוליים, בדיוק כמו העדפות לבוש או אוכל מספרים לא מעט על בן אדם. גברים רבים שמים לזה לב בשביל לדעת מה להזמין בפעם הבאה, אחרים – כדי להבין את מצב הרוח של האישה שמולם. ואם כבר מדברים על תוכניות מרחיקות לכת יותר, חשוב להבין האם היא שותה מדי פעם או שותה יותר מדי ואף תלויה באלכוהול.

via GIPHY

מה היא לובשת כדי להרשים

כן, גברים שמים לב לבגדים, גם אם מסיבות שונות. לא אכפת להם מהמותג או אופנה, אבל הם תמיד ישימו לב לסגנון והאם הבגד מותאם נכון למצב ולמקום.
לפי הבגדים אפשר גם להבין מה חושבת האישה על הדייט שלה – אם היא מגיעה לדייט מטופחת ולבושה טוב, זה אומר שהיא מעוניינת, אם היא מגיעה בבגדים פשוטים, ייתכן וזה סימן אזהרה גדול.
לא פחות חשוב גם כמה בטוחה היא בעצמה בלבוש הזה. אם היא לבושה מעולה אבל מרגישה לא נעים ורועדת, זה לא יעשה רושם. אם היא עושה זאת בשביל עצמה בעיקר, לא הולכת אלא ממש מרחפת מעל פני הקרקע ולא מנסה להרשים אף אחד, זה הופך את דמותה למפתה פי כמה וכמה גם היא היא לא לבשה בגדים מי יודע מה מטופחים.

מה היא בוחרת לאכול

לרוב נשים מעדיפות להזמין בדייט סלט קל או משהו קטן. מצד אחד הן מודות שזה קשור לפחד שהגבר יחשוב שהן אכלניות וקמצניות, מצד שני – לרצון להרגיש עם עצמן טוב יותר: אני יפה, חטובה ובריאה.
בפועל זה עושה דבר הפוך. אישה שלועסת סלט, נראית מכונסת ולא בטוחה בעצמה וכתוצאה מכך פחות מושכת מזו שיכולה להזמין לעצמה סטייק או בדיוק מה שהגבר מולה אוכל. אישה כזאת נראית הרבה יותר משוחררת ובטוחה בעצמה, כזאת שיודעת מה היא שווה.
ברור שזה לא אומר שעכשיו תצטרכי להזמין את האוכל השומני והיקר ביותר בתפריט כדי להרשים. פשוט תזכרי שלא חייבים לאכול סלט אם לא בא לך. עדיף להזמין סטייק, דג או פרגית.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00