סוגי גברים שאסור לצאת איתם!

 

אף גבר או אישה אינם מושלמים ולכולם יש תכונות שליליות. עם זאת, חייב להיות גבול, נכון? בכל הנוגע לדייטים, כולנו מנסים להיות פתוחים לרעיון של לצאת עם אנשים בעלי אישיות שונה. לכן אנו מוכנים להתפשר על כמה דברים בחיפוש אחר מערכת היחסים הנכונה. עם זאת, ישנם סוגים מסוימים של גברים שלעולם אסור לצאת איתם.

המשמעות היא שלא משנה כמה הוא מקסים או מושך, אם הוא משתלב באחד מהסוגים הבאים, פשוט בטלי את האפשרות לצאת איתו (זה לטובתך).

השקרן

הוא יצייר תמונה נהדרת מחייו כדי להרשים אותך. המשמעות היא שהוא ישקר לגבי מערכות היחסים שלו, העבודה, המשכורת וכל מה שקשור לחייו. הסיבה לכך שלעולם אסור לצאת עם שקרן היא שלעולם לא תוכלי לסמוך עליו באמת. הוא יכול לשקר לך בכל רגע נתון. 

shutterstock_1197102778.jpg©shutterstock

הילד של האמא

אוקיי, זה לא דבר רע אם הוא דואג לאמו (זה בעצם סימן טוב). עם זאת, אם אמו מקבלת את כל ההחלטות בחייו, לא צריך להיות לו שום סיכוי לצאת איתו. אחרי הכל, זה מראה על חוסר ביטחון או הסתמכות יתר.

הפלרטטן

הוא חם וסופר מקסים. הוא יודע לגרום לך להתאהב בו יחד עם הרבה בנות אחרות. אחת הסיבות העיקריות לכך שאסור לך לצאת איתו היא שלעולם לא תוכלי לצפות להיות בראש סדר העדיפויות שלו. אם הוא חופשי ובמצב רוח להנות, הוא יתקשר אליך. אם יש לו אפשרויות טובות יותר, הוא ימצא אלף תירוצים לא להיות איתך. מיותר לציין שהוא פשוט ישחק איתך עד שישתעמם.

shutterstock_606874613.jpg©shutterstock

התלותי

לצאת עם בחור נזקק זה כמו לתת הזמנה פתוחה לבעיות עתידיות. הוא דביק מדי וכל הזמן ישלח אליך הודעות או יבקש ממך לפגוש אותו כל יום. במילים אחרות, הוא ידבק אלייך כמו טפיל.

הריבאונד

הוא יוצא איתך כדי להתגבר על האקסית שלו. הוא לא רק מדבר הרבה על האקסית שלו, אלא גם אובססיבי כלפיה. ברור שהוא לא שכח אותה והוא רוצה לשכוח אותה על ידי היכרות איתך. או במקרה הגרוע ביותר, הוא יוצא איתך כדי לגרום לאקסית לקנא. בשני המקרים את עומדת לסבול.

shutterstock_1430277770.jpg©shutterstock

כשמדובר בגברים, קחי את הזמן שלך להכיר אותם ולבחור בחוכמה. אחרת, תיווצר אצלך תפיסה שגויה לגבי גברים. לא כל הגברים זהים. יש בחורים טובים ואכפתיים. השאירי את העיניים פקוחות והמוח חד ואל תבזבזי זמן על הגברים שהזכרנו בכתבה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00