מה גברים באמת רוצים בזוגיות!

 

מאוד מועיל לדעת מה גברים באמת מחפשים במערכת יחסים. יש תפיסה שגויה שגברים רוצים אינטימיות פיזית בלבד, אך הדבר אינו מדויק. 

אם אתן רוצות מערכת יחסים פורה וארוכת טווח, חשוב שתבינו כיצד פועל מוחו של גבר.

אינטימיות רגשית

זו נקודה חשובה באמת להבנה. בחברה שלנו, גברים לומדים מגיל צעיר מאוד להיות חזקים רגשית. מלמדים אותם שגברים אמיתיים לא בוכים. לרוע המזל, אנו רואים זאת כ"חולשה" שלהם אם הם מפקפקים בעצמם או מתלוננים על משהו בחייהם. נשים צריכות להבין שגברים הם בני אדם והם גם רגישים.

קבלה

לא משנה בני כמה הם, יש בהם מעט התנהגות נערית. כאשר אישה מציינת כל טעות שבן זוגה עושה, היא יכולה להתחיל ליצור בעיות במערכת היחסים. מה שגברים רוצים זה קבלה - הם רוצים שתקבלו אותם כמו שהם. אם תעשו זאת, הם ינסו כמיטב יכולתם להשתפר.

shutterstock_391663060.jpg©shutterstock

תמיכה

לגבר לוקח פעמים זמן להיפתח לבת זוגו וכאן בת הזוג צריכה להראות תמיכה. כאשר הוא מנסה להיפתח בפניך על ידי שיתוף בעיותיו או פחדיו, אל תחשבי שהוא פחות גבר או שהוא לא יעבור את זה, וודאו שאתן מספקות לו מקום בטוח ליפול.

מרחב אישי

ניתן לראות שגברים מקבלים את ההחלטה לסיים מערכות יחסים או נישואים כאשר הם נדחפים במידה כזו שהם נאלצים לקבל החלטה כה גדולה. גבר לא מרגיש בטוח או שמח כאשר בת זוגו שולטת בחייו. גברים אוהבים מרחב אישי. אם תאלצי אותו לבלות איתך יותר זמן, הוא יתחיל להתרחק בלי כוונה.

שבחים

אמנם רוב הגברים לא היו מסכימים עם זה, אך אין להכחיש שלגברים יש בעיית אגו (גם לנשים יש את זה). הם רוצים / אוהבים הבטחות, את הקריירה שלהם, הבחירות שלהם, האטרקטיביות שלהם, ודברים רבים אחרים. אז העניין הוא שאתן לא צריכות להתאפק ... פשוט לשבח אותם ולשים לב איך כל מצב הרוח שלהם משתנה.

shutterstock_705184123.jpg©shutterstock

ישנה תפיסה שגויה שכל הגברים רוצים רק מגע פיזי. זה לגמרי לא נכון. אתן לא צריכות לבצע שינויים דרסטיים כדי לספק את כל מה שגבר רוצה ממערכת יחסים. שמרו על מערכת היחסים מהנה, וודאו כי יש אמון מובנה. גם אם הוא שקט, הוא ייפתח במוקדם או במאוחר. הקשיבו למה שהוא אומר לכן ותנו לו מרחב אישי.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 24th, 12:01pm - 2020-09-24T12:01:08+03:00