11 סימנים שחברה שלך בוגדת בך

 

התחושה שבת הזוג שלך בוגדת בך היא תחושה שלא מאד קל להסביר, וזאת בעיקר כאשר לא נראה שהיא עשתה משהו שאינו בסדר או משהו חשוד, אך בכל זאת, יש לך תחושה מוזרה בבטן שאתה פשוט לא יכול להפטר ממנה.  

עם זאת, בשל תחושה בלבד לא כדאי לצאת בהאשמות או להתעמת עם בת הזוג, בעיקר אם אתה לא יכול להוכיח זאת.

אז כדי להבין יותר אם החשדות נכונים, ואם אתה לא מצליח להפטר מהתחושה הזאת, כדאי שתדע כי ישנם כמה סימנים שיכולים להעיד על כך שהחברה שלך אכן בוגדת בך!

אז אילו דפוסי התנהגות והתנהגויות אופייניים לנשים אשר בוגדות בבני זוגן?

 

1.אתם כבר לא צוות

אין דבר יפה יותר מאשר אישה עצמאית, כאשר במשך שנים רבות נשים נלחמו כדי לקבל זכויות שוות והן יעשו כל שביכולתן כדי לשמור עליהן. ובכל זאת, כאשר נמצאים במערכת יחסים מחייבת, אין ברירה אלא להיות צוות אחד מגובש. לכן סימנים של עצמאות מחודשת, של סוליסטיות תוך התרחקות מפעולות משותפות, יכולות להעיד על בגידה מצידה או עזיבה מתוכננת.

 

2. היא מצביעה על כל פגם בך

זה נכון, כולם עושים טעויות ואף אחד לא מושלם והחברה שלך יודעת את זה. אבל אם אתה מבחין כי היא מתחילה לשים לב לכל פגם שלך ואף לציין אותו בפניך, יכול להיות שהיא מחפשת סיבות להיפרד ממך או להצדיק את הבגידה שלה.

 

3. היא כל הזמן שואלת איפה אתה

אולי אתה חושב שזה מתוק שהחברה שלך רוצה לדעת מה התוכניות שלך בכל שעה ביום, אבל יש סיכוי שהיא עושה את זה כדי שלא תתפוס אותה בשעת מעשה.  כאשר מישהו בוגד, המטרה הברורה שלו היא לא להיתפס, והדרך היחידה לעשות זאת היא לדעת איפה בן הזוג נמצא בכל עת.

 

4. היא דוחה אותך

אם החברה בדרך כלל אדם קשוב ונגיש אך לאחרונה היא מפסיקה להקשיב לדברים שאתה אומר לה או מתחמקת משאלות, יכול להיות שהראש שלה נמצא בדברים אחרים שהם לא בדיוק אתה.

t2.jpg

 

5. היא חוזרת מאוחר מהעבודה

הבעת תמיכה במערכת יחסים הוא חיונית, במיוחד אם זה כרוך בכך
שהחברה שלך מנסה לקבל קידום בעבודה. אבל אם השארות בעבודה עד מאוחר הופכת להרגל,
יכול להיות שיש דברים חשובים יותר בחייה מבילוי משותף אתך.

 

6. היא מפסיקה לשתף אותך ברגשות שלה

עבור מרבית האנשים בגידה היא דבר פיזי, כאשר לא תמיד כך הדבר בעיקר כאשר בגידה יכולה להתרחש גם ברמה הרגשית. אם החברה שלך הפסיקה להיפתח מולך ולשתף אותך ברגשות ובמחשבות שלה, אולי היא עושה זאת עם מישהו אחר.

 

7. יש לה חברים חדשים

מעגל חברים גדול זה תמיד דבר נפלא תוך שחשוב לעודד יצירת חברויות חדשות בכל עת. אבל אם אתה מבחין שיש לה חברים חדשים ואתה לא מוזמן לפגוש אותם: משהו אולי לא בסדר.

t3.jpg

 

8. יחסי המין הפכו לגרועים

חיי מין בריאים הם חלק חשוב של מערכת יחסים אינטימית, תוך שהתדירויות שלהם יכולות להשתנות. אבל אם יש חוסר פעילות ספונטנית, וחיי המין הופכים לגרועים וחד צדדים ,ייתכן שהחברה שלך חושקת במישהו אחר ואף מממשת את התשוקות שלה.

 

9. הטלפון שלה מקבל את כל תשומת הלב שלה

עם המצאת הטלפון החכם, אנשים נוטים לבלות פחות זמן אחד עם השני, וזאת משום שהם יכולים לתקשר סוגים שונים של מדיות חברתית. במערכות יחסים, סמארט פון היא דרך טובה לתקשר אחד עם השני. אבל כאשר אתם יחד, אין שום סיבה להיצמד לטלפון, אלא אם כן החברה שלך ממתינה למסרים מהמאהב.

t1.jpg

 

10. היא עברה 'מייק אובר' רציני

אחד הסימנים שהחברה שלך בוגדת בך יכולה להיות מהפך פיזי שהיא עברה לאחרונה. טיפוח עצמי זה תמיד דבר טוב, אבל אם הוא קיצוני מידי ייתכן והיא מתאימה את עצמה לרצונות של גבר אחר.

 

11. היא מסתירה דברים

זה נכון שלעתים בני זוג רוצים פרטיות ודיסקרטיות לגבי תחומים מסוימים. אבל אם החברה שלך מגנה על הנייד שלה בחירוף נפש, לא מספרת היכן היא הייתה ומסתודדת: ייתכן שיש לכך סיבה.

לסיכום ולמרות הכל, חשוב לזכור כי בכל הנוגע לבגידה, יש לזכור כי מדובר רק בסימנים שלא תמיד ניתן להסיק מהן מסקנות לגבי בת הזוג. אך אם אתה חש כי משהו לא קשורה, זה הזמן לשבת לשיחה רצינית ולנסות להבין את המצב.

Published by MISHTI.CO.IL - September 21st, 12:23pm - 2020-09-21T12:23:27+03:00