11 משפטים שגברים אומרים ויכולים לשגע כל אישה

 

גברים לא פעם צוחקים על כך שזוגיות זה טיול בשדה מוקשים, לעולם אי אפשר לדעת מה יגרום לפיצוץ. הכנו עבורכם סוג של מפה שיכולה לעזור.

m1.jpg
באותם מקרים בהם הכל ברור, משתמשים במשפט זה כדי להביע יחס שלילי וזה נראה די חצוף. מבחינתה של אישה זה נשמע כמו איום. אם אתם לא אוהבים מה שקרה או מה ששמעתם, פשוט תגידו ישירות והסבירו למה, אל תשחקו אותה גיבור ראשי מסרט אקשן סוג ז'.

"אוקיי"

m2.jpg
מילה קצרה שגברים אוהבים להשתמש בה גם בהתכתבויות וגם בחיים האמיתיים. תשובה כל כך קצרה על הודעה ארוכה יוצרת רושם שאפילו לא קראתם מה כתוב או לא הקשבתם מה ניסו לומר לכם. כלומר מה שחשוב לה, לא חשוב לכם. ולה זה חשוב, אחרת היא לא הייתה כותבת כל כך באריכות.

"פעם האקסית שלי..."

m3.jpg
האקסית שלכם מהממת. אבל גם אם היא זכתה בפוליצר אוסקר וגם פעילה למען זכויות בעלי חיים, היא לא קשורה לזוגיות שלכם. אפילו לא בתור דוגמא, טובה או רעה.
אם היא כל כך טובה, אולי אתם חושבים איך להחזיר אותה? אם היא כל כך נוראית, למה להשוות אותה לבת הזוג הנוכחית? בקיצור, עדיף פשוט לא להזכיר אותה.

"אבל אמא שלי עושה את זה אחרת"

m4.jpg
באמת? בן כמה אתה? אם אתה מספיק בוגר כדי להיות בזוגיות עם אישה, למה צריך את גן הילדים הזה? אם האמא היקרה שלך עושה הכל טוב יותר, לך אליה ואל תחזור עד שתתבגר.
אין שום דבר רע בלאהוב את אמא. אבל אסור להשוות בינה לבין בת הזוג. יש כאן מן התסביך האדיפלי.

"אמרתי לך"

m5.jpg
ברור שאמרת! הרי הרבה יותר קל לדבר מלעשות. כל מעשה יכול להפוך לכישלון, אף אחד לא מנוע מכך. לא טועה מי שלא עושה שום דבר, לא צריך להפוך כישלון למר עוד יותר על ידי הערות עוקצניות.

"סבבה"

m6.jpg

כאשר בחורה שואלת את דעתכם לגבי המראה החיצוני שלה, את מחוייבים לענות כל דבר, חוץ מ-"סבבה".

"עזבי"

m7.jpg
זה נשמע מעליב במיוחד כתשובה לבעיה שהיא מתארת לכם, שמפריעה לה כרגע או הורסת לה את החיים. אי אפשר "לעזוב" את זה. צריך לפתור בעיות והיא מצפה ממך שלפחות תתמוך בה, או תעזור לה לפתור אותן.

"לא אמרת כזה דבר!"

m8.jpg

גברים מתלוננים על זיכרון טוב מדי של נשים כאשר הן נזכרות בעלבונות מלפני 5 שנים ומצד שני חושבים שאישה לא מסוגלת לזכור בעצמה מה אמרה? איפה ההיגיון? חוץ מזה, היא חושבת שלא זכרתם כי זה לא היה מעניין ולא הקשבתם לה.

"מישהי שעובדת איתי המליצה לי"

m9.jpg
ברור שהיא יודעת שיש לך ידידות, חברות ילדות, חברות בעבודה ובכלל יש עוד נשים בעולם חוץ ממנה. אבל כאשר דעתה של אישה אחרת מוצבת מעליה (גם אם היא הרבה יותר מנוסה בנושא) זה יכול לגרום לעלבון.
מבחינתכם, חברה לעבודה היא כמו אחות, אבל בעיניה של בת הזוג היא יריבה. לא צריך לגרום לקנאה באופן מלאכותי.

"למה את צריכה את זה?"

m10.jpg
בן אדם עשה את בחירתו. מדובר בדרך ארוכה מרגע היווצרות הרעיון ועד לקבלת ההחלטה. כמובן שיש ספקות בנכונות הבחירה, דאגות למה שהולך לקרות... כל אלה פשוט מאבדים ממשמעותן אחרי השאלה היחידה "למה את צריכה את זה?"

"נראה"

m11.jpg
מילת-מלכודת. מצד אחד נשמעת כמו הבטחה, אבל נראית כאילו צריך להיות ראוי לה או כמשהו שמסתיר את האמת. את תשלו את עצמכם, נשים יודעות מצוין ש"נראה" זה בעצם "לא", רוב הסיכויים. אבל הרבה יותר קל לסרב מיד מאשר לגרום לאנשים לחכות ולקוות. אף אחד לא אוהב שקרנים ופחדנים, לכן אל תשתמשו במילה זו כאשר אתם מדברים עם אישה שאתם אוהבים באמת.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 21st, 12:23pm - 2020-09-21T12:23:27+03:00