8 טעויות שאנחנו עושים כשאנחנו מתנשקים

 

בילדות כולנו שאלנו איך אנשים לא נחנקים כאשר הם מנשקים עם מישהו והאם האף לא מפריע. היום אנחנו כבר יודעים שזה בסדר ועדיין ממשיכים לעשות טעויות.

יותר מדי לשון

לא שלא צריך אותה בכלל, אבל לא צריך גם לדחוף אותה לפה של בן או בת הזוג כאילו הוא עובר דירה. הלשון היא תבלין, לא המנה עיקרית. כשיש יותר מדי לשון, בן או בת הזוג עלולים לחשוב שהם לועסים מדוזה. השלימו את הנשיקה בנגיעות לשון קלות ללשון ולשפתיים של בן או בת הזוג.

via GIPHY

ים של רוק

נושא מאד רגיש, אין מה לומר. כדאי להימנע מלאכול משהו שמעורר ריור לפני הנשיקה. אבל לא צריך גם לרעוב, כי אם פתאום תראו אוכל, תיכנסו למצב בו הגוף מאותת לכם שמיד צריכים לאכול.

חריקת שיניים

הצליל הנוראי הזה בו השיניים של שניכם מתנגשות – זוועה! הוא לא נעים כמעט כמו מגע המזלג על צלחת ריקה. כדי להימנע, פשוט אל תתנו לשיניים להשתלט. אל תתנשקו כאילו אתם לועסים עוגה.

עם עיניים פקוחות לרווחה

כמובן, מדובר בעניין של טעם, אבל יש כאלה שלא אוהבים להתנשק עם מישהו שמסתכל עליהם בלי הפסקה. בזמן הנשיקה כולנו רוצים להירגע, אף אחד לא רוצה להפוך לאובייקט צפייה.

via GIPHY

חוסר אסרטיביות

אל תהיו הססנים – הפאסיביות או חוסר ההחלטיות יכולים להתקבל כחוסר רצון להתנשק. הגיבו על הנשיקה.
אל תמהרו, זה לא כיף
אנשים מתנשקים למען נשיקות ולא למען תוצאה כלשהי. ומה בכלל התוצאה? נשיקה יכולה לבטא מגוון רחב של רגשות שאתם חווים כלפי אותו בן אדם. נשיקה חטופה ומהירה יכולה לגרום לכם לתחושה לא נעימה של חוסר עניין.

 

ליפ-גלוס!

גם אם יש לו ריח טוב, זה לא אומר כלום לגבי הטעם. לכן, עדיף להתנשק ללא גלוס. שפתיים דביקות שנמרחות על הפנים זה לא כיף.

עם ידיים

אז אתם מתנשקים ומה עם חיבוק? אפשר ללטף את הפנים של האדם שמולך בעדינות, או לגעת בחלקי גוף אחרים. אבל לא למהר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 21st, 12:23pm - 2020-09-21T12:23:27+03:00