אמת או שקר : מיתוסים ממש נפוצים בחדר המיטות שאנחנו עדיין מאמינים להם

 

זוכרים איך ילדים בכיתה סיפרו אחד לשני דברים מזוויעים על יחסי מין? האמנתם? מסתבר שמבוגרים רבים עדיין לא יודעים בוודאות מה אמת ומה שקר. בואו נראה.

אפשר לשבור איבר מין

אמת. לא כמו יד או רגל, אבל גם לא משהו נעים. שבירת איבר המין מתרחשת במהלך יחסי מין אינטנסיביים מדי ומתלווה בצליל שבירה אופייני. אי אפשר לבלבל את הצליל הזה עם שום דבר אם שומעים אותו פעם אחת.
אם קרה משהו כזה, חובה מיד לפנות לרופא לפני שהפגיעה לא תגרום נזק בלתי הפוך. לעתים קרובות הגברים מאד מתביישים מכך ובסופו של דבר מחכים שעות רבות תוך כדי שהם סובלים מכאב בלתי נסבל, לפני שמחליטים לפנות למומחה.

איבר המין הגברי יכול להיתקע בתוך איבר המין הנשי

אמת. נדמה לכם שזה יכול לקרות רק בסרט קומי. למרבה הצער לא. זה קורה לעתים מאד רחוקות, אבל קורה. בדרך כלל בגלל חוסר ניסיון של בני הזוג, פגיעות נפשיות אצל אישה או פחד חזק. שרירי הנרתיק ממש מוחצים את איבר המין עד שהגבר פשוט לא מסוגל לשחרר אותו. אם קרה משהו כזה, הכי חשוב – לא להילחץ. צריך להרגיע את האישה, לעשות מקלחת חמה או לשים בקבוק חם באזור הגב התחתון. הכי חשוב – בלי תנועות חדות.

via GIPHY

רק גברים חולמים חלומות "רטובים"

מיתוס. אף על פי ש"חלומות רטובים" נחשבים לנחלה גברית בלבד, אחד המחקרים של אלפרד קינסי הראה שלפחות 37% מהנשים לפחות פעם אחת חוו אורגזמה מתוך שינה.

via GIPHY

יחסי מין הוא משכך הכאבים עם הכי פחות תופעות לוואי

אמת. וגם מרדים. הורמוני האושר שמקבלים תוך כדי שעושים יחסי מין יכולים לעזור להתמודד עם כאב ראש או אפילו עם כאבי מחזור.

אפשר להתעוור כשעושים יחסי מין

אמת. ברור שלא לחלוטין, אבל ייתכן עיוורון חלקי וזמני, כמו סדין שחור מול העיניים. אם אתם חווים אורגזמה חזקה מאד, אתם יכולים להרגיש שהראייה שלכם, משום מה רק על עין אחת, מטושטשת. בדרך כלל זה עובר אחרי 2 דקות. הרופאים עד היום לא יודעים בוודאות למה זה קורה, ככל הנראה יש קשר בין אורגזמה לכלי הדם.

גרביים זה לא מדליק

מיתוס. כמה פעמים כבר שמעתם שלהישאר בגרביים בזמן יחסי מין זה די מוזר. אבל מסתבר, שחוקרים הולנדים גילו שגם גברים וגם נשים שמקיימים יחסי מין חווים אורגזמות חזקות יותר, מאלה שנשארים ללא גרביים. הכל קשור לכך שההרגליים שלכם יישארו חמות והגוף יתרכז באזור ההנאה המינית במקום לנסות לחמם את כפות הרגליים שלכם.

via GIPHY

יחסי מין יכולים לסייע בירידה במשקל

מיתוס. מתנצלים. משך זמן ממוצע של אקט מיני – בערך 6 דקות. בזמן זה אפשר לשרוף רק 20 קלוריות. היית שורפת בערך אותו דבר אם היית יושבת מול טלוויזיה. לא, יחסי מין זה לא תחליף לאורח חיים בריא.

אפשר להיכנס להריון מקיום יחסי מין אנאליים

אמת. אבל חשוב לציין שהסיכון להרות כך הוא רק 3%, אבל הוא עדיין קיים. נכון, הנרתיק לא קשור עם המעי הישר, אבל אם עושים את זה ללא קונדום, יש סיכוי קטן מאד שנוזל הזרע יחדור גם לנרתיק.

יחסי מין עוזרים לשמור על נעורים

אמת. הורמוני מין קשורים לתהליכי הזדקנות. כמויות גדולות של הורמון זה נמצאים אצל אנשים שמגיעים לבגרות מינית, אבל עם השנים רמתו יורדת.

ככל שמאוננים יותר, כך יחסי המין משעממים יותר

ממש לא נכון. כאשר אתם מאוננים אתם מאמנים את המוח שלכם ומלמדים אותו כיצד ליהנות. בכל מקרה, אוננות זה לא סיגריות או שוקולד, ממנו אי אפשר להשמין ולא לפתח הרגל מגונה. מכל הצדדים – רק טוב.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 21st, 1:20pm - 2020-09-21T13:20:52+03:00