ככה תגרמי לו לחזור להשתגע אחרייך!

 

את מכירה בחור חדש, אתם יוצאים איזה תקופה והוא גם די מחזר אחרייך ופתאום הוא מתחיל להיעלם לו.. מי מאיתנו לא חוותה לפחות פעם אחת את הסיטואציה המתסכלת הזו? לפעמים אנחנו מנסות להחזיר אותו בכל מחיר וזה רק גורם לו להתרחק עוד יותר ובפעמים אחרות, אנחנו נכנעות לסיטואציה וגם נעלמות.

אז אם מדובר בבחור ששווה את זה ואת בטוחה שיש לקשר הזה סיכוי, ישנם כמה דברים שיעזרו לו להבין מה הוא רוצה, כי מה לעשות גם בחורים ממש שווים לפעמים צריכים קצת עזרה.

 

תסקרני אותו

כמובן כשהקשר כבר רציני ועולה מדרגה, משחקים הם לא דווקא הפתרון הנכון, אבל כשאתם בתחילת הקשר קצת משחקים יכולים לגמרי לעזור. תגרמי לו לחשוב שהחיים שלך מלאים בלי קשר אליו וגם לא יזיק אם הוא יחשוב שהוא לא בהכרח הגבר היחיד בחייך, זה יגרום לו אוטומטית לנסות להילחם עלייך. אז כשהוא אוסף אותך או כשאתם נפגשים את מוזמנת לדפוק לו חיוך מטורף שיכול לרמז על אינספור דברים, אם הוא שואל מה פשר החיוך הזה את מזמנת לענות בתמימות שאת פשוט שמחה לראות אותו. אם את רוצה לקחת את זה צעד נוסף, את יכולה לדבר לידו בטלפון עם "מחזר" נוסף, פשוט תשתמשי בחברה או ידיד לשם כך.

e3.jpg

 

חכי שהוא יזום מגע

אחת הדרכים לגרום לגבר להשתגע, היא לגרום לו להשתוקק למגע. אל תגעי בו ביוזמתך אלא חכי שהוא יהיה זה שיגע בך ראשון. כמובן שאם הוא כבר יוזם כל סוג של מגע את לגמרי מוזמנת לזרום איתו, אבל חשוב שזה יגיע ממנו. אם לדוגמה אתם נמצאים באיזה אירוע חברתי ביחד, אל תחפשי כל הזמן את הקירבה שלו, תני לו לחפש אותך והוא כנראה יעשה את זה..

 

וכשכבר יש מגע...

כשהרגע הגיע ואתם נכנסים למיטה, תנסי להשתחרר מכל העקבות שלך ותתני לו את הכי טוב שאת יכולה. אם הוא יראה שמדובר במישהי שיודעת מה היא עושה וגם יודעת ליהנות מזה, הוא לגמרי יחפש את זה שוב ושוב ועם המגע כבר יצוצו שוב הרגשות ואולי בסוף גם אהבה.

 

תהיי קלילה וזורמת

בכל המפגשים והשיחות שלכם חשוב שתהיי כמה שיותר קלילה, כיפית ומשוחררת. אל תציבי לו תנאים, אל תדברי על נושאים רציניים וכבדים וכמובן שלא משנה מה קורה, אל תבואי אליו טענות. תזכירי לו איזה כיף זה להיות איתך כאן ועכשיו, בלי לחשוב על העתיד או מחויבות או כל מיני מילים ונושאים שיכול להיות קצת מרתיעים אותו.

e2.jpg

 

תהיי מרומזת

המטרה שלך היא לגרום לו להשתגע עלייך בחזרה ואחת הדרכים הכי טובות ופשוטות להשיג את זה היא להיות מרומזת ואף פעם לא לשים את כל הקלפים על השולחן במכה. נסי כמה שפחות לשתף אותו ברגשות שלך והתחושות שלך ואם הוא כבר אומר לך משהו, תעני בצורה עקיפה. גם דרך טלפונים והודעות את יכולה לגרום לו להיות על קוצים, אל תעני לכל שיחה ממנו וחכי עד שאת עונה להודעות שהוא שולח לך. אם יכולת לחכות עד עכשיו, עכשיו גם הוא יכול קצת לחכות. כשאתם כבר מדברים בטלפון נסי להיות זאת שתנתק ראשונה את השיחה, את יכולה להמציא כל מיני תירוצים כמו נכנסתי למעלית או יש לי ממתינה.

 

תגרי אותו ותגרמי לו לקנא

כשאתם יוצאים אל תהססי לפלרטט טיפה באופן לא מורגש עם אחרים, זה בטוח ישגע אותו ויגרום לו להיכרך אחרייך עוד יותר. שתייה לגמרי יכולה לעזור לך להרגיש קצת יותר חופשיה ומשוחררת, אבל כמובן חשוב לא להגזים כי את צריכה להיות בשליטה. אם אתם יוצאים עם חברים שלו, תתחברי איתם תגרמי לו לחשוב שהכיף לא מגיע דווקא מהכיוון שלו. בגדול את צריכה לגרום לו להבין שבכל מקרה את מחוזרת ואת לא בהכרח זקוקה לו.

e1.jpg

 

אז נכון שזה יכול להיות לא קל לשחק אותה קלילה וזורמת שבפנים הכל רוחש וגועש, אבל תזכרי שמדובר בתקופה קצרה ואחר כך הכל ישתנה וישתלם לך. כמובן שאם זה לא עובד, אז הוא כנראה לא באמת בעניין שלך ולכן לא באמת שווה את זה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 18th, 12:15pm - 2020-09-18T12:15:59+03:00