מיתוסים על גברים שהגיע הזמן לנפץ

 

יש כל מיני מיתוסים שהלכו ונבנו עם השנים בכל מה שקשור לגברים או גבריות, שאנחנו כבר כבר מאמינות להם בעיניים עצמות.

אז הגיע הזמן לנפץ חלק מהמיתוסים האלה ולספר לכן את האמת לגבי כל מיני דברים שאולי הייתן בטוחות שהם נכונים והגיע הזמן לספר לכם כמה הם ממש לא כאלה.

 

גברים אף פעם לא בוכים

ברור שאין סיכוי שהגבר הממוצע מתייפח ובוכה באותה הכמות שאנחנו בוכות, אבל גברים אמיתיים לגמרי בוכים כשהם מרגישים שזה הזמן הנכון. היום מעבר לזה שגברים מסוגלים לבכות ליד האישה שלהם, גבר שבוכה גם נחשב לרגיש ומושך כי אנחנו מרגישות שהוא מחובר לעצמו. אז זה הרבה יותר מלגיטימי גם לאפשר להם להביע את עצמם ולבכות.

 

גברים מעדיפים להיות לבד

איכשהו זה הפך להיות ברור לכל מי ששייך למין האנושי, שאם זה היה תלוי בגברים הם היו מעדיפים לבלות את חייהם לבד ברווקות ההוללת. אז לא רק שזה לא נכון, גברים רבים מעדיפים להיות בזוגיות ואף על פי סקרים שנערכו, במהלך חיי הנישואים דווקא נשים מחפשות יותר זמן לבד לבלות עם החברות או להשקיע בתחביבים שלהם. אז תזכרו שהרצון לזוגיות (וכן גם לילדים) ממש לא שמור לנו, אלא לגמרי נחלתם של הגברים.

 

גברים מעדיפים לשלם עלייך בדייט

אז לא רק שגברים לא מרגישים צורך לשלם עלינו בדייט, גם אם מדובר בדייט הראשון, הם לגמרי היו מעדיפים להתחלק איתך בזה וזהו. כי אם רצינו פמיניזם ושוויון, אין שום סיבה שנצפה מהם לשלם עלינו בדייט בין אם זה הדייט הראשון או העשרים. הסיבה היחידה שהם עושים את זה, זה תכלס כי הם יודעים שככה מצופה מהם וכי הם גם יודעים שזה יגדיל את הסיכויים שלהם לעלות אלייך הביתה כמה שיותר מהר.

 

כל הגברים אוהבים כדורגל

אז נכון שיש הרבה יותר גברים שאוהבים לצפות או לשחק כדורגל מאשר נשים שמתחברות לזה, אבל ממש לא כולם נהנים לראות 22 גברים רודפים אחרי כדור בדשא. יש לא מעט גברים שעושים את זה סתם בשביל עוד בילוי עם החברה ויש עוד אפילו הרבה יותר, שאין להם שום מושג מה מספר החולצה של מסי או כמה שערים הבקיע רונאלדו.

 

גברים לא מביעים רגשות

לא רק שזה לגמרי מתאים לשנות ה 70 או מקסימום לשנות ה 80, די בטוח שגם אז היו לא מעט גברים שהביעו את הרגשות שלהם, אבל אולי הם עשו את זה קצת יותר בצניעות. אם תסתכלו על דפי הפייסבוק של לא מעט גברים, תגלו שהם לגברי אוהבים להביע את הרגשות שלהם אם רק תתנו להם הזדמנות אמיתית לעשות את זה.

 

גברים מתגאים בכרס בירה שלהם

עוד אמירה שאולי באמת הייתה יכולה להיות רלוונטית לאבות שלנו, אבל היום לגמרי לא הגיונית. גברים לגמרי מוטרדים מהמראה שלהם ואחד הדברים שהכי מפחידים ומלחיצים אותם זה הרגע הזה בחיים שלא משנה מה הם יעשו, הם לא יצליחו להתמודד עם הכרס הזו שלא מפסיקה לצמוח לה במרכז הגוף שלהם. רוב הגברים שעוברים את גיל 30 מתחילים להיות חרדים ממספר דברים; אם הכרס שלהם תהיה גדולה כמו של אבא שלהם, מתי המפרצים יהפכו לקרחת ואם החזה שלהם יהפוך להיות יותר דומה לציצי שלך.

 

גברים לא סובלים מקור

אין שטות מצ'ואיסטית ומפגרת יותר מהעניין של גברים עם קור. אז נכון שהם היו בקרבי, הם שיחקו אותה גיבורים אמיתיים כשהם יצאו הביתה עם השרוולים מקופלים. ונכון שהרבה פעמים לנו הרבה יותר קר, אבל זה ממש לא אומר שאף פעם לא קר להם. אז גם אם אתם יושבים בחוץ בערב קריר והוא נותן לך את המעיל שלו בשביל שתתחממי, זה ממש לא אומר שלא קר לו, הוא פשוט חייב לעשות את זה כי הוא יודע שככה מצפים ממנו.

 

גברים תמיד יהיו חרמנים

אז ברור שאם מדובר בנער בגיל ההתבגרות, סביר להניח שזה יכול להיות די נכון. אבל היות ומדובר בגברים ולא בנערים, הם הרבה פעמים יותר עייפים, רעבים או עצבניים מחרמנים. בדיוק כמונו הם הרבה פעמים מעדיפים לעשות הרבה דברים אחרים מאשר להיכנס איתך למיטה, אבל ברור שהכל משתנה שאת עומדת מולו חצי ערומה ומפתה. אבל זאת כבר לגמרי לא אשמתו..

 

גברים לא אוהבים לרכל

אולי בניגוד אלינו הם לא קוראים לזה לרכל, אבל מה בדיוק נראה לכן שהם עושים כשהם יוצאים לבירה עם חברים? מדברים על משמעות החיים? כי  לדבר על החבר שעשה ככה, או על ההוא מהמשרד ששכב עם ההיא זה לגמרי נחשב אותו הדבר. כי גם כמונו גברים אוהבים לשתף ולספר, כי זה לגמרי אנושי לאהוב לשמוע מה קורה למי שסובב אותך וזה גם לגמרי נחמד להעביר ככה את הזמן, גם להם זה עוזר להפיג את השעמום.

 

ברור שיש עוד לא מעט מיתוסים על גברים שעוד צריך לטפל בהם ולנפץ אותם, אבל נראה לנו שהתחלת להבין את העניין. כמו שאת לא רוצה שיתייחסו אלייך בצורה סטראוטיפית וישוו אותך למין הנשי בכללותו, את גם חייבת להתחיל להתייחס ככה אל הגברים שסביבך ולהבין שאין דבר אחד שבהכרח משותף לכולם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 1:38pm - 2020-09-07T13:38:57+03:00