12 פרטים קטנים שגברים שמים לב אליהם ולא העלת על דעתך

 

גברים נוטים לקבל מנשים ביקורת רעה על היכולת שלהם לשים לב לפרטים. ואכן ישנם גברים שיודו שהם לא שמים לב לפרטים קטנים, בעוד שאחרים עובדים קשה כדי לסיים את הסטריאוטיפ הזה אחת ולתמיד!

עם זאת, ובין אם את חושבת שגברים שמים לב או לא שמים לב לכל פרט - ישנם דברים שגברים שמים אליהם לב, כאשר את אפילו לא התעכבת עליהם דקה נוספת.

אז כדי שתוכלי לשים יותר לב בעתיד, הכנו לך רשימה של 12 דברים שגברים שמים לב אליהם, ואת ממש לא:

 

1. למאמצים שלך

בניגוד לאמונה הרווחת, גברים כן שמים לב למאמצים שלך. הם שמים לב למאמץ שלך להסתדר עם החברים שלהם, וגם לכך שאת אוכלת את המאכלים שאימא שלהם הכינה שאת לא ממש אוהבת במתוך כוונה לגרום לה להיות מאושרת.

r1.jpg©providr

 

2. כמה פעמים לבשת את מכנסי הטרנינג האלה

לא עשית כביסה זמן רב? את לובשת את אותו הטרנינג המטונף  שלך כבר שבוע ברציפות? גם אם חשבת שזה הדבר האחרון שהם ישמו אליו לב, בסופו של דבר  הם אפילו יעירו לך על כך.

 

3. המוזרויות שלך

אם את נמנעת מלפסוע על סדקים במדרכה, או שאת צריכה לבדוק מחירים על כל פריט שאת קונה, ואם את צריכה לבדוק שנעלת את הבית כמה וכמה פעמים: המוזרויות האלה מצחיקות, ולכן גברים שמים לב אליהן.

r3.jpg©providr

 

4. כמה "טוב" את שרה במקלחת

כולם חושבים שהם נשמעים טוב במקלחת, כן גם את. לכן שאת שרה שיר של ויטני יוסטון בקולי קולות וחושבת שאת נשמעת כמוה (לא, את לא), חשוב שתדעי שהוא שומע אותך, שם לב לקול העורב שלך, ובוודאי מדמם מהאוזניים.

r4.jpg©providr

 

5. יכולת התקשורת שלך עם אחרים

הגבר שלך שם לב לדרך שבה את מתקשרת עם אחרים. הוא ישים לב לקול שאת עושה כשאת מדברת עם חיית המחמד שלך, וגם לצרחות שלך על אחותך בזמן מריבה איתה.

 

6. איך את מסמסת

בתחילת הקשר, בן הזוג שלך ישים לב לכמות הודעות הטקסט שאת שולחת מכיוון שזה גורם לו לחיזוק הידיעה שאת מעוניינת בו. גברים יודעים להבחין בין הודעות של אישה שאינה נלהבת- כזאת ששולחת תשובות מהירות או מתחמקות, לעומת אחת שמעוניינת- הודעות ארוכות, מלאות אימוג'יס ותשומת לב. מכך הם יסיקו את המסקנות ויחליטו אם להמשיך בקשר.

r6.jpg©providr

 

7. מה מרכך אותך

הגבר שלך יודע מה יכול לרכך אותך אחרי ויכוח או אפילו לאחר 'מגה ריב'. כן, בדרך כלל מדובר פשוט באיזה ג'אנק פוד שעושה לך טוב על הנשמה.

r7.jpg©providr

 

8. אם את נוחרת שאת ישנה

ברור שאת לא! - על מי את עובדת?

r9.png©providr

 

9. לחוש ההומור שלך

גבר תמיד ירצה לדעת האם את מצחיקה ואם הוא מצליח לצחוק מדברים שאת עושה או אומרת, אם את משעשעת אותו, הוא תמיד ימתין לחוש ההומור שלך.

 

10. לסרטים שאת אוהבת

גברים ישימו לב לבחירות הסרטים שלך והם ישליכו את הבחירה על אופייך. הגבר שלך שם לב לאיזה ז'אנר את מכורה: מדע בדיוני, סרטי פנטזייה, פעולה או סרטים רומנטיים.

r90.png©providr

 

11. כשאת אומרת ש"הכל בסדר" כשלמעשה ממש לא!

בן הזוג שלך יודע לזהות את שפת הגוף שלך בעיקר כאשר היא מנוגדת למה שיצא לך כרגע מהפה. גברים יודעים להיזהר שאת אומרת "הכל בסדר" ומוסיפה לכך שפת גוף שאפילו תנין רעב היה מפחד ממנה.

r91.gif©providr

 

12. כמה את מרגישה נוח עם גופך

בין אם את מרגישה בנוח עם חזייה או בלי חזייה: הגבר שלך ישים לב לרגעים שבהם נוח לך ולרגעים שממש, אבל ממש לא!

r92.png©providr

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 1:40pm - 2020-09-07T13:40:42+03:00