משפטים שהגבר שלך רוצה לשמוע וגם כמה מחמאות שהוא לא יכול לסבול

 

הסטראוטיפ אומר שנשים אוהבות לדבר המון על רגשות, ויש להן צורך עז לאהבה תמידית ומחמאות רבות מהגבר שלהם. ומהצד השני, הגברים שמתנהלים על פי הגיון, בלי יותר מידי תחושות, ועם הרבה פחות רגש.

התפיסה הזו הייתה קיימת לאורך מאות ואלפי שנים, למזלנו, עם התפתחות המודעות בעשורים האחרונים והחיבור של הגברים לאנרגיה הנקבית שלהם, יותר ויותר גברים מרגישים בנוח להביע רגש והנושא מתחיל להתפס כלגיטימי לגמרי. וכמובן שגברים ונשים כאחד, בסופו של דבר פשוט רוצים שיאהבו אותם.

בתחום הזוגי, גם לגברים כמו נשים,יש משפטים שירגשו אותם קצת יותר, ויגמרו להם לפתוח את הלב.

אבל קודם נתחיל מ-4 מחמאות שדווקא הגברים פחות אוהבים לשמוע, למרות שאנחנו די בטוחות שהם מאוד אוהבים:

"זה כל כך מתוק שאתה רוצה לעזור לי, אבל אני יכולה לעשות את זה מהר יותר לבד"

אז נכון, סיכוי גדול שיש דברים שאת יותר טובה בהם ממנו , ושתצליחי לסיים הרבה יותר מהר, אבל אם הוא כבר הציע עזרה כדי לנסות להקל על העומס, היי נחמדה. זו מחמאה כל כך מוכרת בעיני נשים רבות, הרי בדרך כלל היא נאמרת לאחר יום ארוך שבסיומו כל מה שאנחנו רק רוצות הוא שהדברים יעשו במהירות האפשרית כדי שנוכל לשבת ולהירגע. אבל גברים שונאים להרגיש שהם לא מספיק טובים בשבילך, ומתוך המשפט הזה שלכאורה נשמע תמים, נשפכת גם ביקורת על כך שהוא עושה דברים לאט. מה את כן יכולה לעשות במצב הזה? מעל הכול, אמרי לו שאת מעריכה את זה שהוא רוצה לעזור.

 

"מאמי אתה כזה חמוד!"

בדרך כלל המשפט שיעבור לגבר בראש כשתאמרי לו משפט כזה הוא : "מה חמוד? מה אני כלב? מה אני תינוק?". גברים מעדיפים שלא להיכלל באותה הקטגוריה עם תינוקות וגורי כלבים. גברים ממש לא רוצים שיגידו להם שהם חמודים. הצורך הבסיסי של הגבר הוא להרגיש מחוספס וגברי. המילה "חמוד" גורמת להם להרגיש כמו ילדים קטנים או מקסימום הידידים שלך.  אז אם קשה לך להגיד באופן טבעי "אני אוהבת אותך" מצאי את המילים הנכונות שיבטאו זאת, מבלי לגרום לו לנבוח "הב הב".

 

"אני לא מאמינה שהצלחת לתקן את הברז!"

המשפט הזה באמת יכול  להשמע כמו אחלה מחמאה, אך בין השורות ניתן להרגיש את הטון המתפלא שלך כשאת אומרת לגבר שאת נדהמת מהיכולות שלו. הסאבטקסט שהוא שומע- "היא לא מעריכה אותי מספיק".  גברים לא רוצים שהאישה שלהם תפקפק ביכולות הסופר גבריות שלהם. מה עושים? נסי את הניסוח הבא: "איזה תותח וחתיך אתה ! ידעתי שעשיתי נכון כשבחרתי להתחתן  איתך". עבור גבר אין מחמאה גדולה מזו המדגישה את התכונות החיוביות שבו בנשימה אחת.

 

"אתה הכי טוב שהיה לי!"

זו המחמאה הכי גרועה שיש. במצב כזו, כל מה שהוא רוצה הוא  לענג אותך במיטה, אבל הוא ממש לא רוצה לחשוב על הגברים האחרים שהיית איתם. וכשאת אומרת לו שהוא הכי טוב שהיה לך, באופן טבעי הוא מתחיל לדמיין אותך בסיטואצייה עם עוד גברים מעברך. אם את רוצה להחמיא לו, עדיף שתהי ספציפית לגבי החוויה המינית שביצעתם כרגע. תאמרי משהו כמו: "אני אוהבת את איך שאתה גורם לי להרגיש" או " אתה עושה לי ממש טוב ". שימי דגש עליו ולעולם אל תשווי אותו לגברים אחרים.

 

ואילו מחמאות גברים דווקא מאוד אוהבים לשמוע?

 

1."אתה יודע בדיוק מה אני אוהבת"

ידוע שבדרך כלל לא כל כך קל לרצות אותנו בהמון תחומים, והידיעה שהנה, הוא סוף סוף הצליח לעשות את מה שהוא צריך לעשות, גורמת לו להרגיש מלך עולם.

 

"אני סומכת עליך"

נשים רוצות להרגיש בטוחות ומוגנות. כל עוד אנחנו יודעות שיש דמות גברית בבית, אנחנו רגועות יותר ואפילו יכולות להכיל את זה שלפעמים האסלה מטפטפת והדלת חורקת, כי בסופו של דבר אנחנו יודעות שיש מישהו שיוכל לתקן אותם. ברגע שאנחנו אומרות לגבר שלנו שאנחנו סומכות עליו, ועל אחת כמה וכמה נותנת לו להרגיש זאת בכל ההוויה הזוגית, לא רק שהוא ירגיש הרבה יותר גברי ומועיל, הוא גם יוכיח לנו מפעם לפעם שאפילו אפשר לסמוך עליו הרבה יותר.

 

"אני אוהבת אותך"

הכי בנאלי, אבל הכי עובד. כשאנחנו אומרות לגבר שלנו שאנחנו אוהבות אותו ובאמת מתכוונות לכך, הוא גם מרגיש את זה. גברים מספרים שכאשר האישה שלהם אומרת להם שהיא אוהבת אותם, הם רגועים יותר במהלך היום שלהם, ועצם הידיעה שמישהי אוהבת אותם רק בגלל מי שהם גורמת להם להרגיש שיש המון טעם ומשמעות לחיים האלו.

 

"אתה מביא אותי לשיאים חדשים"-וכל מחמאה שקשורה לחדר המיטות

כשאת מחמיאה לגבר שלך על האורגזמה שכרגע קיבלת ממנו , תהיי בטוחה שהוא ימשיך להתאמץ בשבילך בכל פעם מאותו רגע והלאה. ככה הם הגברים, לא מסובכים. מספיק להם שהם יודעים שהם עושים את העבודה וגורמים לך לסיפוק בחדר המיטות, השאר פחות מעניין.

 

"תסתכל על זאתי, ואו!"

טוב, לא כל כך מובן למי אנחנו בדיוק מחמיאות כאן, אבל בעקיפין מדובר באחד הדברים המגניבים ומרגשים ביותר שאפשר להגיד לגבר. עצם העובדה שאת מרשה לגבר שלך להסתכל על החזה או על הישבן של מישהו אחרת ועוד משתפת איתו פעולה! זה אומר דברים טובים מאוד לגבי הזוגיות שלכם. לדוגמא, זה אומר שאת סומכת על הגבר שלך,וזאת המחמאה הכי טובה שהוא יכול לקבל..

 

"הכלבה הזאת לא מפסיקה להסתכל עליך. שתיזהר ממני"

אנחנו לא מדברים על קנאה תמידית שיכולה לגרום להרס בקשר. אנחנו מדברים על קנאה מאוזנת, שעושה טוב לאגו. לגברים כיף, בדיוק כמו לנו, לשמוע אותנו מתוודות מידי פעם שאנחנו מקנאות במישהי בגללם. מה שהגבר חושב באותו רגע הוא : "איזה כיף היא מתה עלי" וכך הוא מבין שאת אוהבת אותו ורוצה אותו רק לעצמך.

 

"אף פעם לא משעמם לי איתך"

בדרך כלל גברים נתפסים כיצורים משעממים: חוזרים מהעבודה אל המחשב, צפייה במשחק כדורגל והולכים לישון. ברגע שאת אומרת לו שאף פעם לא משעמם לך איתו, את גורמת לו להרגיש מאוד מבסוט מעצמו על כך שהוא מסוגל להרים את מערכת היחסים שלכם לגבהים חדשים. דבר שיוצר אצלו התרגשות להמשיך להיות יצירתי ולחשוב על רעיונות חדשים.

 

"תעשה לי ילד"

יכול להיות שזה נשמע כמו משהו שצורחים  בהופעות של רוק סטארס בפארק הירקון בתל אביב, אבל האמת היא, שכשאומרים את המחמאה הזו לגבר בשלל צורות אפשרויות אנחנו בעצם מחמיאות לו הרבה יותר : אנחנו גם מבקשות שיעשה לנו ילד שזה אומר קודם כל שישכב איתנו, וכמובן אם אנחנו מבקשות דבר כזה זה יגרום לו לשמחה עילאית, בנוסף, האמירה הזו אומרת להם שהחלטנו שאנחנו יודעות מי הגבר שנכון לנו בעולם, ואנחנו לגמרי רואות אותו אבא וזה מה שאנחנו אוהבות ורוצות. הדבר הזה גורם לגבר שלך תחושת סיפוק והצלחה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 12:23pm - 2020-09-07T12:23:44+03:00