הוא עדיין לא אמר לך שהוא אוהב אותך? כך תדעי אם הוא מאוהב

 

רבות הנשים שממתינות לכך שהגבר שאיתן יאמר את 3 המילים הנכספות "אני אוהב אותך". עם זאת, ישנם גברים שמראים את אהבתם בדרכים אחרות, כמו למשל דרך פעולות שונות ומחוות קטנות.  

לגברים בשונה מרוב הנשים, ישנן דרכים שונות להראות שהם אוהבים. בנוסף, לעיתים הגבר שעמו את נמצאת במערכת יחסים, ימתין לקבל ולהרגיש ממך אהבה, כדי שהוא ירגיש מספיק בטוח להחזיר לך אהבה, או לספר לך על רגשותיו.

אז אם תהי כנה לרגע עם עצמך, ולא אובססיבית לגבי המילים הספציפיות שהוא חייב לומר - תוכלי לגלות שהוא באמת אוהב אותך, וזאת באמצעות תחושה פנימית וכמה דרכים נפוצות שגברים מראים את אהבתם.

אז אם יש לך חששות לגבי רגשות בן הזוג, חשוב לנסות לקבל סימנים שיוכלו להרגיע אותך, או לגרום לך לסיים את מערכת היחסים.

אז כיצד תדעי שזה הזמן לשחרר, להפסיק להילחם ולהרגיע, תוך שאת יודעת  כי הוא אוהב אותך ויש עתיד למערכת היחסים שלכם? אלה חמשת הדרכים שגברים מראים דרכם את אהבתם:

 

 

הוא מפנה לך את הזמן שלו

אחת הדרכים שבהן גבר מראה את אהבתו היא דרך פינוי רוב זמנו החופשי לבילוי במחיצתך. אנשים שאוהבים אנשים אחרים יפנו את זמנם עבורם, ויקדישו להם את רוב שעותיהם החופשיות.

 

הוא יפנק אותך

גבר שאוהב אותך יפנק אותך, זה יכול להיות במתנות קטנות סמליות או אפילו גדולות. הוא יקח אותך לבילוי, יזמין אותך למסעדה, יעניק לך מסאג' מכל הלב וכל דבר שמכיל נתינה מעצמו ללא תמורה.

via GIPHY

 

הוא יסייע לך בכל מצב

אם גבר אוהב אותך הוא יהיה שם לצדך כדי לסייע לך במצבים קשים או מסובכים. גבר מאוהב יגיע אלייך כשאת חולה ויטפל בך, יעזוב הכל כדי להחליף לך גלגל באוטו, ויהיה אוזן קשבת ברגעי משבר.

 

מילים טובות

למרות שהוא לא אומר במפורש 'אני אוהב אותך', מחמאות מצידו ומילים טובות תוך פרגון, ישקפו את אהבתו. 

via GIPHY

 

מגע

אם הוא מרעיף עלייך מגע שכולל חיבוקים, החזקת ידיים וליטופים, הוא לחלוטין נמשך אליך. ואם זה בשילוב ארבעת הסימנים הקודמים, הוא לגמרי מפתח כלפיך רגשות אהבה.

 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 12:23pm - 2020-09-07T12:23:44+03:00