6 סימנים לכך שאת נמצאת בזוגיות מתוך הרגל

 

אהבה היא דבר נפלא וכאשר אנו חווים אותה אנחנו נמצאים בעננים! עם זאת, לעיתים אהבה הוא רגש שיכול להתפוגג.

נשים רבות נשארות במערכת יחסים מתוך הרגל או פחד להתחיל מחדש, ולעיתים אפילו מהחשש לפגוע בבן הזוג. לפעמים אנחנו אפילו לא מודעות לכך שאנחנו חוות משהו שהוא אינו תקין, ואנחנו מקבלות את המצב כפי שהוא, למרות שאנחנו יודעות שיש וקיים הרבה יותר.

ובכל זאת, כדי שתוכלי לחוות אהבה שוב ושוב, ולא להיתקע במערכת יחסים שאינה מרגשת אותך , חשוב שתדעי לזהות מספר סימנים לכך שאת כבר לא מאוהבת בגבר שלך וכנראה שאת נמצאת שם רק מתוך הרגל:

 

1.את לא שמחה ומתרגשת לראות את בן הזוג כמו בעבר

אחד הרגשות המובילים של אנשים שמאוהבים, הם רגשות התלהבות בזמן פגישה עם בן הזוג. זה נכון שלא כל פעם שהוא חוזר הביתה את חייבת לקבל אותו בצהלולים וכינורות, אבל משהו צריך להתעורר בך כשאתם נפגשים. אם לא, ייתכן שאת כבר לא מאוהבת בו.

 

2.אין לך תכניות משותפות לעתיד עמו

אם את לא מפנטזת על החיים המשותפים שלך עם בן זוגך, אם את לא חולמת בהקיץ על הילדים העתידיים שלכם, על מסעות קסומים שתצאו אליהם, חופשות משותפות ועוד, יכול להיות שהאהבה בינכם היא הדבר היחיד שיצא לחופשה.

 

 3.את כבר לא נמשכת אליו

משיכה ואהבה הולכים יד ביד. עם זאת, כאשר את מרגישה שאת לא נמשכת איליו יותר ולא רוצה עמו מגע פיזי, ולא מתלהבת במיוחד בזמן קיום יחסי המין, ייתכן שאת מתייחסת אליו יותר כשותף לדירה מאשר בן זוג.

 

4. את לא מתקשרת אליו כשהוא לא נמצא

שיחה אחת ביום כדי להתעדכן וכדי לדעת מה שלומו של בן הזוג מעידה על דאגה שבדרך כלל מלווה ברגשות אהבה. אם את לא חשה צורך לדבר אתו, ייתכן שלא ממש אכפת לך איך עובר עליו היום.

 

5.כשלא אכפת לך מה הוא חושב עלייך

אם הוא מעיר לך, מספר לך על רגשותיו אלייך, מטיח בך האשמות שקשורות לקשר שלכם, או מתלונן לגבי אופייך ואת נשארת אדישה לכך, יכול להיות שפשוט לא ממש אכפת לך מה הוא חושב עלייך. סימן מובהק לאובדן האהבה.

 

6.אם את מרגישה מדוכאת

דיכאון לא ברור יכול להתרחש לעיתים מחוסר סיפוק במערכת היחסים, תחושה של בדידות, של חוסר מיצוי ועוד. אם את מרגישה מדוכאת, חסרת תחושה, וכי החשק המיני שלך ירד פלאים, נסי להבין מדוע. את יכולה להעזר בטיפול כלשהו אם את לא מצליחה להגיע לתשובות לבד.

אם גילית שאת מרגישה את רוב הסימונים בכתבה לגבי הקשר שלך ושל בן זוגך,  זה הזמן לקום ולעשות צעד, לצאת מאיזור הנוחות ולהתקדם הלאה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 3rd, 11:07am - 2020-09-03T11:07:52+03:00