איזה צבע עיניים מעדיפים הגברים?

 

לרובנו יש סגנון כלשהו של אנשים אליהם אנחנו נמשכים: זה יכול להיות צבע השיער, מבנה הגוף, או צבע העיניים, שגורם לנו להימשך למין השני. אבל איזה שילוב אצלנו הנשים נחשב ליפה ביותר בקרב גברים? מה מושך אותם יותר - בלונדינית עם עיניים כחולות או דווקא ג'ינג'ית עם חומות? אולי נשים עם שיער שחור ועיניים ירוקות?

מחקר חדש באתר רשת חברתית  (Badoo) בדק זאת, והנה מה שעולה מאותו מחקר: בסך הכל 2,000 גברים השתתפו בסקר שבדק איזה צבע שיער ואיזה צבע עיניים מעדיפים הגברים אצלנו הנשים ו.. מצטערים, יש לנו בשורה אולי קצת מפתיעה לכן הבלונדיניות: 60% מהגברים שהשתתפו במחקר  אמרו שהם מעדיפים ברונטיות עם עיניים כחולות!

via GIPHY

 

הנה עוד כמה ממצאים מעניינים שעולים מהמחקר:

גברים אודות צבע שיער: שליש מהגברים שהשתתפו במחקר חשבו ששיער חום הוא היפה ביותר, 28.6% אמרו כי הם מעדיפים שיער שחור. כלומר מסך כל הנחקרים, 59.7% אמרו שהם מעדיפים נשים עם שיער כהה. 29.5% גברים אמרו כי הם מעדיפים בלונדיניות ו-8.8% העדיפו נשים אדומות שיער - ג'ינג'יות!

גברים מעדיפים נשים במידות 12-14:

עוד משהו מעניין ואולי גם מפתיע שמצאו החוקרים, הוא כי גברים לאו דווקא מעדיפים דוגמניות רזות ודקיקות כמו אותן בנות שאפשר למצוא בירחוני אופנה. רובם אמרו כי יעדיפו נשים הלובשות בגדים במידות 12 עד 14, ורק 4.2% אמרו כי הם מעדיפים נשים במידות 18 ומעלה.

via GIPHY

 

גברים וצבע עיניים:

כשבוחנים את העדפותיהם של הגברים בנושא צבע העיניים שלנו, זכה, איך לא, הצבע הכחול לדירוג הגבוה ביותר עם 40.2%. עיניים חומות הגיעו למקום השני והמכובד  עם 29.2%, ירוק במקום השלישי עם 17.5% ועיניים בצבע אגוז במקום האחרון עם 13.1% בלבד.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 1:40pm - 2020-09-07T13:40:07+03:00