10 דברים שהוא עושה כשהוא בטוח שאת ה"אחת"!

כפי שרובינו בוודאי כבר יודעות: גברים לא תמיד אוהבים או מצליחים להציג את הרגשות שלהם בגלוי כמו נשים, ובגלל זה לפעמים קשה לנו הנשים להבין אם הבחור שאנו במערכת יחסים עמו באמת מאוהב בנו, או שהוא פשוט נהנה מהחברה שלנו.

ובכל זאת, בעוד שגברים עשויים להיות מסתוריים בתחום האהבה, עדיין ישנם סימנים מסוימים שבאמצעותם ניתן לחשוף את רגשותיהם מעבר לכל צל של ספק.

אז אם את תוהה לגבי טיב מערכת היחסים שלך, הנה כמה סימנים לדברים שגבר עושה כאשר הוא חושב שאת "האחת":

 

1. הוא משתמש במילים אחרות מלבד "אהבה" כדי לתאר את הרגשות שלו

כאשר הוא מספר לך איך הוא מרגיש כלפיך, זה כל כך אמתי עד שאת יכולה להרגיש זאת. גבר שאוהב אישה יודע לגוון ולהביע את אהבתו עם משפטים כמו "אני מעריץ אותך", או "אני אובססיבי לגבי כל מה שקשור אליך". בקיצור, יש יותר מדרך אחת להגיד שאתה אוהב מישהו, וכשהבחור שלך מתחיל לבטא את אהבתו אלייך, את כבר יודעת שכל כולו נמצא בתוך הקשר שלכם.

 

2. הוא רוצה שיראו אתכם ביחד

גבר שאוהב אותך ורוצה להעמיק את הקשר בינכם, ירגיש כי להיות אתך זאת גאווה. הוא ירצה לקחת אותך למקומות בילוי ציבוריים ולהיפגש עם אנשים ששניכם מכירים. אם הוא אוהב אותך וחושב שאת ה'אחת'  הוא ירצה שיראו אתכם ביחד, אבל לא מפני שהוא חושב עליך כעל איזה 'פרס' שהוא רוצה לנופף בו לחבריו, אלא מפני שהוא רוצה ששניכם תראו יחד כגוף אחד מול העולם.

 

3. הוא מציג אותך לבני משפחתו

מפגש עם המשפחה של החבר יכולה להיות אחת מאבני הדרך המסובכות והמפחידות ביותר של מערכות יחסים מחייבת, בעיקר כאשר לוקח זמן עד שהבחור מציג לך את משפחתו. אבל אם החבר שלך יוזם מפגשים עם משפחתו ואינו מפחד ממבוכה או סיבוכים: סימן שהוא בטוח בקשר שלכם ורוצה להוביל אותו אל השלב הבא.

 

4. הוא מביט בך בצורה מיוחדת

הרגעים האלה של ישיבה יחד בדממה, בהייה אחד לשני בעיניים, ומבטי הערצה ועוד, מסמלים כי הבחור שאת נמצאת עמו מעריץ אותך ורוצה לראות עוד ועוד אותך וממך.

s1.jpg

 

5. הוא פתוח ומשוחרר בזמן שאתם מבלים יחד במיטה

בעוד שיחסי מין בתחילת מערכת יחסים יכול להיות לעיתים הססניים ומביכים: מין בין שני אנשים אשר באמת מאוהבים הוא הרבה יותר אינטימי והרמוני. גברים משנים את ההתנהגות המינית שלהם כאשר הם מאוהבים, הם יוצרים קשר עין במהלך יחסי המין, תוך שהם רוצים להכיר את גופך יותר.

 

6. הוא מדבר עלייך עם החברים שלו

לא משנה כמה החברים שלו אוהבים אותך (וסביר להניח שהם ממש מחבבים אותך), אם הוא חושב שאת האחת כנראה שכבר נמאס לחברים שלו לשמוע אותו מדבר עלייך. גבר מחויב ומאוהב מדבר על בת הזוג שלו בכל מפגש עם חברים, מה שנחמד עבורך - אבל כבר משעמם עבור חבריו.

 

7. הוא מפרט לך מה הוא אוהב בך

להגיד שיש לך עיניים יפות או שיער מקסים זה מאד נחמד תוך שהדברים האלה ברורים, ומחמאות זה משהו שתמיד כיף לקבל. אבל אם הוא ממש מאוהב בך, הוא ימצא את הדרך לפרט בפרוטרוט את הדברים שהוא אוהב בך החל מהזרת שבכף רגלך, עד הדרך שבה את מתלהבת כשאת צופה בתכנית ראליטי גרועה.

 

8. הוא מטפל בך

בחור שחושב שאת האחת עבורו ידע לטפל בך כשאת חולה, הוא ישטוף את הכלים עבורך, יבצע בשבילך משימות ומחוות גדולות, תוך שהוא כל הזמן ירצה להשתפר ולרצות אותך.

s2.jpg

 

9. הוא רוצה לבלות איתך זמן גם כשאתם לא מקיימים יחסי מין

אם הוא רק רוצה להיות סביבך כל הזמן ולנצל את הזמן הפנוי שיש לשניכם לבילוי משותף, הוא כנראה ממש רוצה אותך. גבר שמבין שאת האחת בשבילו יעדיף לבלות איתך בבר או בטיול בפארק, מאשר לנצל כל רגע פנוי ליחסי מין.

s3.jpg

 

10. הוא יספר לך הכל על עצמו

גברים לעיתים קרובות מתקשים להיפתח רגשית מאשר נשים, ולכן כאשר את מוצאת את עצמך במערכת יחסים מחויבת עם אדם אשר חושף בפנייך את הסודות הפנימיים שלו, את הפחדים והרגשות שלו – חשוב שלא תקלי בכך ראש. בחורים לא תמיד נוטים לחשוף את רגשותיהם במידה רבה, אלא אם כן הם מדמיינים את האישה שהם נמצאם עמה כזאת שתלווה אותם כל חייהם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 26th, 1:52pm - 2020-08-26T13:52:47+03:00