סימנים לכך שהוא לא מאוהב בך- מיומנו של גבר

 

אז כן, כל מה שאת חושבת עלינו נכון. אבל בעצם גם כלום לא נכון.

למה אני מתכוון את שואלת?

אסביר- אולי אנחנו לא כל כך יודעים להביע את עצמנו, אבל בסופו של דבר אנחנו שקופים כמו מים. ואיכשהו, למרות שאנחנו כל כך גרועים בשקרים, במצבים האלו האינטואציות שלך לא עובדות, את מתבלבלת ולא מצליחה לשחרר ולהפנים שאני פשוט לא בעניין שלך.

במקום להמשיך הלאה, את אוחזת בי חזק יותר ובסוף גורמת לי להגיב בצורה שלפעמים יוצאת פחות נעימה, אם לא נאמר פוגעת. אני יוצא ה 'באד גאי' בכל הסיפור הזה, ואני בכלל מחשיב את עצמי אחלה גבר. תשאלי את האקסית המיתולוגית שלי אפילו. איכשהו, גם אני הופך להיות עוד אחד מרשימת הדושבאגס שלך ושל עוד נשים רבות על לא עוול בכפי. כי אם תחשבי בהגיון, מה בסך כל עשיתי? לא התאהבתי?

אז אני פה, כי את באמת חשובה, למרות שאני לא יודעת מי את, כן את, שקוראת את מילים אלו ממש. או שאולי מכיוון שאני רוצה לכפר על כל אותן 'טעויות' שעשיתי עם כל הנשים הבאמת מדהימות שפגשתי במהלך חיי שלצערי לא התאהבתי בהן - נשבע שזה לא היה בכוונה. אז אני פה כדי לפרוש בפניך את כל הדרכים לדעת מתי אני או אחד מאחיh הגברים, ממש לא בקטע שלך:

 

אני מפלרטט מול הפרצוף שלך

אז בקטע הזה אנחנו יכולים לצאת בבונים רציניים. כל עוד אנחנו רואים מישהי שגורמת למשהו בתוכינו לבעבע, והסקרנות שלנו הופכת ליצרית וחסרת גבולות, אנחנו נרצה עוד ועוד מהדבר, ועד שלא נשיג אותו, אנחנו לא נשקוט. כן, הקלישאה הזו לגמרי נכונה.

דעי לך, באותו הרגע בו תרגישי שהפסקתי להביט לך בעיניים במבט מסוקרן, את תהפכי לשקופה בעיני ואני אמשיך לפנטז על האתגר הבא שלי בלי לזכור בכלל שקרה ביננו משהו אתמול. לפעמים, זה יכול להתחיל כשאת ממש לידי.לדוגמא עם המלצרית שלנו. אני יודע, זה באמת לא נעים, ואנחנו באמת משתדלים שלא לעשות את זה. אבל לפעמים זה פשוט בלתי נשלט. אנחנו כמו חיות בקטע הזה, אנחנו לא מצליחים לשלוט ביצרים.

אז אם את שמה לב להתנהגות דוחה כזאת מצידנו, תדעי שאנחנו מנסים לרמוז לך בצורה חסרת טאקט בעליל שכבר לא ממש בא לנו עליך. ואם תעשי את הצעד, ותמשיכי הלאה, את יוצאת מלכה. סמכי עלי.

e1.jpg©shutterstock

 

אני מתעלם מקיומך

אז כמו שאמרתי קודם, אנחנו כמו חיות, אוהבים לצוד, לעוט אחר מטרות חדשות. אז כשבחורה חדשה מעיפה אותנו, אנחנו נדלקים, מתרגשים, מתבלבלים, הולכים אחריה בעיניים עצומות, מתקשרים, מחזרים עד אין קץ. אם את שמה לב ששום דבר מהדברים שאמרתי עד עכשיו לא קורה כאשר אני מולך, כדאי שתתעוררי ותביני שאני כבר מזמן עברתי הלאה. ולא, אל תנסי לכבוש את ליבי מחדש ע''י כך שתלבשי חולצה לבנה ללא חזייה, הדבר היחיד שיכול להיות שיקרה באותו הרגע הוא שתכבשי את יצר החרמנות שלי שמגיע בעקבות הבחורה החדשה ששמתי עליה עין. אז אל תשקיעי אנרגיה מיותרת, ברגע שאת מזהה שאת כבר לא מקבלת את אותו היחס שקיבלת ממני בהתחלה, תחתכי, ושוב אני מזכיר לך, את תצאי מלכת עולם.

e2.jpg©shutterstock

 

אני לא מנסה למצוא חן בעינייך

כשאני מאוהב אני יכול להתחיל להתנהג מוזר, אם זה להתחיל לגמגם, או לצחוק ממך בלי הפסקה. זה יכול לבוא לידי ביטוי גם בניסיון ממש חזק להביט לך בעיניים במקום בחזה, והכל כדי לגרום לך להרגיש טוב. גבר אחר יכול להזמין אותך למסעדה טובה, או לסרט , כל אחד  מהדברים האלו הם מעשים לשם המטרה החשובה ביותר - למצוא חן בעינך. אם אחת ממוזרויות אלו לא מתקיימת מולך, אז משהו פה יותר מוזר, ואולי כדאי שתתחילי לחשוד.

.

אני מתייחס אלייך כמו אל אחת מהחבר'ה

ת'כלס, זה הכי מעליב. זה יקרה כשנפגש במקרה ואני אפנק אותך בצ'פחה על הגב ובברכת ''מה המצב י'אחות'' . ברגע הזה, את צריכה להתחיל להפנים שאני עושה פה צעד מאוד משמעותי בנוגע למערכת היחסים- אנחנו משנים סטטוס ואת הופכת להיות אחלה גבר שבעולם- אחת מהחב'רה. מה זה אומר?

שאת כבר לא מעניינת אותי ברמת הנשיות שלך, אני אמנם מאוד אוהב לבלות איתך, אבל מעדיף לעשות את זה מול צפייה באח הגדול תוך כדי שאני מגברץ, או בזמן שאני מספר לך איזו בדיחה גסה ומשתף אותך בסיטואציה מינית שחוויתי עם מישהי מטורפת בתאילנד.

כשדבר כזה קורה, יש לך כמה אפשרויות- או לזרום עם זה ולקוות שאולי ביום מן הימים הידידות הזו תהפוך לאהבה - טיפ: בדרך כלל זה לא קורה. או להסיק את המסקנות שלך ולהבין שאני בבון או שאני פשוט אדם כמוך, שהפעם לא הצליח להתאהב ( ממליץ לך לבחור באפשרות השניה). זכרי, אני באמת ממש ממש  אוהב אותך, אבל י'אחות, לא בקטע כזה.

 

אני לא יוזם מפגשי מין

אם זה הגיע לרמה הזו, בה אפילו הפסקתי לשלוח לך הודעות 'ערה' באמצע הלילה, אז י'אחות, את חייבת לשחרר אותי ומהר. אני כבר מזמן לא שם. ואם יצא שאת שלחת לי הודעה כזו, אני כבר באמת אתחיל לחשוב שאת פתאטית. נכון, יכול להיות שבאותו הרגע אולי אהיה קצת חרמן, ואענה לך, ואולי אפילו נפגש, אבל מה שבטוח, דרך המצב הזה אני בטוח לא אתאהב, גם לא בעתיד הרחוק. אז כדאי לך להפסיק את ההרגל המגונה הזה, ולהמשיך הלאה.

 

ומתי תדעי שאני דווקא כן בעניין?

 

אני זוכר פרטים קטנים שאמרת לי

אם אני זוכר בדיוק מה אמרת לי לפני חודשיים ברמת הפרטים הקטנים תדעי שאני בקטע שלך לגמרי. כמובן שאת תראי את זה בשיחות ובמעשים , לדוגמא כשאזכור את הצבע האהוב שלך לסיכות השיער- ונשבע שזה ממש לא מתאים לי לזכור דברים כאלו, אבל את כל כך מעניינת אותי,שפתאום גם הדברים השטותיים האלו מקבלים מקום. או שבעצם זה לא מפתיע אותי כל כך, אני פשוט מתחיל להתאהב…

e3.jpg©shutterstock

 

יוצא לי הרומנטי שבי

אז כשאני מתחיל להתאהב כל הבבוניות נעלמת, ואני הופך להיות הגבר הרגיש והאכפתי עלי אדמות. איך זה מתבטא?

אני אזמין לך את הסושי שאת הכי אוהבת בהפתעה אחרי שאת חוזרת מורעבת מהעבודה, אני אצא לסיבוב על הבוקר עם הכלב במקומך,ואעשה הכל מכל הלב ולא כי אני חייב. אני לגמרי מאוהב.

 

אני רוצה להיות איתך ברגעים שחשובים לך

כשאני מאוהב, אני רוצה להיות חלק מהחיים שלך. אם זה לבוא לחתונה של בת דודה של בת דודה שלך, גם אם זה אומר שאני מפספס את ליגת האלופות , טוב האמת במקרה הזה לא בטוח , אבל אל תבלבלי, זה לא בגלל שאני לא מאוהב בך, פשוט ליגת האלופות, זה כבר סיפור אחר. בכל מקרה, הבנת את העיקרון.

 

אני עושה דברים למענך

בדרך כלל אני אוהב לדבר, כל כך הרבה מילים בלי מעשים. אבל כשאני מאוהב, כאילו הכל משתנה לי באופן טבעי, כל החארטות שלי נעלמות, כי אני פשוט רוצה להיות שם איתך ובשבילך, אני אגיע בזמן, אני אוותר על מפגש עם חברים, אני אביא לך טוסט מהצד השני של העיר באמצע הלילה, במקרה הזה, פשוט כל הקלישאות נכונות.

e4.jpg©shutterstock

 

אני לא לוחץ עליך לשכב

ברור שאני מת לשכב איתך. אבל אם את באמת מעניינת אותי, אז אני אדע לעצור את היצר שלי- זוכרת? מה שלא הצלחתי לעשות כשלא ממש היתי מעוניין בך. ואם כן יצא ששכבנו בדייט ראשון, לפעמים זה לא אומר כלום, אם גרמת לי לעניין אמיתי, בסופו של דבר זה לא ישנה שום דבר, מה שבטוח, אם את לא תרצי, אני לא אדחוף לשם בכוח.

 

מקווה שעזרתי אחותי, אל תשכחי- מגיע לך יותר, מגיע לך גבר שיאהב אותך באמת. אבל אם הוא לא התאהב בך, אל תשכחי שגם את פעם לא התאהבת במישהו. פשוט תמשיכי הלאה.

 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 20th, 1:57pm - 2020-08-20T13:57:35+03:00