אם אתם מזהים את הסימנים הבאים, אולי זה אומר שאתם צריכים הפסקה אחד מהשני

 

זוגיות זה דבר מורכב, תמיד יהיו תקופות יותר פשוטות ואחרות קצת יותר מורכבות. אבל בגדול למרות העליות והמורדות, גם אחרי תקופות פחות טובות הדברים מסתדרים. אך ישנם מצבים בהם צריכות להידלק לנו נורות אזהרה ולכן אם אתם מזהים יותר מדי מהסימנים הבאים, כדאי לקחת קצת הפסקה אחד מהשני.

 

אתם כל הזמן רבים

אם אתם מגיעים למצב בו אתם מרגישים שאתם כל הזמן רבים, זה ממש לא אומר שאין אהבה, אבל אולי כדאי קצת לקחת מרחק אחד מהשני. כמובן שקצת מריבות זה בריא וחשוב, אבל זמן בנפרד יכול לעזור לכם להתבונן על הדברים מהצד ולהבין דברים שלא הבנתם קודם.

via GIPHY

 

היחסים חד צדדים

במקרה שאתם מרגישים שאתם אלה שיוזמים, מציעים ומנסים והצד השני לא מתלהב בלשון המעטה, כנראה שחסר פה איזון בין שני הצדדים. יכול להיות שצד אחד קצת יותר מתלהב מהצד השני, או מרגיש יותר בנוח וקצת זמן בנפרד יכול לעזור לשני הצדדים להתרגל.

 

הזוגיות משעממת אתכם

אם אתם יושבים ביחד בערב בבית, או אפילו באיזו מסעדה ופשוט מרגישים שמשעמם לכם ביחד, כנראה שקצת מרחק יכול לעזור. מרחק יכול לעזור לכם לעבד את הרגשות שלכם לבד, להבין מה יכול להרים את מערכת היחסים ולהפוך אותה ליותר מעניינת ומהנה.

 

אתם מרגישים חנוקים

כאשר אנחנו מרגישים חנוקים בקשר, זה מאוד יכול להרתיע אותנו. לפעמים צד אחד יהיה הרבה יותר בעניין וירצה להתקדם יותר מהר עם הקשר, אבל ההתלהבות הזו יכולה לגרום לצד השני להרגיש לחוץ וחנוק וזה ממש לא יעזור לזוגיות שלכם. אם תיקחו צעד אחורה, תדברו על הרצונות ועל השאיפות שלכם תוכלו לקדם את הזוגיות שלכם למקום הרבה יותר טוב.

via GIPHY

 

אתם מתגעגעים לרווקות

אם אתם מרגישים שהיה הרבה יותר כיף כשהייתם לבד, אתם מתגעגעים לבילוי עם החברים שלכם והזוגיות גורמת לכם לרצות לחזור לחיי הרווקות, זה בהחלט סימן שיכול לספר לכם לא מעט. חשוב שתתנו לעצמכם זמן לבד, גם אם זה אומר לקחת הפסקה אחד מהשני, על מנת שלא תוותרו על הקשר ממקומות לא נכונים.

 

אתם לא בטוחים שמצאתם את האחד

גם אם לא מזמן הייתם בטוחים שמצאתם את האחד בשבילכם, יכול להיות שעכשיו אתם מרגישים לגמרי אחרת. אם מחשבות שכאלה מתחילות להתגנב פנימה, חשוב לתת להם מקום ולהבין מאיפה הן נובעות. אם תאפשרו לעצמכם הפסקה לבחון את הדברים בצורה שקולה, תוכלו לגלות את האמת ביחס לרגשות שלכם.

 

חוסר תקשורת

על מנת לשמור על מערכת יחסים טובה ותקינה, חייבת להיות תקשורת טובה. אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים לחלוק את הרגשות והמחשבות שלכם הם בני הזוג שלכם, כנראה שיש כאן איזושהי בעיה. חשוב לנסות לעבוד על התקשורת, כי מחסור בתקשורת יכול אולי להקל עליכם לפעמים, אבל לפגוע בזוגיות שלכם לטווח הארוך.

via GIPHY

 

קיימת קנאה לא בריאה

קנאה מצד בני הזוג היא דבר בריא, כל עוד זה קיים במידה. כאשר אתם מרגישים שבני הזוג שלכם מקנאים בכם יתר על המידה, מקנאים בהצלחות שלכם או ביחס שאתם זוכים לו מאחרים, זה צריך להדליק לכם נורה אדומה. קנאה מוגזמת יכולה לגרום לבן הזוג שלכם להיתקע במקום ולכם לפתח רגשות מאוד שליליים כלפיו, אז חשוב שתתנו לעצמכם זמן בנפרד על מנת לעבוד על הדברים.

 

חוסר חיבה פיזית

אם אתם מרגישים שאתם ממש לא נמשכים אחד לשני יותר ומחפשים כל תירוץ בשביל להימנע מכניסה למיטה, כנראה שכדאי לקחת קצת הפסקה על מנת לעבוד על האינטימיות. ברור שישנם תקופות קצת יותר יבשות, אבל חוסר של חיבה פיזית אחד לשני, יכול להיות מאוד בעייתית.

 

הרע גובר על הטוב

כמובן שאין דבר כזה זוגיות מושלמת וכנראה שתמיד יהיו דברים שקצת יעצבנו אותנו בבני הזוג שלנו. אבל כאשר הדברים הרעים משתלטים על כל הדברים הטובים, יש כאן בעיה. זה מתחיל מבעיות קטנות שרק הולכות וגדלות ומשתלטות על כל מערכת היחסים.

 

אתם לא מאושרים

אם אתם בזוגיות אבל עדיין מרגישים רוב הזמן בודדים, עצובים או מתוסכלים, כנראה שמשהו כאן לא עובד. גם אם לכאורה אין לזה שום קשר לבני הזוג שלכם, אתם חייבים לקחת רגע צעד אחורה שיאפשר לכם להבין מה הבעיה.

 

אז ברור שלא כל דבר קטן צריך להדליק לכם נורה אדומה, אבל אם אתם מבחינים שישנם יותר מדי דברים בעייתיים בזוגיות שלכם, כדאי שתיקחו הפסקה שיכולה לסדר לכולם את הראש ממש במהרה.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 20th, 1:51pm - 2020-08-20T13:51:31+03:00