למה הוא לא עונה לך להודעות? (קודם כל, תרגעי)

 

ישנן נשים שאחרי דייט ראשון, שני ואפילו לאחר דייט שלישי, שולחות הודעות טקסט בכמות מסחחרת לבחור איתן הן יוצאות, וזאת משום שהן בתמימותן מרגישות שהן מאד נהנו מהדייט, וכעת הן רוצות המשכיות אינטנסיבית לקשר.

מצב זה של שליחת הודעות ברציפות באופן מעט אובססיבי, יכול להפוך את ההודעות למעיקות ומרחיקות. גברים רבים  העידו כי כאשר אישה שולחת מספר הודעות ברצף לאחר דייט, היא עלולה לשעמם אותם, לגרום להם להתגונן. עוד העידו כי הם נרתעים מנשים ששולחות הודעות ללא הפסקה לאחר דייט אחד בלבד.

 הודעות מתרפקות מידי כמו " נהניתי מאאאאד אתמול! אנחנו חייבים לעשות זאת שוב!" או "תודה על ערב מדהים! מתי ניפגש?"  מרתיעות בעיני גברים. עדיף לשלוח הודעה אחת פשוטה כמו "היי" או "מה שלומך?" שאינן מתפרשות כנואשות.

וחוץ מזה, מה הן הסיבות האמיתיות לכך שהפסיק לענות לך להודעות הטקסט?

 

אדישות

אם יש משהו שגברים טובים בהם הוא אדישות.  לאחר דייט ראשון, ייתכן והגבר שיצאת עמו לא ישלח  הודעה או יגיב להודעה שלך במהרה. גברים מבטעם אדישים יותר, וצריכים זמן בכדי לעכל דברים, לכן לוקח להם זמן לחדש את הקשר.

via GIPHY

 

אינטנסיביות

יכול להיות שמכיוון ששלחת לו מספר הודעות ברצף מיד לאחר הדייט שלכם, גרמת לו להלחץ מהאינטנסיביות וכתוצאה מכך להתרחק ממך. גברים ירצו להיות בדרך כלל אלה ששולחים את הודעות, מתוך עניין אמיתי, כי איתגרת וסיקרנת אותם ולכן הם רוצים להכיר אותך יותר. בשל כך, התנפלות על מקשי הטלפון לא תגרום לבחור לחזור אלייך או ליצור אתך קשר.

 

חוסר עניין

יצאתם, את נהנית מאד, אבל הוא - פחות. יכול להיות שלמרות שהיה נראה לך שהוא בעניין , הוא בעצם העביר עוד ערב בחייו מבלי להרגיש כי יש פוטנציאל למערכת היחסים הזאת. הוא לא ירצה לפגוע בך ויחשוב שאי מענה להודעה זו הדרך הטובה ביותר בכדי לרמוז לך שהוא לא בעניין.

 

חשיפת יתר 

גברים אינם אוהבים לענות בתחילת הקשר על שאלות אישיות והם נרתעים מחשיפה אודות מהלך יומם וחייהם, בעיקר בתחילת הקשר. הודעות כמו "מה עשית היום?!", "איפה אתה נמצא?!" "התגעגעתי! מתי ניפגש?!" וכדומה, יכולות להרחיק גברים שלא רוצים לחשוף יותר מידי על ההתחלה.

via GIPHY

 

אי יכולת תגובה

לעיתים ולמרות כל התיאוריות שלנו, הגבר שיצאת אתו פשוט לא יכול להשיב לך באותו הרגע. יכול להיות שהוא בעבודה, עסוק בעניינים חשובים, מבלה עם משפחתו או אפילו ישן. לכן אם שלחת הודעה אחת, הניחי לנייד שלך, ותורידי לחץ. הוא יענה מיד כשיתפנה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 20th, 1:47pm - 2020-08-20T13:47:24+03:00