גברים שימו לב: אלו 13 הדברים שכל אישה נמשכת אליהם

כל אישה שומרת בלב דמות של גבר המושלם בעיניה. אבל יש פרטים מסוימים במראה של גבר שכל הנשים אוהבות ללא יוצא מן הכלל. בואו נראה – האם אתן מסכימות?

 

1. גבות עבות

גבות עבות טבעיות, אם הן מסודרות ולא יוצרות חד גבה, גורמות למבט של גבר להיות מאד מושך. גבות כאלה מתקשרות ליופי גברי מושך וקצת גס.

 

2. זיפים

אז נכון שכולנו רגילות לדמות של גבר שמתגלח לפני אירוע חשוב. לחיים חלקות מרמזות על ניקיון וטיפוח, אבל זיפים מטופחים גם באופנה ונראים מעולה בעיני נשים רבות. זה רמז שהגבר הזה אוהב להפר כללים – וזה תמיד מעניין.

d1.jpg

 

3. שפתיים מלאות

רק אם השפתיים האלה לא מדברות שטויות, אז הבעלים שלהן עושה רושם של אדם טוב לב.

d2.jpg

 

4. עצמות לחיים גבוהות

עצמות לחיים גבוהות גורמות לגבר להיראות קצת כמו חיה פראית, במיוחד אם יש לו מבט רציני והראש מוטה למטה. מראה זה מאותת לאישה על כך שהגבר מולה בטוח בעצמו, בכוח שלו ובאופי שלו.

d3.jpg

 

5. ורידים בולטים בידיים

ורידים בולטים מופיעים על הידיים אחרי מאמץ פיזי משמעותי. לכן סימן זה מתקשר לכוח וסיבולת. ורידי ידיים נראים לנשים רבות מאד סקסיות כי הורידים מוסיפים לגוף מתאר נוסף.

 

6. שיער מכסיף

שיעור כסוף בדרך כלל מתקשר אצלנו עם גיל מבוגר, כלומר עם ניסיון, חוכמת חיים ואלגנטיות. נשים יכולות להתאים את האסוציאציות האלה על גבר עצמו ולכן הוא ייראה מושך וימשוך אחרים.

d4.jpg

 

7. בטן מתוחה

נשים רבות מאד מעריכות בטן גברית שטוחה ומתוחה ולא בטן עם קוביות. גוף בריא מרמז על כך שהגבר שמולך מטפח את עצמו ואין לו הרגלים מגונים.

 

8. שביל שיער על הבטן

טוענים שנשים לא אוהבות שיער על הגוף הגברי. אבל בחיים האמיתיים מדובר בסטריאוטיפ מוחלט. שביל שיער היורד מהטבור למטה נראה לנשים רבות מאד מושך.

 

9. ביישנות

גברים מסוימים לא אוהבים לבטא את הרגשות שלהם: יש כאלה שמפחדים להיראות חלשים, יש כאלה שלא רוצים שיחשבו שהם סנטימנטליים. אבל רגשות חיים, למשל ביישנות קלה ברגעים פיקנטיים – מאד מקרבים ואם הוא מסמיק אחרי שהתנשקתם לראשונה – זה ממיס לחלוטין.

d5.jpg

 

10. ריח

ריח הגוף הגברי פשוט משכר נשים. לא מדובר על ריח זיעה אחרי האימון אלא על ריח גוף טבעי. אם שני אנשים אוהבים ריח אחד של השני, הקרבה ביניהם תגדל. אגב, נשים רבות אוהבות בשמים של גברים.

 

11. משקפיים

לפעמים גברים מתביישים להרכיב משקפיים, כי הם נזכרים בימים של בית הספר. אבל נשים רבות יסכימו שמשקפיים מוסיפות קסמים לכל גבר. אולי כי זה מתקשר עם האינטלקט?

 

12. יכולות קולינריות

יש כאלה שבטוחים שבישול זו לא תכונה גברית. ממש טעות! גבר במטבח נראה מפתה ומסוגל להכין מנות נהדרות.

d6.jpg

 

13. אהבה לבעלי חיים

לא מדובר בחיבה לסוג מסוים של בעלי חיים אלא דאגה ויחס טוב לכל אחד מהם. זה מצביע על טוב ליבו ועדינות הנפש שלו.

ומהן התכונות הגבריות שמוצאות חן בעיניכן?

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 17th, 1:48pm - 2020-08-17T13:48:53+03:00