מי היא בת הזוג השווה ביותר בגלגל המזלות ?

 

בנות זוג הן דבר מורכב, לכל אחת יש את המאפיינים שלה ואת הצורה שבה היא מתנהלת בתוך מערכת היחסים. יש לה את סגנון האהבה שלה, ואת הצורה שבה היא מבטאת אהבה קרבה ונאמנות. לכל אחד מהמזלות יש סימני אופי שמעידים כיצד הוא או היא יתנהלו גם בקשר הזוגי. אם מעניין אתכם מי היא בת הזוג השווה ביותר ומי פחות, אתם מוזמנים לקרוא את הדירוג הבא, מהבת זוגית הכי זוגית שיש עד לבת זוג שאוהבת להיות לבד כמה שיותר.

 

גדי

בת מזל גדי היא מאוד חומרית. זאת אומרת אם אתם נכנסים למערכת יחסים איתה תתחילו להכין את הכיס להרבה הוצואת. לא קל לספק אותה מהבחינה הזו ותמיד היא תדרוש יותר בתוך מערכת היחסים, אפילו אם כבר יש לה המון.

 

דלי

בת מזל דלי אוהבת מאוד שינויים. היא ממצה את הקשר תוך שתי דקות במקסימום. אבל, היא מאהבה מטורפת, אין לה מעצורים, יש לה אינטלגנטציה גובהה מאוד, אבל אם היא מחבבת אתכם זה לא אומר שיש לך ערבויות להמשך.

 

 

דגים

בתחילה בת מזל דגים יכולה להמיס לכם את הלב, היא מאוד מתמסרת בתוך הקשר, והיא אוהבת מעומק הלב. אבל מצד שני, עוצמת ההתמסרות שלה יכולה להפיל אותה מאוד מהר, היא מאבדת את עצמה בתוך עמרכת היחסים ולכן מרגישה מתוסכלת .
 

טלה

מזל טלה, היא אחת כזו שזוגיות היא לא בראש מעיינה. להכנס לקשר עם אישה בת מזל טלה זה אפילו סיכון משום שיש לה המון דברים שממלאים את החיים שלה והיא מאוד תחרותית לגבי הישגיה. לכן, אם היא תרגיש שהזוגיות תוקעת אותה במקום ולא נותנת לה להתקדם, היא פשוט תמשיך הלאה.

 

שור

אישה בת מזל שור, עקשנית הרבה יותר מאחרות, אבל אם מדברים על זוגיות, אין ספק שהיא כולה אהבה וכיף. היא דומה מאוד למזל אריה, יש לה תשוקה מטורפת, בלי פילטרים בכלל.

 

תאומים

כמו בשאר המקומות בחייה של מזל תאומים, היא צריכה איזון בין טוב ורע. אישה במזל זה חייבת לממש גם בתוך עמרכת היחסים את האהבה שלה להנאה ותענוגות החיים. אם זה לא קורה, היא משתעממת מהר ומאוד קשה להביא אותה לסיפוק מתמיד.
 

סרטן

אם אתם יוצאים עם אישה בת מזל סרטן, כנראה שהתמזל מזלכם. היא מלאת רגש וכיף, למרות שלוקח לה זמן להפתח בהתחלה. ברגע שהיא מרגישה שהתחושות הן משני הצדדים, אין גבול לכמויות האהבה וכמויות החוויות שתתחילו לצבור יחדיו. 

 

אריה

נשים בנות מזל אריה מלאות תשוקה ותאווה לאהבה לחיים ולחברות. יש להן בטחון עצמי מלא ומכיוון שהן מתייחסות לעצמן באהבה, הן מרימות את הקשר לגבהים מטורפים ואף פעם אין שגרה משעממת.

בתולה

אישה בת מזל בתולה היא מאוד פתיינית וכדאי מאוד להזהר מכך. היא יכולה למשוך כל גבר ואז הוא כבר לא יוכל להמלט ממנה. היא אדם מאוד סוליסט ויש לה ציפיות גבוהות מעצמה וגם מאחרים, לכן הסיכוי גבוה שיש לכם קשה לעמוד בהם מתישהו.

 

מאזניים

בנות מזל מאזניים הן האידאליות ביותר שיכולתם לבקש לעצמכם. יש להם אישיות מקדמת זוגיות בריאה, עם המון נדיבות ורצון לאזן את הצדדים. היא לא אדם דרמטי, ויש לה תשוקה גדולה כלפי בני הזוג שלהם, באופן מאוד בולט. 

 

עקרב

אישה בת מזל עקרב היא מאוד חושנית ואפילו חסרת רחמים! שילוב מאוד מסוכן אם אתם לא מוכנים אליה. היא עושה מה שהיא רוצה בלי לחשוב, ולעפמים יכולה להיות קצת דורסנית. אבל בכל מה שקשור לאהבה היא אש.

 

קשת

לאישה בת מזל קשת מאוד קשה להתחייב. יש מצב שהאפשרות הכי טובה להיות איתה במערכת יחסים היא לפתוח את מערכת היחסים. החופש שלה זה הדבר הכי חשוב לה והיא לא תוותר עליו בחיים. גם לא עבור מישהו שהיא אוהבת.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 17th, 1:48pm - 2020-08-17T13:48:53+03:00