מי המזל הכי קנאי בגלגל המזלות?

 

קנאה זה רגש שגורם לבטן שלנו להתהפך, בין אם אנחנו מושא הקנאה ובין אם אנחנו אלה שרוצים להרוג מי שיפזול לכיוון של מושא האהבה שלנו. אבל, זה עדיין רגש עוצמתי ופראי שלא תמיד אפשר לרסן. אז איזה מזל הכי מתקשה לרסן אותו?

 

גדי

הקנאה אולי קיימת אצל מזל גדי כרגש כמו כל רגש אנושי, אבל היא לא עניין שמטריף את דעתו או גורם לו לצאת מהכלים. השליטה העצמית של הגדי היא מאוד מדודה והוא לא נותן לעצמו ללכת לאיבוד ברגש.

דלי

מזל זה לא אוהב להשאיר דברים ליד הגורל לכן אם יש מצב בו הקנאה מציקה לו, הוא יפתח בשיחה וינסה לברר את עומק העניין. זה מזל שמאמין בפתירת בעיות, לא בחיזוק שלהן.

דגים

נדיר שמזל דגים יחטוף התקף קנאה, מאלו שמרימים כסאות באוויר. האופי מלא החמלה ואהבת האדם שלו מציב את הקנאה בתחתית סדר העדיפויות, לכן זה לא ממש נוגע בו.

טלה

מזל טלה הוא בעל תשוקה אדירה ולכן זה מוביל באופן טבעי לקנאה עוצמתית. הוא לא מנסה להסתיר אותה או לשמור על פאסון מאופק, אלא פשוט מוציא הכל באותו רגע.

שור

המזל המחושב והרציני מבין כולם, זה שיודע לשלוט ברגשות שלו ולהתנהל באופן פרקטי ורציונלי. לכן כשהרגש נכנס להילוך, הוא ידע להשקיט אותו ולא להיכנע לטירוף.

תאומים

הסיבה שמזל תאומים לא מחשיב קנאה כעניין של ממש, היא כי פשוט לא אכפת לו ממש. במקום להתמקד ברגשות שליליים, מזל תאומים מעדיף להתעסק בעניינים של כיף, הנאה וחברה נעימה.

סרטן

מזל זה אולי חווה קנאה ברמות מטורפות, אבל הוא גם יודע להסתיר אותה עמוק בבטן. דווקא בגלל העובדה הזו עדיף לא להיות לידו כשהכל מתפרץ.

אריה

מאהב מלא תשוקה ואהבה, לכן גם אם קשר כזה או אחר לא יצלח בדרכו, הוא יקבל זאת באהבה. אבל כשהקנאה נכנסת להילוך גבוה, קשה לו לעצור את התחושה של "איך יכול להיות שיש מישהו טוב ממני?"

בתולה

מזל בתולה רואה את החיים כתחרות באופן כללי, לאו דווקא כקינאה ספציפית במערכת יחסים. הוא חייב להיות הטוב ביותר וזה רק גורם לו ליותר מוטיבציה להיות במקום הראשון.

מאזניים

המזל הכי מבין מבין כל המזלות. גם כשהדברים לא הולכים באופן לו הוא מצפה, הוא יניח להם ולא יעשה מכך עניין. כיוון שמאזניים מתרחק מעימותים, לא באמת תוכלו לדעת אם הוא מקנא או לא.

עקרב

המזל הקנאי מכולם, ללא ספק. יש לו נטיה להאשים את בני הזוג שלו בהאשמות שווא, גם אם אין להן בסיס, אך ורק כי הקנאה יוצאת לו מהעיניים.

קשת

האופטימיות והקלילות של הקשת לא באמת נותנות לקנאה להיכנס למקום מרכזי אצלו בלב. האמת שברוב המקרים הקנאה מופעלת עליו, ולא מתוכו. ככה זה כשלוקחים את החיים כמו שקית ממתקים אחת גדולה.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00