עפים על עצמם- מה התכונה שכל מזל הכי אוהב בעצמו?

 

כולנו אוהבים את עצמנו, מי פחות ומי יותר, וגם כאן המזל שלנו נכנס לפעולה. אז איזה תכונות אנחנו הכי אוהבים בעצמנו לפי האסטרולוגיה?

גדי

הנחישות וההתמדה שלכם במטרה. אלו התכונות שמביאות אתכם תמיד להשיג מה שאתם רוצים, בייחוד מבחינה מקצועית קרייריסטית. אם שמתם עין על משהו, הוא הולך להיות שלכם.

דלי

רגישות ויכולת לחבור בקלות לאנשים סביבכם. יש לכם אופי קליל וזורם שמושך אליו אנשים כמו מגנט. התקשורת הבניאישית שלכם מפותחת, לכן אתם תמיד בולטים בסביבה בה אתם נמצאים ומאוד קל לאהוב אתכם.

דגים

טוב לב ואהבת אדם. יש לכם יכולת לקיים מערכות יחסים עמוקות ואמיתיות עם חברים ובני זוג, באופן מאוד רגשי ומלא אהבה. אתם תעשו הכל למען מי שאתם אוהבים, בהמון קשב וכוונה.

טלה

תחרותיות ותשוקה. התכונות האלה לוקחות אתכם רחוק בחיים, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה חברתית. אתם רוצים לטרוף את העולם וגם עומדים מאחורי זה באופן מעשי.

שור

אלגנטיות וכנות. אתם אנשים שמעריכים דברים מעודנים, קלאסיים ומלאי רושם. אתם לא מתנהגים כך מתוך התנשאות, אלא מתוך כנות פנימית ומודעות עצמית גבוהה שלוקחת אתכם למקומות מיוחדים.

תאומים

מולטיטאסקרים ואנרגטיים באופן שאין שני לו. לכן אתם נהנים מהספק עבודה אדיר ועדיין נשאר לכם כוח לחיי חברה עשירים, חיי משפחה הרמוניים ואהבה לאקשן ססגוני בחיים.

סרטן

תחושת בטחון ואהבה לבריות. ככל שאתם אוהבים יותר, כך אתם מרגישים יותר את הצורך לגונן על האהבה הזו. אתם מוכנים להקריב את עצמכם עבור מי שאתם אוהבים בלי להניד עפעף, ולתת את הנשמה עבור היקרים לכם.

אריה

השגיות ויצירתיות. התחושה שאתם יכולים להיות הכי טובים במה שאתם עושים גורמת לכם תמיד לרצות להראות נוכחות ממגנטת וחד משמעית. הקריאיטיביות שלכם מדהימה ומביאה אתכם להישגים שאחרים לא תמיד מצליחים להבין איך ולמה.

בתולה

רציונליות ואיפוק. היכולת שלכם לשלוט ברגשות שלכם ולנהוג באופן מדוד ושקול גורמת לכם להשיג הרבה יותר, בהרבה פחות דרמה. אתם מאוד פרגמטיים ולא נותנים לרגשות סוערים לטרפד לכם תכניות.

מאזניים

נדיבות וטוב לב. כאלה אתם, פשוט אנשים שאוהבים אנשים. לכן אתם תמיד מוכנים להציע אוזן קשבת ותמיכה אמיתית, בדיוק ברגעים שצריך אותה הכי הרבה.

עקרב

המטרה מעל הכל. תכונה עוצמתית שכזו לא מסיטה את המבט שלכם מקו הסיום, מהמקום אליו אתם רוצים להגיע, ויהי מה. היכולת שלכם לפתור בעיות ולרוץ קדימה מציבה אתכם תמיד במקום הראשון.

קשת

כנות וספונטניות. אתם נהנים מהחיים יותר מכל מזל. הנאות ובילויים, הרפתקאות וריגושים, בכל רגע נתון ובכל הזדמנות שמציגה את עצמה. אנשים נהנים מהאנרגיה הזו שלכם ומעריכים את הכנות והיושרה על פיה אתם מתנהלים בחיים.

נכון שגרמנו לכם להרגיש ממש טוב עם עצמכם עכשיו? מקווים שהעלינו לכם חיוך ענק לכל היום!

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00