דירוג המזלות שנוטים להישאר רווקים

 

לא כולנו נועדנו לחיות בזוגיות, אין מה לעשות. ישנם אנשים שבאופי שלהם הם יותר רגילים ואפילו מעדיפים את הלבד, כל אחד ברמה שונה. קבלו את מדרג המזלות שיותר סביר שישארו רווקים.

 

גדי

מזל קשה להשגה. תמיד מכוון לסטנדרטים גבוהים ואפילו גבוהים מידי, לכן לאחרים קשה לעמוד בהם. ההישגיות של מזל גדי יכולה להיות מאוד מאיימת עבור הצד השני במערכת היחסים, כזו שתגרום לריחוק ותחושת תסכול גוברת.

דלי

מזל דלי מרגיש הכי בטוח ויציב כשהוא מסתמך קודם כך על עצמו. הוא מאופיין בכנות עוצמתית וביכולת להתחבר עם אחרים באופן עמוק, ובדיוק בגלל זה ההגעה לשם היא לא עניין תדיר אצלו. הוא בורר את האנשים בחייו בקפידה ותמיד מחפש אחר הדבר הטוב הבא.

דגים

החולמנות שמאפיינת את מזל דגים היא גם בעוכריו, זאת כיוון שאם מערכת היחסים לא הולכת בדיוק לפי הרומנטיזציה שהוא יצר לעצמו בראש, מזל דגים יהיה מתוסכל ויחווה מצבי רוח באופן קיצוני. ככל שהפנטזיה שלו יותר גדולה, כך גם תהיה האכזבה, ואיתה הרצון לברוח מהמציאות שלא תואמת את החלום.

טלה

מזל הקשור ביסוד האש, לכן כשהוא רוצה משהו הוא יודע שחייב להשיגו ויהי מה. בדרך כלל טלה ירצה את מה שהוא לא יכול לקבל, לכן האתגר והגירוי הם שימשכו אותו לתוך המרדף. אבל ברגע שהוא ישיג את מבוקשו, רמת העניין והאטרקטיביות כבר לא יחזיקו מים, והוא פשוט ימשיך לציד הבא.

שור

בני מזל שור הם מאוד עקשנים, אבל גם מאוד נדיבים עם מה שהם מעניקים למי שהם אוהבים. לכן הרבה פעמים הם מרגישים לא מוערכים כיוון שהם נוטים לתת את כל כולם, אך לא מקבלים בחזרה באופן שוויוני. בשילוב עם אופי עקשן הזוגיות איתם תהיה מרובת מהמורות.

תאומים

מזל זה מאופיין באהבת האקשן, העניין החברתי, מפגשים חדשים עם אנשים חדשים כל הזמן, וקפיצה מדבר לדבר. אתם כבר מבינים כמה קשה לנהל קשר יציב על בסיס אופי שכזה, כיוון שתמיד יש את הפחד מההחמצה של מה שמחכה מעבר לפינה.

סרטן

מזל סרטן הוא המסור והמחוייב ביותר מכולם, וירצה תמיד לרצות את בן הזוג שלו בכל מחיר, גם על חשבונו האישי. בדרך כלל הוא מרגיש שאינו מקבל את אותה המסירות מהצד השני והשילוב של זה עם הרגישות הגבוהה שלו מביאה אותו למקומות שליליים.

אריה

מזל אריה יודע טוב מאוד מי הוא ומה הערך שלו בחייו ובחיי הסובבים אותו, לכן הבטחון העצמי היציב שלו מאפשר לו להנות מקשר זוגי מבלי להרגיש מאויים או מקופח. מזל זה גם יודע לבחור את בני הזוג המתאימים לו, כך שלעיתים נדירות הוא מתאכזב ממהות הזוגיות איתם.

בתולה

האופי הפרפקציוניסטי של מזל בתולה מקשה עליו לקבל אל חייו בני זוג שלא תואמים לו מבחינה של סדר, ארגון ונקיון למופת. כאוס מפחיד אותו והיציבות מאוד משמעותית בחיי היומיום שלו, לכן כשאין התאמה שכזו עם בן הזוג זה פשוט לא צולח.

מאזניים

מזל מאזניים אולי עושה המון שיקולי רווח והפסד לפני שמחליט לבצע משהו מעשי, אך אחרי שהגיע להחלטה לא יהיה דבר שיזיז אותו ממנה. זה לא מזל הפכפך וכך גם הנאמנות שלו – עוצמתית וכנה. בנוסף הוא לא אוהב להיות לבד ותמיד ירצה בנוכחות קרובה שתלווה אותו בחייו.

עקרב

המזל הכי חושני ונחשק, גם אם לפעמים אלו תכונות שמאיימות על בני זוג פוטנציאלים וקיימים. העניין עם מזל עקרב הוא שתמיד נרצה ממנו עוד ועוד, כיוון שהאופי שלו ממגנט וסוחף. נוסף על כך העקרב תמיד יעמוד נאמן לעקרונות שלו ויגיד בדיוק מה שעובר לו בראש, בלי היסוס. לכן הזוגיות איתו יכולה להיות מאוד ברורה ומנחמת כיוון שהיושרה אצלו היא מעל הכל.

קשת

מזל זה מאוהב ביצר ההרפתקנות ויהיה מוכן לנסות הכל בחיים. הכריזמה שלו מושכת אליו אנשים מכל מיני סוגים, בייחוד בגלל התכונות המדבקות שלו. אנשים נהנים להיות בחברתו ולהרגיש שתשומת הלב שלו נתונה להם, ועוד יותר בעוצמה כשזה קשור בזוגיות איתו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00