הגברים שעדיף להתרחק מהם לפי המזל שלכם

 

גברים...אי אפשר איתם וממש, אבל ממש אי אפשר בלעדיהם. ועדיין, ישנו חוסר התאמה ברור כשמש אליו צריך לשים לב, ממש לפני שאנחנו עושים עיניים לגברבר מסתורי בפאב. אז מאיזה טיפוסים עדיף להתרחק, בהתאם למזל שלנו?

 

גדי

אתם מאופיינים בתכונות של רצינות וכובד ראש, לכן גבר שלא מיטיב אתכם מבחינת קלילות והומור, לא יתאים לכם כבן זוג, אלא רק יחמיר את הפסימיות שלכם.

דלי

גם ככה קשה לכם להיפתח ולחשוף את מעמקי הנפש שלכם, לכן התרחקו מגברים שלא גורמים לכם תחושת בטחון והעצמה. אתם צריכים מישהו שיגרום ללב שלכם להתרחב כל יום קצת יותר.

דגים

אתם בדרך כלל אוהבים להיות במקום בטוח ונטול סיכונים, אבל באופן שגורם לכם לפספס הרבה דברים לאורך הדרך. בדיוק בגלל זה אתם צריכים להתרחק מגברים שרוצים לשמור על סטטוס קוו ולא לקחת סיכונים, או לחוות הרפתקאות מרגשות יחד.

טלה

יש לכם אופי עצמאי וחזק, לכן אתם לא צריכים להיות עם גבר שמנסה לסגל אתכם אל תוך החיים שלו באופן פאסיבי. הקשר הנכון בשבילכם יהיה כזה בו לכל אחד מהצדדים יש חופש לחיות את חייו, בשילוב עם השני.

שור

התרחקו מגברים שגורמים לכם תחושות קנאה וחוסר סיפוק. אתם חייבים להיות עם מישהו שמביא אתכם לתחושות בטחון עצמי גובר והעצמה אישית שתרים אתכם למעלה, בהרגשה של התעלות רוחנית וכבוד הדדי.

תאומים

אם יש גבר שמנסה לעצב את האופי שלכם ככזה שיתאים למסלול החיים שלו ושלו בלבד – זה הזמן ללכת. אל תתנו לאנשים אחרים לגרום לכם לפקפק בעצמכם או לנסות להסתיר משהו בעצמכם.

סרטן

מי שרואה בלב שלכם עניין מובן מאליו, זה האדם ממנו תדעו להתרחק לפני שיהיה מאוחר מידי. הלב הרחב שלכם הוא המאפיין הגדול ביותר שלכם, ולכן בן הזוג שלכם צריך לדעת לתת לו את הכבוד וההערכה הראויים לו, לא פחות מכך.

אריה

אתם בעלי מוטיבציה ויצירתיות שמובילה אתכם כאנשים בעלי השפעה נפלאה על הסביבה שלכם, ובדיוק בזכות זה אתם צריכים לצדכם גבר שלא יפחד מכך. התרחקו מגברים שמפחדים מהחיוביות והעוצמה הזו, ואל תתנו להם למשוך אתכם למקום של ויתור או חוסר השראה.

בתולה

על מנת להרגיש את התמיכה והאהבה הראויה לכם, אל תמצאו את עצמכם מנהלים מערכת יחסים עם גבר שמעדיף להתחמק מהתמודדות בזמנים קשים יותר. אתם גם ככה מתאפיינים בתחושות חרדה ולחץ כחלק מהאופי הפרפקציוניסטי שלכם, לכן אתם צריכים את העזר כנגדכם שידע לקחת את זה בשתי ידיים.

מאזניים

מי שמרגיש מחוזק כשאתם מקטינים עצמכם מולו, יהיה האדם ממנו תצטרכו להתרחק ומהר. כשאנשים סביבכם לא יכולים לקבל את הכוח הפנימי שלכם כאחד בין שווים, אתם פשוט לא צריכים לתת להם להנות מכל הטוב שיש לכם בלב.

עקרב

גבר שלא יכול להכיל את המוטיבציה והתשוקה שלכם לחיים, עדיף שתתנתקו ממנו בלי למצמץ פעמיים. אתם צריכים גבר שיחזיק את ידכם בזמן שאתם מהלכים יחד לכיוון של הצלחה וטריפת החיים ביחד.

קשת

האופי שלכם מלא קלילות, זרימה והומור, אך חשוב שתדעו לזהות את הגבר שיתאמץ להיות שם לא רק כשהדברים וורודים. מי שאוהב אתכם רק ברגעי הכיף והטוב, לא ישאר שם כשתצטרכו תמיכה וכתף לבכות עליה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00