המוזרויות הייחודיות לך על פי המזל שלך

לכל אחד מאיתנו יש מוזרויות כאלה ואחרות שלפעמים מציגות אותנו כמשוגעים קטנים, או ככאלה שמסתתרים בחושך מאחורי סמטה אפלה. אבל בנינו, אלו בדיוק הדברים הקטנים שמייחדים אותנו, כל אחד והמזל שלו. אז מה המוזרות שלכם?

 

גדי

גדי מעריך את הדברים הטובים שבהנאות החיים, יין טוב, מצעי סאטן יוקרתיים, טיולים לחו"ל – בעצם כל מה שקשור בתענוגות הקטנות שנותנות טעם לחיים. אז אל תתפלאו אם תראו מזל גדי מגרגר כוס יין עם עיניים עצומות ומחייך.

דלי

בוא נאמר שהמוזרויות הקטנות של מזל דלי נמצאות יותר בחדר המיטות. דלי לא מתבייש בכלל בכל הנוגע לפטיש כזה או אחר, להיפך, הוא דווקא מאוד הרפתקן בין הסדינים. ראו הוזהרתם...

דגים

אתם לא סתם חולמניים, אתם לפעמים פשוט במצב ניתוק מהעולם. הרבה פעמים קורה שאנשים נמצאים בשיאה של שיחה ערה אתכם, אבל פתאום הם שמים לב למבט המזוגג בעיניים שלכם ולעובדה שאתם פשוט כבר לא איתם.

טלה

בכל הקשור במוזיקה שאתם אוהבים, אתם לא בוחלים בשום אמצעים ומתחילים לפצוח בריקוד מטורף שגורם לכל העיניים להיות עליכם, עם לסת פעורה. לא באמת מעניין אתכם איך אתם נראים, העיקר שהרגליים באוויר והחיוך מרוח על הפרצוף.

שור

כשאתם נהנים מארוחה כלשהי וממאכל מסויים, אתם יכולים לשבת עליהם שעות. מתענגים על כל ביס כאילו היה זהב טהור, חושבים עליו, מנתחים אותו ובסוף בולעים את השלמות הזו עם עיניים עצומות. כל חווית האכילה אנינת הטעם מרגשת אתכם ומעלה בכם תחושות חושניות.

תאומים

אתם לא יכולים לעמוד מנגד כשההתראות בנייד שלכם מתחילות לצפצף. גם אם ממש תנסו להתאפק זה יגמר בחטיפת המובייל ברגע של טירוף ובליסת כל העדכונים כאילו הם אוויר בשבילכם. תנו לו לפעמים לנוח, העולם לא יקרוס אם לא תדעו איזה פוסט עלה בדיוק הרגע בפיד שלכם.

סרטן

מזל סרטן הוא דאגן מבטן ומלידה, לכן הוא לא יכול לעמוד מנגד כשיצור חי כלשהוא צריך עזרה. בין אם זו סבתא שצריכה עזרה בלחצות את הכביש או כלב שמבקש ליטוף באמצע שום מקום – דעו שסרטן יהיה זה שישים את הצוואר שלו כדי לעזור במיידי, וללא תנאים.

אריה

פוזה, אבל לא סתם פוזה, אלא פוזיציה מושלמת שתתויג, תתועד ותעלה באינסטוש. כן כן, הסלפי שלכם חייב להיות מושלם מבחינת תאורה, העמדה, איפור, שיער, סטייל – שום דבר לא נשאר ליד המקרה. זה לאו דווקא נובע מנרקיסיזם, אתם פשוט רוצים לחלוק את החיים שלכם עם הסביבה באופן המושלם ביותר.

בתולה

הכל, אבל ה-כ-ל מתוכנן מראש. אם זה לא נרשם ברשימת המטלות שלכם, זה כנראה לא יבוצע, כי הספונטניות היא מכם והלאה. שכחתם להאכיל את התינוק? לא זכרתם למלא טנק דלק ברכב? כנראה זה לא היה ברשימה שעל המקרר...

מאזניים

מזל מאזניים ידוע כמאופק וכזה שסופג דברים מבלי להוציא אותם החוצה תוך כדי עימות או ויכוח סוער. אבל כשזה מגיע לגבול הספיגה שלו, לא כדאי להיות ברדיוס של פחות מקילומטר ממנו. זה הולך להתפרץ בבום. כמה אפשר לצבור ולצבור בלי לשחרר?

עקרב

כשלמזל עקרב יש קראש על מישהו מסויים, הוא יתחיל בחקירה מפרכת כדי לדלות כל פרט ופרט על מושא ההידלקות שלו. הוא לא משאיר דבר לידי המקרה, אלא רוצה להיות מוכן להכל, ממש לפני העקיצה. תקראו לזה בלש פרטי ממניעים פסיכוטים.

קשת

קשתים אוהבים לקפוץ מדבר לדבר ולא נחים לרגע, אבל כשהם נתקלים במשהו שמושך את תשומת הלב שלהם, תהיו בטוחים שהם יכנסו לעובי הקורה ויעופו עליו בכל הכוח. ככה זה כשהתשוקה לחיים היא ערך עליון מבחינתם.

Published by MISHTI.CO.IL - August 17th, 1:49pm - 2020-08-17T13:49:18+03:00