מהם 8 הדברים החיצוניים שהופכים אישה למושכת בעיני רוב הגברים

אם תהיתן לגבי הסיבה שבה גברים מקרקרים סביב נשים מסוימות, זה הזמן להבין למה! לגברים, כך מסתבר ישנן סיבות שונות בגינן הם נמשכים לנשים, כאשר למרות מה שחשבנו  - מסתבר כי גברים אינם נמשכים דווקא לנשים שנראות כמו כוכבות מהאתרים האהובים עליהם: מה שהופך אותם (למרבה ההפתעה) לקצת יותר מורכבים.

בנוסף ניתן לגלות כי להעדפות של גברים ולמשיכה שלהם לנשים יש סיבות קדומות והיסטוריות.

אז מה הופך אישה למושכת בעיני גברים? כל הפרטים העסיסיים בהמשך!

מבנה גוף

נתחיל עם המשיכה של גברים לחזה, רגליים ומבנה אגן. זה נכון שרוב הגברים אוהבים חזה גדול ירכיים צרות ומבנה אגן רחב יחסית, אך זאת משום שרוב הגברים נמשכים לאישה שנראית להם פורייה ובריאה. גברים מקשרים חזה גדול טבעי וירכיים רחבות לילודה והקמת משפחה, ולכן הם נמשכים יותר למבנה כזה.

shutterstock_551399353.jpg

 

רגליים ארוכות

אם תהיתן למה נשים עם רגליים ארוכות מקבלות מגברים יותר תשומת לב, חשוב לדעת כי המקור למשיכה הינו קדום במיוחד וחוזר עד לתקופות פרהיסטוריות. גברים משחר היקום האמינו שאישה עם רגליים ארוכות הינה אישה אתלטית וחזקה יותר שאף תהיה ציידת מוצלחת יותר מנשים אחרות.

 

רמת השיעור בגוף

אלמנט נוסף שהופך אישה למשולמת עבור גברים קשור לתרבות שבה הנשים נמצאות. בתרבויות מסוימות נשים עם שיער גוף נחשבות לפוריות וחזקות יותר ולכן הן נחשבות מושכות יותר, ובתרבות המערב נשים 'חלקות' נחשבות מודעות ומטופחות יותר, מה שגורם למשיכה רבה יותר אליהן.

 

כפות ידיים ורגליים

בכל הנוגע למראה ולטיפוח של כפות הרגליים והידיים, גם כאן הדעות חלוקות וזאת משום שיש גברים שמראה כפות הידיים והרגליים אינו משמעותי בעיניהם, בעוד שיש כאלה שמחפשים אחר הטיפוח של כפות הרגליים והידיים ומראה שאינו מטופח או מוזנח דוחה אותם.

 

דחף מיני

אלמנט נוסף שיכול להפוך אישה למושכת יותר בעיני גברים הוא הדחף המיני שיש לגבר באינטראקציה עם האישה. אישה יכולה להיות כזאת שבמראה החיצוני לא תמצא חן בעיני הגבר שמולה, אבל בשל דחף מיני עז, האופי של האישה או משפטים שהיא אומרת, הגבר ימצא אותה כמושכת במיוחד.

shutterstock_617496536.jpg

 

משקל גוף

גם משקל הגוף קשור לתרבות ולהיסטוריה וזאת משום שלפני כמה מאות שנים נשים מלאות ואף שמנות היו נחשבות לנחשקות יותר, וזאת ניתן לראות בציורים החושניים של בוטיצ'לי. עם זאת במאה העשרים נשים רזות נחשבו למושכות יותר, אך בשנים האחרונות רבים מהגברים מסבירים כי הם אינם אוהבים מראה גוף כחוש מידי, והם מעדיפים מראה בריא יותר.

תסביך אדיפוס

גורם נוסף שהופך נשים מושכות לחלק מהגברים הוא הדמיון שיש בין נשים לאימהות שלהם. לגברים מסוימים ישנה משיכה דווקא לנשים שנראות כמו אמם או אחותם וזאת בשל פנטזיות כמוסות שאפילו הם אינם מודעים אליהם.

טיפוח

אלמנט נוסף שהופך נשים מושכות בעיני גברים הוא דווקא המראה הספורטיבי והפרוע באישה. מראה זה מושך אותם הרבה יותר מהמראה המוקפד והמטופח. יתרה מזאת, ישנם גברים שנמשכים למראה הנערי באישה וזאת משום שהם סבורים שהיותה 'טום בוי' יהפוך אותה לזורמת וקלילה יותר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00