מצעד השקרנים של גלגל המזלות

בואו נודה, כולנו משקרים. לפעמים אנחנו עושים את זה כדי לא להסתבך במשהו, לפעמים זה כדי להיראות טוב יותר בעיני אחרים ולפעמים זו פשוט התמכרות שאין מה לעשות איתה, אבל בסופו של דבר, כל אחד מאיתנו שיקר בנקודה כלשהיא בחיים שלנו.
לא, אין צורך עכשיו להתחיל להוכיח ולצעוק שדווקא אתם לא שיקרתם אף פעם בחיים, זה בסדר. אנחנו כאן כדי לדבר דווקא על האנשים שעושים את זה יותר מאחרים. ומסתבר שיש לא מעט קשר בין הנטייה לשקרים לאסטרולוגיה.

האמת שגם השקרנים האסטרולוגיים שונים אחד מהשני, בעיקר בגלל הסיבות לשקרים שלהם. לפעמים זה כדי להרשים ולפעמים זה כדי להתגונן, וכן, גם אם הם לא מתכוונים לפגוע, הם פוגעים באנשים סביבם, לפעמים אלה קרובים ויקרים להם מאד.

אז מיהם המזלות השקרנים? קבלו שישה שהם פשוט מצטיינים בכך, כל אחד מסיבותיו הוא.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

רגע, מזל עקרב? נכון שלא הופעתם? גם בני מזל עקרב עצמם לא הופתעו, אפילו לא לרגע.
עקרבים מוכרים בכל גלגל המזלות בתור המזלות המניפולטיביים והמתעתעים ביותר. טוב, זה לא חדש. אין להם מתחרים בתחום.
והם גם כל כך טובים בזה שאף אחד כמעט לא יכול להבדיל בין מתי הם משקרים ומתי לא.

תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

נכון, בני מזל תאומים מאד רחוקים מהתהילה של העקרב, אבל גם הם מניפולטורים לא קטנים.
עם זאת, בדומה לעקרבים, אנשים יודעים כשהם משקרים. אבל, מצד שני, בני מזל תאומים הם פשוט מצחיקים ויצירתיים ולכן זה פשוט מתקבל כחלק מהאישיות שלהם.
הבעיה היא שכשהם כבר נתפסים בשקר, הם לא יוצאים מזה בקלות.

דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

אפשר להפיל את המיקום של הדגים בדירוג הזה על היותם נפשות רגישות, אומנותיות, אבל בפועל הם באמת מוכנים לשקר רק כדי לקבל כל מה שהם רוצים.
עם היכולת שלהם להיות יותר אינטואיטיביים מאחרים, דגים יודעים בדיוק על מה לשקר ולמי וכיצד לספר לכל אחד מה שהם רוצים ועוד לצאת באלגנטיות מהסיטואציה. כשהם משקרים הם באמת מרגישים כמו דג במים.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

היכולת הייחודית של מזל מאזניים להיות בו זמנים גם מקסים וגם מניפולטיבי, הופכת אותם לשקרנים מעולים.
הם משקרים כדי לחלץ את עצמם ממצבים בעייתיים, הם משקרים כדי להיראות יותר טוב ממי שהם באמת והם משקרים כדי להשיג את המה שהם רוצים. בפועל, הם משקרים כל הזמן.
אבל ככל שהם עצמם שקר מהלך, חוסר ההחלטיות שלהם מפריע להם לעקוב אחרי כל השקרים שלהם ולהתחייב אליהם בלי לנסות את השקר שהם כבר אמרו. תוך שניה מצטברים אצלם אינספור שקרים ואף על פי שהם הרבה פעמים סותרים אחד את השני, הם גם אמינים מאד.

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

כן, סרטנים שקרנים ממש, אבל להבדיל מהמזלות האחרים ברשימה, השקרים שלהם לא נועדו לפגוע או לגרום להם להשיג משהו.
מזל סרטן משקרים כי הם פשוט לא מסוגלים לראות את הגרסה האמינה של הדברים שקורים להם. לכן, מצד אחד, הם שקרנים, אבל מצד שני, השקרים שלהם לא מזיקים.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

בדיוק כמו מזל סרטן, מזל דלי לא משקר כדי לפגוע במישהו.
ברוב המקרים דלי משקר כדי שמור על רגיעה ולהימנע מלפגוע במישהו. נכון, זה מקסים מצדם, אבל לעתים קרובות השקרים האלה כן יכולים להזיק קודם כל להם עצמם, כשהאמת יוצאת לאור.
כך, בסופו של דבר, השקרים שמזל דלי כל הזמן מספר הם אלה סתם פלסטרים, שמחזיקים עד שהם אוזרים אומץ לצאת עם האמת לאור.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00