איך משקר כל אחד מהמזלות?

כל אחד משקר, זו עובדה מוגמרת. חלק מאיתנו משקרים על דברים קטנים, אחרים משקרים כל הזמן על הכל, לא משנה אם זה שקר גורלי או משהו ממש פעוט. יש אנשים שאפשר לראות עליהם כשהם רק מתכוונים לשקר. יש אנשים שאצלם זה לא פשוט לומר משהו כזה. אבל אסטרולוגיה יכולה לתת לכם כמה וכמה רמזים, אם תרצו.

אצל כל אחד מהמזלות יש "סימן" מובהק שמגלה מתי בדיוק הם משקים. ואז, אם הם יודעים שכבר עלו עליהם, יהיה להם קשה להסתיר שקרים נוספים. אגב, בלי קשר לשייכות אסטרולוגית, נכון, כשאנחנו מכירים מישהו, אנחנו תמיד יודעים מתי היא או הוא משקרים? ברור!

בואו לבדוק כל אחד מהמזלות ולגלות מתי כל אחד מהם משקר. בקרוב מאד תוכלו לזהות שקרן בשניות רק מלדעת את יום וחודש הלידה שלהם. שנתחיל?

כשמזל טלה משקר הוא יוודא שהוא מתנהג תוך כדי זה כמה שאפשר בטבעיות – ואגב, הם מעולים בזה, לא כולל הפעמים כשהם משקרים לאנשים שמכירים אותם יותר טוב מאשר הם מכירים את עצמם. אגב, מה שמבדיל את שיטות השקרים של מזל טלה מהשיטות של המזלות האחרים, זו ההתנהגות שלהם כשהם נתפסים בשקר.

בין אם מדובר בשקר גדול או קטן, לטלה יש סימן היכר המעיד על השקר. כשמנסים לבדוק איתו אם הוא שיקר הוא מנסה להתחמק. אם הוא מספר משהו ויש חשש לשקר, לשאלה: "האם אתה משקר, כי זה נשמע לא הגיוני?" הוא יענה: "אוי, אולי התבלבלתי", ויצליח לצאת מזה כאילו מדובר בטעות תמימה.

נו, מה כבר קרה, כולה טעות, נכון?

כששוורים משקרים, הם עושים זאת בצורה מאד זהירה. השקרים שלהם כוללים הרבה מאד פרטים מעורפלים וכמו מינימלית של פרטים. הוא יכול לעשות את עצמו כאילו הוא חושב מאד חזק על מה שהוא הולך להגיד, אבל לא חזק מדי, כדי לעלות מיד על השקרים. אם הוא משקר על איפה הוא היה בסופ"ש, הוא יספר את הסיפור שלו לאט מספיק, כדי לא לשכוח מה הוא אמר, למקרה וישאלו אותו שוב.

הוא גם יזכיר את אותם הפרטים ויגיד אותם באותו סדר, כך שאין סיכוי שהוא יוכל להתבלבל.

נשמע הגיוני, נכון?

בני מזל תאומים שקרנים איומים, אם כי הם משקרים כמעט כל הזמן. לא משנה מאיזו סיבה, הם תמיד מרגישים נוח יותר "למתוח" את האמת מאשר להגיד אותה, אבל ככה זה התאומים. אפשר להגיד כשתאומים משקרים כשהם מאד זהירים עם המילים. הם יוודאו שכל חלק בסיפור שלהם נמצא בדיוק במקום הנכון בראש שלהם, לפני שהם משתפים אותו עם אחרים.

הבעיה היחידה היא שכל הפרטים האלה והארגון המושלם, לא עוזרים להם, כי רוב הפעמים השקרים שלו פשוט מוגזמים מדי, לא משנה כמה פרטים הם יוסיפו.

אם מזל תאומים נתפס בשקר, הוא יגבה את עצמו בצורה מאד זהירה כדי לשחזר את הסיפור תוך כדי תנועה. זה ממש בלאגן, אבל זה עדיין לא יעצור אותם מלנסות לשכנע כל האחרים שזו האמת לאמיתה.

הסרטן תמיד יהיה מאד כנה בכל סיטואציה. זו תכונה נהדרת ומישהו בהחלט גידל אותו נכון, אבל גם אם הוא נדרש לכת על איזה שקר לבן, הוא פשוט לא משכנע. חוץ מזה, כשהוא כבר משקר, הוא פשוט לא מסתכל לך בעיניים.

כמובן, מזל סרטן יודע שכולם יודעים שהוא משקר, ולכן הוא מנסה להסתיר את העובדה שלשקר למישהו בפנים זה מפחיד מדי. הוא פשוט יזוז בחוסר נוחות, יראה כאילו הוא עסוק במשהו, כשהוא משקר לך – כדי שזה ייראה אמין יותר בעיניו.

"כמובן, אני מספר את האמת! אולי תרצה קפה? הנה אני מכין לך אחד ממש עכשיו!"

מזל אריה מאד בטוח בעצמו לכן כשמדובר בשקרים, הביטחון העצמי שלו עוזר לו להישאר מפוקס כדי שיאמינו לסיפור שלו. בני מזל אריה בדרך כלל בעלי השפעה ויכולים לשכנע כמעט כל אחד בכל דבר במצב מתאים. זה יכול להיות לא רע, במצבים מסוימים, אבל לרוב, זו תכונה מאד מסוכנת.

כשאריה משקר, הוא גורם לך לפקפק בעצמך ובמה שאתה יודע. וכמובן, הוא יצפה להאשמות בשקר, אבל יצליח בכל זאת להוכיח את הטעות שלך ואת תום הלב שלו. בסופו של דבר הוא יגרום לך להרגיש לא בסדר.

"נראה לך שאני משקר? איזה שטויות, למה שאני אשקר לך?"

בני מזל בתולה שמים לב לפרטים הקטנים בכל דבר, חוץ מהפעמים שהם משקרים. הם יכולים לחשוב שהם עושים לעצמם טובה, כשהם מכניסים כל כך הרבה פרטים "מקריים" בזמן השקר, אבל בפועל, הם חופרים עצמם בור עמוק עוד יותר. זה באמת היה מצחיק ממש אם לא הייתם מודעים לעובדה שהנה, משקרים לכם.

כשבני מזל בתולה משקרים, הם מוסיפים לסיפור יותר מדי פרטים. הפרטים האלה יכולים להיות לא מזיקים או לא רלוונטיים, לדוגמא, כמה ציפורים הוא ראה באותו יום, או אפילו מבאסים ושטותיים: איך נפלה לו מברשת השיניים לשירותים, והוא עדיין השתמש בה.

אף אחד לא צריך לדעת את כל הפרטים האלה והם עוד יותר אבסורדיים מהשקרים שלו וזה גם מה שגורם לו להיתפס.

מאזניים – עוד מזל שקשה לו מאד לשקר לאנשים. הוא שונא עימותים ומרגיש שאם הוא ישקר לבן אדם הלא נכון, הוא ימצא את עצמו באמצע וויכוח בגלל ההחלטה המטופשת שלו. כך, כמובן, כשמעמתים אותו עם השקר או עם האמת, הוא תמיד ינסה להגיד את האמת, אלא אם הוא חייב לשקר.

כשמזל מאזניים משקר, הוא יברח ממך כמו ממגפה. הוא לא ירצה להיות איתך באותו חדר, כי הוא יודע שמיד יסגיר את עצמו. ואפילו אין מה לנסות לשלוח לו הודעת טקסט. הוא יודע שבסופו של דבר לא תהיה לו ברירה אלא להגיד דבר לא נכון ולכן יותר בטוח בשבילו פשוט להירגע ולהימנע מלפגוש אותך עד שהדברים יירגעו או תגלו את האמת.

עקרב אוהב לחשוב על עצמו כמזל הכי כנה בעולם, והוא בדרך כלל צודק לגבי זה. למה שהם ישקרו לך? אוקי, הבנו, בני מזל עקרב "שונאים" לשקר, אבל זה לא אומר שהם לא משקרים.

כשעקרב משקר הוא מעולה ומשכנע. רק אם תתחילו לשאול שאלות, הוא יתחיל להרגיש עצבני מאד. רוב הסיכויים שהוא יעבור להגנה, ברגע שתתחילו להבין שמדובר בשקר: "אני לא מאמין שאתה חושב שאני משקר. אולי אתה זה שמשקר כי אתה כרגע האשמת אותי בטירוף מוחלט!" אולי אם הוא קצת יירגע, הוא יהפוך שוב לאמין יותר.

גם קשת מעולה בשקרים, כי הוא אף פעם לא מבזבז עליהם יותר מדי זמן. הוא לא מסוג האנשים שימשיכו וימשכו עד שהם בטוחים שהאמינו לו. כי הוא יודע שזה רק מחמיר את המצב ומקל על הנפילה. הוא פשוט ימשוך בכתפיים ויגיד לך – אוקי, לא מאמינים לי, זה עניין שלכם.

כשבני מזל קשת משקרים, הם מקפידים לשמור על הדברים "כרגיל". אם מפקפקים בכנות שלו, הוא יסתכל לך בעיניים ויגיד שאין לו זמן לשטויות.

העלבון המזויף הזה שלא מאמינים לו, יגרום לכם להרגיש אשמים, והוא, תאמינו או לא, מצוין בלעשות זאת.

עוד מזל שמצוין בשקרים שלו כי הוא יודע לשמור על פני פוקר כדי שיאמינו לו. הוא גם יודע, שהשקרים הטובים ביותר פשוטים וישירים. כך, כשהוא משקר לך, הוא גם מוודא לסדר את הסיפורים שלו כמו כל שאר הסיפורים שהוא מפר.

כמעט אי אפשר לדעת מתי גדי משקר. אפשר לפקפק במה שהוא אומר, אבל זה לא יעזור אם תשאלו אותו, הוא פשוט מטשטש עקבות בצורה נהדרת כשהוא עונה שהוא לא משקר. ולרוב, כך זה הדבר.

אבל בפעמים ההן, כשאי אפשר היה לזהות האם הוא משקר או דובר אמת? אי אפשר לדעת, תכלס.

אצל דלי ישר רואים את כל הרגשות על הפנים. הם שונאים לשקר ולרוב גם לא ישקרו בכלל כי הם פשוט יודעים שהם לא יוכלו להתחמק מהגילוי. כשהם כן משקרים, הם מנסים לשמור על הדברים פשוטים, אבל רוב הסיכויים שהוא פשוט ייבהל נורא מבפנים ויתחיל לחשוב על עוד אפשרויות לשכנע אתכם שהוא חף מפשע.

כשדלי משקר, הוא מנסה הוא מנסה להתנער מכם בכל דרך, כדי שלא תתחילו לשאול אותו לפרטים מדויקים. אם שואלים אותו שאלה על השקר שלו, הוא יענה תשובה סתמים וישאל ישר שאלה בחזרה. הוא יגרום לך להרגיש שזה לא סיפור ופשוט ימשיך לדבר על נושא אחר לחלוטין.

מזל דלי לא מתרגשים מהשקרים שלהם ולכן לא מצפים שידברו איתם על זה יותר מדי.

או שבני מזל דגים הם שקרנים מאד גרועים או שהם שקרנים מאד טובים, תלוי למי ועל מה הם משקרים. כשהם טובים, קשה מאד לשים לב לשקר שלהם, כשהם גרועים – קשה שלא לשים לב. הם מנסים להיות מניפולטיביים בעניין, אבל בפועל, זה הרבה יותר גרוע.
כשמזל דגים משקר, הוא גם משחק במשחק האשמות. הוא יעשה את עצמו קורבן כדי לשכנע את האחרים שהוא מספר את האמת כי הוא פשוט לא מסוגל לשקר פשוט. ואם הוא נתפס, הוא משחק את המשחק הזה בדרך אחרת.

"זו לא אשמתי שהייתי חייב לשקר, הוא אמר לי להגיד את זה! חשבתי שאני עוזר, לא מחמיר את המצב!" זה ילדותי, אבל זה לא יגרום לו להפסיק.

ומה איתכם? תפסתם מישהו על שקר לפי המזל שלו? או נתפסתם בעצמכם?

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00