המזלות שהכי אוהבים להתווכח על כל דבר

האם אתם אוהבים להתווכח עם אחרים? ברור, כשמדובר במשהו קריטי וקרוב ללב, אין ספק שכל אחד מאיתנו יצא לקרב. אותו דבר כשיש לנו מספיק טיעונים מבוססים כדי להיות בטוחים שאנחנו צודקים והצד השני לא. לא במקרה אומרים, שבכל ויכוח יש אחד טיפש ואחד מניאק.
אבל לבטח יצא לכם להכיר אנשים שמתווכחים על כל דבר, אבל ממש על כל דבר. גדול וקטן, קשור ולא קשור, גם אם בדרך כלל הדעה שלהם שונה לחלוטין – רק לשם הויכוח הם מוכנים לקחת עמדה ולעמוד על דעתם בעקשנות כמעט בלתי מוסברת. כן, יש כאלה ולא מעט, אנחנו פוגשים אותם בדיונים ברשת, בכיתה, בישיבה בעבודה ואין מה לעשות – זה יותר חזק מהם.

בין אם ביקשו מהם לעשות יותר מדי דברים באותו זמן או העבירו עליהם ביקורת – זה יכול להטריף אותם והם פשוט מתפרצים וממשיכים להתיש עם הטיעונים שלהם, לעתים מאד מופרכים. גוזלים זמן מכל השאר ובסופו של דבר כולם מסכימים שלא להסכים רק כי כבר לאף אחד אין כוח יותר לשמוע את הווכחן הבלתי נלאה.

מסתבר שהדחף להתווכח מגיע הרבה פעמים עם המזל האסטרולוגי. הכירו את רביעיית המזלות שמוכנים ללכת רחוק מאד בוויכוח שלהם.

שור (20 באפריל – 20 במאי)

העקשנות של מזל שור מפורסמת ברבים. עם זאת, הם מאד מיושבים בדעתם ומאד קשה לשכנע אותם.
אפשר לנסות להראות להם דברים מפרספקטיבה שונה, אבל כמו שאומרים, אפשר להביא את הסוס לשוקת, זה לא אומר שהוא ישתה ממנה.
הדבר הטוב כאן, שבדרך כלל הלב של בני מזל שור בדרך כלל נמצא במקום הנכון. הם פשוט מאד לא אוהבים להודות שהם טועים והאחרים לא. לכן הם יילחמו בכל הכוח, רק כדי לשכנע קודם כל את עצמם שהם צודקים, ורק זה יכול לסיים את הוויכוח.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

אריות ידועים ברגישות שלהם בהשוואה לשאר המזלות. כך, כל דבר שהם יכולים לקחת באופן אישי, הם כנראה יעשו את זה. כמו כן, בדיוק כמו שור, הם פשוט מתקשים להתמודד עם הסיטואציה בה הדברים לא מתנהלים לפי מה שהם רוצים ומצפים.
שני הדברים האלה יעוררו את האופי הווכחני שלהם.
חוץ מזה, בני מזל אריה מאד מרוכזים בעצמם ולא אכפת להם כל כך מהאחרים. אולי, אם הם היו מסוגלים להסתכל על הדברים מנקודות מבט של אחרים, הם היו נגררים לוויכוחים פחות.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

המזל הזה שישכנע אותך שלהיות מכור לוויכוחים זו תכונת אופי. זוכרים את השמלה שהפכה לוויראלית, בגלל שאי אפשר היה להבין אם היא שחורה וכחולה או לבנה וזהובה? מאזניים היו טוענים שהיא אדומה וירוקה. רק כדי להיות מחוץ למיינסטרים.
הסיבה שהם עושים את זה קשורה לתחושת הייחודיות שלהם. האמת, הם מתווכחים רק לצורך וויכוח, זה אינסטינקט שלהם.
אם יש לכם במשפחה מזל מאזניים, כדאי לעדכן אותם כשהרצון שלהם להתווכח כבר עובר כל גבול. זה גורם להם לעצור, כי הם מרגישים לא בנוח לפגוע בבני המשפחה ובחברים.

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מזל גדי בדרך כלל בטוח שהוא חכם ומנוסה יותר מכל האחרים ובדרך כלל נכשל בלהסתיר את זה. זו הסיבה גם לאהבה שלהם לוויכוחים.
לכן, אם יש לכם חברים כאלה ואתם רוצים למנוע מהם לפגוע באחרים, אפשר לתת להם שתי הצעות.
קודם כל, הם יכלים להתמקד בתחושות שהם גורמים לאחרים. שנית, הם צריכים להתחיל לנסות להתייחס לדעות של אחרים וכך יוכלו לראות שיש עוד נקודות מבט לגיטימיות חוץ משלהם.
אם הם לא לומדים את שני הדברים האלה, הם פשוט ימשיכו להיות סיוט לכל הסובבים אותם על בסי קבוע. לכן כל מה שנשאר זה לגלגל עיניים כשהם נקרים בדרככם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00