מי מהמזלות הכי נאמן ומי הכי פחות?

מה זה אומר – להיות נאמנים במערכת יחסים. לאנשים מסוימים זה ברור, הכוונה היא לא לנהל רומנים מהצד. לאחרים זה אומר להגן אחד על השני, לשמור על הגב של בן או בת זוג לאורך כל הדרך, גם בעליות וגם במורדות.
לא משנה מה ההגדרה שלכם לנאמנות או מה יש להורוסקופ שלך להגיד, דבר אחד ברור: קשה מאד להתחייב כלפי מישהו, עד שיודעים שאותו אדם הולך להתחייב גם לגביך.

בדירוג הנאמנות של כל אחד מהמזלות תמצאו דברים ברורים מאליהם וגם דברים מפתיעים מאד, אבל חשוב מאד שתדעו – באסטרולוגיה לא הכל שחור ולבן, ותמיד יש דברים שיוצאים מן הכלל, כל מה שצריך זו סבלנות, רצון להקשיב ולשים לב לפרטים הכי קטנים.
אז בואו נראה, מהמזלות הנאמנים ביותר ועד המזלות הנאמנים הכי פחות:

shor.jpg

שור (20 באפריל – 20 במאי)

מזל שור עקשן וזה נכון במיוחד כשזה מגיע לאנשים שהוא אוהב. בני מזל שור ידועים כבני הזוג הנאמנים ביותר בכל ההורוסקופ והם מאד מדייקים לגבי מי שהם אוהבים ומבלים איתם את זמנם.
כן, לפעמים הם יכולים להיות שטחיים ומעצבנים, אבל אם הם אוהבים אתכם, הם אוהבים אתכם לתמיד.

sartan.jpg

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

מזל סרטן אוהב פעם אחת בחיים, במיוחד במערכות יחסים. ברגע שהם מוצאים מישהו שהם רוצים להיות איתו, הם יבלו איתו את כל חייהם.
סרטנים, בדיוק כמו עקרבים, אל ממש מתקשים להישאר מחויבים. ברור, הם יכולים לרכל או לעשות ונטילציה מאחורי גבם של בני הזוג, כדי להימנע מקונפליקטים, אבל זה לא אומר שהם אוהבים אותם פחות או יהיו פחות נאמנים להם.

arie.jpg

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

מזל אריה מגן על בני הזוג והחברים שלהם כאילו הוא מגן על עצמו, ויש לומר, עושה זאת באומץ רב. האנשים שיש להם משמעות בחייהם של בני מזן אריה בדרך כלל מרגישים כחלק מהם ממש והאריות עצמם מרגישים מאד רע כשמשהו רע קורה לאנשים שהם אוהבים.
אריות יעמדו לצידכם לא משנה מה ויתנגדו לכל אחד שאי פעם מתי שהו הרע לכם.

akrav.jpg

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

נכון עקרבים הם לא הכי טובים במערכות יחסים (לפעמים הקנאות שלהם פשוט בלתי נסבלת, אבל ככל שזה מגיע לנאמנות, הם יישארו כאלה עד יום מותם. זה לגמרי מתאים לעקרבים.
בין אם הם אוהבים או שונאים, הם יישארו באותה דעה. הם גם יגנו עליכם ויישארו אמיתיים עד הסוף, אבל חשוב לזכור הם יצפו לאותו דבר בתמורה.

moznaim.jpg

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

מזל מאזניים מאד אוהב אהבה ורומנטיות ולכן הוא נוטה להיות נאמן גם בזוגיות, ולתמיד. עם זאת, יש משהו שעומד בדרכם – שילוב של חוסר ההחלטיות שלהם, הזחיחות והאהבה לאהבה. לפעמים תערובת זו יכולה להיות קטלנית למערכת היחסים.
ועדיין, בני מזל מאזניים מאד מאוזנים: הם מסוגלים לאהוב ולהתחייב באופן מלא. עבור מזל מאזניים זה תלוי אך ורק אם הם ימצאו או לא ימצאו את האדם הנכון.

twins.jpg

תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

בפועל, תאומים הם בני זוג מאד נאמנים, אף עלי פי שהמזל שלה (המיוצג על ידי שני אנשים) יכול לטעון אחרת. אבל אנשים פשוט לא נותנים למזל תאומים מספיק קרדיט בשביל העובדה שבפועל הם דווקא ממש סבבה במערכת יחסים.
הם כל כך מאוהבים בכל מי שמעניק להם השראה, ולכן הם יישארו עם בני הזוג שלהם בטוב וברע.

tale.jpg

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

מזל טלה נמצא בדיוק באמצע בין הנאמנים מאד ללא נאמנים בכלל. ברור, הם מאד נאמנים לאנשים שהם אוהבים ויש להם יותר מדי עקרונות כדי לשחק עם הרעיון של דו-פרצופיות.
עם זאת, אם מזל טלה מוצא משהו אחר שקורא לו או מעניין אותו, הם ימשיכו לשם. מבחינתם, זה הדבר הכי לוגי לעשות.

betula.jpg

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

הדבר היחידי שעוצר את מזל בתולה להיות נאמן באופן טוטאלי, זו הפרנואידיות שלהם. מצד שני, הם גם לא מוכנים להיות מעורפלים או לעזוב מישהו בתנאים לא ברורים. כן, הם יידבקו אליכם אם הם אוהבים אותך, אבל ברגע שהעניינים שלהם ייפסקו, הם יהיו מוכנים להמשיך הלאה.
אגב, גם אם מזל בתולה עושה את הצעד לכיוון העזיבה, אל דאגה. זה אף פעם לא בשביל מישהו אחר. גם ייקח להם לא מעט זמן, כי הם לא מתפשרים על מישהו סתם ככה.

gdi.jpg

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מזל גדי נאמן אבל יש נאמנים ממנו, אי אפשר להגיד שאי אפשר לסמוך עליהם. הם אוהבים לקחת את הפיקוד במערכות היחסים ובסופו של דבר הם דווקא יידבקו לאנשים שלא משתפים איתם פעולה מבחינת הרגש או המחויבות.
אם תמיד יעדיפו להשקיע במקום בו יש מאמץ, הם לא אוהבים דברים שבאים בקלות, אבל אם כבר הרוויחו אותם ביושר, הם לא יוותרו עליהם בקלות כזאת.

dagim.jpg

דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

דגים – מאהבים נהדרים, אבל לפעמים הם נתקעים בתוך העולם שלהם ונשאבים לתוך המחשבות שהדשא הבא הוא ירוק יותר ולכן הם חייבים לחפש אחד כזה.
דגים כן אוהבים להיות מאוהבים, אבל הם לא אוהבים להיות תקועים. הם רוצים שהחיים יזרמו בהתאם לאינטרסים שלהם וברגע שהם יבינו שהם "גדלו" מתוך מערכת היחסים, הם ישילו אותה וימשיכו הלאה.

dli.jpg

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

מזל דלי מלא אמביציות, במיוחד כשיש לו הזדמנות לעשות שינוי גדול בעולם ושם בדיוק הם נופלים. הם כל כך פילנטרופיים שפעמים רבות הם יקריבו את מערכת היחסים שלהם למען הטובה הגדולה לאנושות.
זה שלא שאי אפשר לפתות אותם, הם פשוט אוהבים להישאר בעבודה עד מאוחר מאד כל הימים ואף אחד כבר לא יוכל לעשות שום דבר.

kashat.jpg

קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

בני מזל קשת – אנשים מדהימים. אבל ככל שזה מגיע ל-"נאמנות" הם יותר מדי "חופשיים" כדי להתחייב ב-100%. זה לא שכל קשת רווק הוא גם בוגד (כנראה שכן), אבל הם פשוט מתקשים להתחייב.
הם רעבים לחוויות ולעתים קרובות הלא נודע מפתה אותם. למרבה הצער, זה בדרך כלל גם הורס את מערכות היחסים שלהם.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00