באיזה גיל מתאים לכם להתחתן על פי המזל שלכם?

חתונה. חגיגה מטורפת מלאה אלכוהול, אה כן, וגם יש כלה וחתן בסיפור. אז לפני שאתם מתחילים לעשות רשימת מוזמנים, אם עדיין לא עשיתם זאת, בואו נראה מה הגיל שהכי מתאים לכם להתחתן על פי המזל שלכם.

 

גדי

רגישים ואוהבי עניינים שבלב, ובדרך כלל גם יעשו החלטות בחיים על פי מה שהלב מורה להם. גם בגילאים צעירים הם ניחנים ביציבות נפשית ולכן יהיו מוכנים למחוייבות שכזו אפילו בתחילת שנות ה-20 שלהם.

דלי

לא הכי חמים על מחוייבות באופן כללי, אבל אם תהיו פרגמטיים איתם ותבינו לאן נושבת הרוח בזוגיות, הם בהחלט יעריכו את מיסוד הקשר אתכם. חשוב לא לוותר על אלמנט הכיף והבילויים בקשר עם הדליים, לכן גילאי 40 יהיו נהדרים כדי להתמסד אחרי שפרקתם איתם כל עול.

דגים

רומנטיים זה כבר ידוע לכל, ומאוד אוהבים קשרים לטווח ארוך. נאמנים ומסורים, אוהבים לאהוב, ויעשו הכל בשביל בני הזוג שלהם אם יראו להם אהבה אמיתית הדדית. יהיו מוכנים להיכנס למסגרת נישואין כבר בתחילת שנות ה-20 שלהם.

טלה

אצל הטלאים זה הכל בקטע של לחיות את הרגע. אתם חיים על ספונטניות ולפעמים זה מוביל אתכם לעשות החלטות נמהרות מדי. אז בקשר לנישואים, עדיף שתחכו לפחות עד גיל 30.

שור

יציבות והמשכיות, אלו התכונות שמאפיינות את השוורים מבנינו, לכן, המחוייבות בנישואין היא עניין קריטי עבורם. קחו את ההחלטה על חתונה באופן שקול לאחר שאתם בטוחים שבן הזוג הנוכחי הוא הראוי לכם ואתם לו, לכן בדרך כלל יהיה נכון שתתחתנו בשנות ה-30 המוקדמות שלכם, אחרי שעברתם דבר או שניים יחד.

תאומים

מאוד מדוייקים לגבי החלטות שהם עושים בחיים ויודעים בדיוק מה הם רוצים. אבל, בכל הנוגע לנישואין, אתם קצת מהססים בעניין ולא יכולים לקחת החלטה מהירה. עדיף שתמתינו לגיל 35 מינימום כדי לדעת שזה מה שאתם רוצים.

סרטן

בדרך כלל שואפים להתחתן מוקדם כיוון שחשיבות הבית והמשפחה תמיד סובבים את המחשבה והלב שלהם. מעצם היותם פגיעים ורגישים מאוד, תמיד יחפשו את הבטחון והיציבות, את האחריות שתעטוף את הבית שלהם. לכן, נישואים צעירים, כמו בגיל 25 יהיו רעיון לא רע בכלל.

אריה

אופי מלא אש ודומיננטיות מתפרצת, שלוקחת את מערכת היחסים למקומות סוערים ומרגשים. לפעמים זה מטרפד לכם קשרים לטווח ארוך כי הריגוש חייב להישמר בקצב גבוה כדי שלא תשתעממו. קחו את הזמן בהחלטת החתונה, לא לפני סוף העשור השני שלכם.

בתולה

אוהבי שליטה בחיים, מאוד מוסריים ושמים לב לכל פרט ופרט. אבל, כשזה מגיע לנישואין, סימכו קצת יותר על מצב העניינים ואל תקחו את הדברים כל כך קשה. אם הגעתם עד לכאן עם בני הזוג שלכם, תנו לעצמכם להנות מהרגע ומההחלטה לחלוק חיים ביחד. סוף שנות ה-20 שלכם יהיו תקופה מצויינת לכך.

מאזניים

רומנטיים, מסורים ומלאי קסם אישי. לא יתפשרו על כל אחד שיקרה בדרכם. מאוד חברותיים ואוהבים לבלוט בשטח, ויש שיאמרו פרפריים מעט עם הצ'ארם הזה שסובב אותם. מאוד אוהבים את הקונספט של חגיגה בדמות חתונה ויעדיפו בן זוג פרקטי וצנוע. תחילת-אמצע שנות ה-20 יהיו נהדרים להתחיל לסגור עניינים.

עקרב

נוטים מעט לחוסר בגרות וחשיבה קצת שלילית לגבי זוגיות. אתם צריכים להיזהר שלא תבריחו את בני הזוג שלכם אל הגבעות, וחשוב שתעבדו על עצמכם ועל הגישה שלכם על מנת להבין מה אתם באמת רוצים מהקשר. גם אם תחכו עד לשנות ה-40 שלכם אף אחד לא יכעס.

קשת

חופש חופש חופש. זה העניין אצל הקשתים, לכן מסגרת הנישואין לא תמיד יכולה להיות הדבר הראשון בסדר העדיפויות שלהם, אבל הם בהחלט יכולים להתמודד עם מונוגמיה כשהם מרגישים שהצד השני מעריך את עקרון החופש שלהם. אמצע גיל 30 יהיה זמן נהדר להיכנס למסגרת הזו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 6th, 10:44am - 2020-08-06T10:44:17+03:00