מה הסטייל שלך על פי המזל בו נולדת

 

בין אם אתם יותר אנשים של קאז'ואל, ספורט אלגנט או היפסטרים מגניבים שדואגים לסדר את הזקן עם פלס ומחוגה – קחו בחשבון שהרבה מהתכונות המאפיינות את סגנון האופנה שלכם מושפע מהמזל שלכם. אז איזה מזל מתלבש איך ולמה?

 

גדי

רציניים ומוקפדים, אבל זה לא מוריד לרגע מהצורה בה הם אוהבים להדגיש את החוש האופנתי שלהם. מקפידים על לבוש מתוחכם וקלאסי, המון מחויט, יוקרתי, קשמירי וכזה שגורם לכם לרצות להיכנס לארון שלהם.

דלי

נחשבים למיוחדים ביותר בסגנון הלבוש שלהם, אוהבים וינטאג', חנויות מעצבים ופריטים ייחודיים שאין לכולם. חשוב להם להתלבש יפה ושונה ולהדגיש את האופי שלהם על פי סטייל ושיק.

דגים

אוהבים בגדים עם ארשת רומנטית ואומנותית לצד הרכות המאפיינת את סגנון הלבוש שלהם הם אוהבים גם אוואנגרד שמחצין נועזות וחדשנות.

טלה

מגניבים ובעלי בטחון עצמי שופע וכך גם האופן בהם מתלבשים. יחד עם זה, הם גם מקדישים חשיבות לנוחות של הבגד ויעדיפו בגדים שלא נראים רועשים מידי או כאלה שמסובך להרכיב כאנסמבל שלם.

שור

אוהבים להתלבש פרקטי, ממש כמו האופי שלהם. לרוב יתלבשו לא מהודר כי מרגישים יותר חיבור לארצי, לשורשי. אוהבים אופנה קלאסית, ללבוש ג'ינס ואפילו מראה מכופתר ומעונב.

תאומים

סקרנים מטבעם וכך גם בהעדפה האופנתית שלהם. אוהבים לשלב אקססוריז מגניבים על בסיס יומיומי, כאלה שמחצינים חוש אופנה מפותח ושיקי.

סרטן

בעלי רגישות מפותחת שמקבלת מקום של כבוד בארון הבגדים. אוהבים לשלב את המראה שלהם עם אביזרים מיוחדים שנותנים בוסט מטריף לכל בגד שיבחרו ללבוש.

אריה

נהנים להתלבש באופן שמביע חמימות ושמחה. בדרך כלל יתלבשו שונה ולא כמו האופנה שכולם הולכים על פיה, ככאלה שחושבים מחוץ לקופסה ומחדשים כל פעם שיק מרענן אחר.

בתולה

בעלי מראה קלאסי, פרקטי וצנוע. אוהבים להתלבש באופן שלא שם עליהם את אור הזרקורים, אלא ככאלה בעלי לוק מעודן והופעה עדינה ולא צעקנית.

מאזניים

דווקא המאפיין המאזן שלהם לא בא לידי ביטוי באופנה, כיוון שהם אוהבים שילובים מנוגדים וכאלה שלא הייתם חושבים ללבוש באופן טבעי. נועזים באופן הלבוש שלהם ואוהבים לגרום להתרחשות ודיבור לגבי מה שהם לובשים כל פעם מחדש.

עקרב

אוהבים מה שהם אוהבים אז אין לכם מה לנסות לשכנע אותם אחרת. המראה האופנתי שלהם עקבי ומוקפד, כזה שהם מרכיבים תוך כמה דקות מבלי לבזבז יותר מדי זמן מול המראה.

קשת

הרפתקנים בנשמתם ולכן תמיד יחפשו את החוויה המרגשת הבאה, גם באופנה. אוהבים מראה ספורט אלגנט, כזה שמאפשר להם גם להיות שיקים אבל גם מוכנים לכל הרפתקה שלא תפתיע.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 6th, 10:44am - 2020-08-06T10:44:17+03:00