מזלות המים-עקרב דגים וסרטן בראי הקבלה האסטרולוגית

 

מאז שחר ההיסטוריה הקבלה האסטרולוגית נותנת לנו בסיס של תובנות והנחיות לגבי האופן הנכון בו אנו צריכים להתנהל בחיינו, לפי קווי האופי המאפיינים אותנו. אז מה מאפיין את מזלות המים וכיצד עליהם לנהוג כדי להביא לתיקון בחיים?

 

מזל עקרב

לפי תורת המזלות העקרבים הם בעלי רגשות סוערים ועזים, וחותרים תמיד להשיג את מה שהם רוצים לעצמם. הם נהנים מתענוגות החיים ומכוונים את עצמם לסיפוק תמידי של תאווה ויצרים. הם במסלול נצחי של רצון לחדש ולהתחדש ומצפים באופן עוקב שאחרים גם יחדשו להם. יש להם צורך בלתי נשלט לנצח בויכוחים והכריזמה החזקה שלהם תמיד מובילה אותם להתנהלות חסרת מעצורים. מומלץ שיבינו שלא הכל בנוי על מלחמות בחיים ושחשוב לנכס לעצמם שליטה אישית וכבוד לזולת. נכון שהמילה "עקרב" כוללת את המילה "קרב" בתוכה, אבל הם חייבים ללמוד לשלוט בעצמם וגם להיות מסוגלים לקבל את החולשות שלהם. רגישות לצד אימפולסיביות, קרביות לצד קבלה – אלו ניגודים שהם צריכים ללמוד לאזן בעצמם.

 

דגים

בעלי אופי מלא חמלה ואמונה רוחנית אדירה. הדגים תמיד יחפשו את השגת הטוב המוחלט גם לעצמם וגם לאלה הסובבים אותם. הם מאופיינים באופי מלא צבע וססגוניות ולפעמים העובדה הזו גורמת לאנשים להתקשות בלפצח אותם. הם שונאים עימותים ויעדיפו ברוב המקרים לנהוג בהכנעה ובצניעות. אם הם ירגישו שמשהו מאיים עליהם, הם יעדיפו להתרחק ואפילו לברוח למקום שינתק אותם מכל הסיטואציה. מומלץ עבורם להעמיק תמיד את הקשר הפנימי שלהם עם עצמם ולהיזהר מראיה אשלייתית של המציאות. בגלל שהם כל כך רוחניים הם יכולים לטעות בהסקת מסקנות ולהיות רגשניים מידי. חשוב שילכו אחרי האמת שלהם וינסו לשלב אותה עם המציאות הקיימת, כדי לא לחוש בתסכול.

 

סרטן

מאופיינים על ידי סממנים של ביתיות ומשפחתיות, כאלה שיחפשו תמיד אחרי העצמת בטחון ואהבה שמופגנת כלפיהם. לכן, הם עלולים להיות במצב בו הם מפתחים איזשהי תלות באחר, בהתמסרות לסובבים אותם ובאופי מעט חלש. הם חולמניים ונוטים להיות נשלטים על ידי פחד ובילבול, לכן מומלץ להם לתת ביטוי ללא מעצורים לתחושות שלהם. כך יחזקו את הפנימיות שתוביל אותם לעולם מלא שפע. חשוב שיפעלו כדי לצאת מהקליפה המאפיינת אותם ולהתפתח כל הזמן, רגשית, מנטאלית ופיזית. לפעמים הם נוטים לפעול רק מהלב, לכן כדי להגיע לאיזון פנימי חשוב שילמדו שגם הראש מנתב את מסלול החיים, ועוזר בהתמודדות חזקה ונכונה יותר עם עצמם ועם העולם בו הם חיים.

 

שימו לב שהמודעות האישית לכוחות הרוחניים והפנימיים של כל אחד מאיתנו מביאה אותנו בסופו של דבר להצליח הרבה יותר להנות מהעולם בו אנחנו פועלים.

Published by MISHTI.CO.IL - August 6th, 10:44am - 2020-08-06T10:44:17+03:00