מהם המאפיינים הפיזיולוגיים והגופניים שלך בהתאם למזל שלך?

 

הידעתם שלכל מזל מ-12 המזלות יש מאפיינים מיוחדים המתבטאים בפיזיקליות של הגוף שלנו? ככל שנהיה מודעים יותר לאברי הגוף החזקים והבולטים בעוצמתם לפי המזל שלנו, כך נהנה מהם יותר ונממש את האסתטיקה והתפקוד שלנו טוב יותר.

גדי

מזל זה מאופיין בחוזקות הברכיים, המפרקים, מערכת השלד, העור והשיניים. העוצמה הויזואלית נראית בעיקר באזור הדנטלי, עם לסת חזקה ואפילו סממן אסתטי כמו רווח בשיניים, בהרבה מהמקרים.

דלי

מזל זה מבורך במערכת מחזורית נפלאה וסינרגית, בשוקיים חזקות, קרסוליים ובחלק רגל תחתון באופן כללי. אז אם יש לכם רגלים דקיקות אך נוכחות בשטח, דעו מאין זה בא.

דגים

מזל הדגיגים התברך במערכת לימפטית מאוזנת ואיתנה, ובכפות רגליים בעלות נוכחות מרשימה. אם אתם בני מזל דגים ותמיד חשבתם שכפות הרגליים שלכם נראות כמו סירות קנו, אין לכם מה להתעצב מהעניין, להיפך, שם נמצא הכוח שלכם, ובבהונות במיוחד.

טלה

מזל זה מתאפיין בעוצמת האלמנטים המרכיבים את הראש שלנו, הפנים, המוח והעיניים. לכן בני מזל זה נהנים מאוד ממגע חם ונעים באזור זה, אך גם עלולים להיות רגישים יותר לכאבי ראש.

שור

מאופיין באברים החזקים הממוקמים בגרון, צוואר, מיתרי קול ואוזניים. בדרך כלל יהיה להם צוואר עבה או ארוך בעל נוכחות מרשימה, וקול מלא עדינות לצד עוצמה ווקאלית מפתיעה.

תאומים

מזל זה מקבל אקסטרה עוצמות המתרכזות באזור הזרועות, הכתפיים, הריאות, הידיים והאצבעות. לא רק אלו, אלא גם מערכת העצבים של בני מזל זה רגישה מאוד ובמערכת נשימה אנרגטית ומלאת נפח.

סרטן

כיוון שבעלי מזל זה מאופיינים באלמנטים אמהיים ומטפחים, העוצמות הפיזיקליות שלהם יתרכזו באזור החזה, הבטן והרחם, לנשים מבניהם. לגברים מבניהם החזה גם הוא יתאפיין במבנה רחב ומרשים.

אריה

בני מזל זה מקבלים את הכוח שלהם באזור הלב, בית החזה, עמוד השידרה והגב התחתון. לכן, אין זה פלא שהם מעבירים אנרגיות לבביות וחמות כלפי הדברים הסובבים אותם, בזמן שהם מתאפיינים באומץ ובעמוד שדרה רגשי איתן, ובהבעה חזקה ונמרצת.

בתולה

מתאפיינים בחוזק מערכת העיכול, הקיבה, המעיים והטחול. גם אצלם, כמו מזל תאומים, יש מערכת עצבית רגישה וחזקה, וכן אינטואיציה עוצמתית. מזל זה הוא בעל אינסטינקטים חזקים ויכולת אבחנה דקה. הם בעלי קשב מוגבר לבריאות הגוף שלהם ופועלים כדי לשמור עליה.

מאזניים

בני מזל זה מתאפיינים בעוצמת הכליות והגב התחתון. לא סתם איברים אלו חזקים אצל בני המאזניים, שכן הם מעידים על יכולת האיזון האיתנה. גם המערכת האינדוקרינית חזקה אצלם, מערכת המשפיעה על האיזון ההורמונלי בגוף.

עקרב

מזל זה מאופיין בעוצמת מערכת הרבייה, המעיים ושלפוחית השתן. אזורים אלו מכוונים את החוזקות לעבר משמעות מינית ייחודית שמאפיינת את מזל זה וגורמת לילדיו להיות בעלי ליבידו חזק.

קשת

מתאפיין בנוכחות חזקה של עצב הירך, של המותניים ושל הכבד. לא יקח הרבה על מנת לחטב את הרגליים של בני מזל זה לדוגמה, היות והעוצמה הפיזיולוגית מתכנסת ברובה באזור איברים אלו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 6th, 10:44am - 2020-08-06T10:44:17+03:00