כך תרשימי גבר לפי המזל בו נולד

 

טוב, ברור שלא באמת קשה לך להרשים גברים, יפה שכמוך! אבל בכל זאת - לא היה נחמד לו היה לך איזה מפתח סודי ללוח הבקרה שלהם ? מסתבר שהבנת המזל בו נולדו יכולה לתת לך כיוון די מדוייק איך לגרום להם לחשוב עליך הרבה, ואיך לשמר איתם זוגיות כיפית.

גברים פחות מאמינים באסטרולוגיה, והאמת שגם הרבה נשים לא. אולי גם את לא חושבת שזה "מדע מדוייק". מצד שני, תחשבי על זה ככה: כשאת פוגשת מישהו בפעם הראשונה את יודעת עליו ממש מעט, או כלום. מה יש לך להפסיד אם תנסי? די מהר תיראי אם הגבר שמולך מגיב למה שאת משדרת ועושה, או לא. הטיפים הבאים יעזרו לך להבין מה המניע העיקרי של בני המזל, ואולי יעזרו לך גם לכבוש את הגבר שיהיה בן הזוג שלך לחיים.

 

גדי

בן מזל גדי הוא בן זוג חושני, רך ואוהב. אבל מה? יקח לך זמן להצליח להפוך אותו לבן זוג, וגם התחזוקה של מערכת יחסים איתו איננה פשוטה. הוא צריך ספייס, הרבה וכל הזמן. יש לו את הסדר שלו ואת הדרך שלו לעשות דברים, ואת צריכה לכבד אותה. הוא יצטרך ממך ביטחון ברגשותיך אליו ובמערכת היחסים בכלל. אם תצליחי להיות מסורה אליו ועדיין לתת לו את השקט שלו, תאפשרי לו למצוא את נקודת הנוחות שלו בתוך מערכת היחסים שלכם ותהיי סבלנית מאד - תזכי בבן זוג מאד מסור, חושני ואוהב. שווה את ההשקעה, ויש השקעה רבה.

דלי

בן מזל דלי אוהב את החופש שלו. מאד. כל דבר שמאיים על החופש שלו הוא בעיה, ובמקום הראשון ברשימת  האיומים - מערכת יחסים אינטימית, פיזית ונפשית... אל תיבהלי, יש דרך גם אליו: תזרמי איתו, תני לו להוביל, תני לו להרגיש רגוע. אל תנסי לכלוא אותו או לחנך אותו, זה מתכון לצרות. הוא יבוא עם המון רעיונות יצירתיים, יבחן את הגבולות שלך ויאתגר אותך. ככל שתוכלי לזרום איתו יותר ככה יאהב אותך יותר, והוא יודע לאהוב!

דגים

בן מזל דגים מחפש בת זוג רומנטית ורכה, אך מעדיף שהיא תוביל אותו. איך זה מסתדר? תמצאי את האיזון. הערוץ הכי כיפי לתקשורת איתו הוא הדמיון - הוא יצירתי, מלא פנטזיות ואוהב לשחק. שחקי איתו, פנקי אותו, הסעירי אותו, רגשי אותו, ותכווני אותו בעדינות לאן שאת רוצה אותו. אם יש בך את היכולת הזו הוא ללא ספק יכרך אחריך וישמח להישאר איתך זמן רב.

טלה

חשבת שגברים הם ילדים מגודלים? במקרה של בני מזל טלה את צודקת מאד. כמו ילדים הם זקוקים לסיפוקים מידיים, להתרגשות, לגרויים בלתי פוסקים ולחיזוקים. קשה להם עם גבולות, ביקורת ועם כשלון באופן כללי. אם תשחקי איתם "קשה להשגה" הם עלולים פשוט להתייאש וללכת. עדיף שתתני לבן מזל טלה הכי הרבה תשומת לב שאפשר, תתחשבי בו וברצונות שלו ותני לו להרגיש במרכז. הוא יאהב אותך מאד!

שור

גבר בן מזל שור יכול להראות קשוח, אפילו מאד קשוח. אל תטעי, יש בו גם צד רך, חם ואוהב, אבל תצטרכי לרכך אותו קודם, לפני שיחשוף אותך לצד הזה שלו. בגדול מדובר בגבר אלגנטי ומנומס, אפילו נראה טיפה מרוחק. השקיעי בו, הקפידי לא להתחנף אליו יותר מידי ולא להתנהג בוולגריות, ולאט לאט הוא יפתח אליך. הוא צריך קודם כל להעריך אותך, את האיכויות שלך, העצמאות שלך, העידון ושיקול הדעת שלך. ברגע שכבשת אותו - הוא שלך עד הירח ובחזרה.

תאומים

גבר בן מזל תאומים הוא מקרה מורכב, זקוק להרבה גרויים אבל גם לזמן לעבד אותם. הוא ישמח לשוחח איתך על המון דברים, לשמוע ולהשמיע. הוא מגיב טוב לפלרטוטים, סקרן, נדלק מהר ומתלהב. יהיה לך כיף גדול לפזר לו טיזרים פיקנטיים, ולשחק איתו. עם הזמן תראי שהוא מתחבר, ותזכי בבן זוג מגוון ומענין. חשוב שתמשיכי להתגרות בו מידי פעם, בכל המישורים של החיים, כדי שלא יאבד ענין.

סרטן

לבן מזל סרטן יש "שריון" ששומר עליו, ומגן על הרכות שבפנים. הוא רגיש מאד ולא בנוי למשחקים. אם את לא באמת בקטע שלו - פשוט תעזבי, רחמנות על שניכם. אם את כן בקטע שלו - תזכרי שהוא טיפוס ביתי, אוהב שיגרה ופחות אוהב הפתעות. הצד השני של הרגישות שלו יופנה אליך - הוא אכפתי מאד, קשוב, רוצה ויכול לעזור לך, מתחבר בגוף ובנפש. שמרי עליו, כבדי אותו, והוא יעשה בדיוק את אותו הדבר בשבילך.

אריה

גבר בן מזל אריה הוא המלך. הוא חושב על עצמו כמלך ומצפה ממך להתיחס אליו כאל כזה. בתמורה להרבה מחמאות, כבוד והערכה הוא יתן לך להרגיש מלכה, וזה יכול להיות מאד נחמד! מחמאות הן דרך נהדרת להביע את ההערכה שלך. החמיאי לו כל הזמן, על הכל. חשוב שתתיחסי לא רק לחיצוניות שלו אלא גם לתכונות האופי שלו ולחוכמתו, בן מזל אריה לא יפול לחנפנות זולה. מצד שני - סביר שיהיה לך הרבה על מה להחמיא לו, הוא יהיה אדיב ואצילי וחכם... ואת תהיי מלכתו, הוא יתן לך כתר ויקפיד עליך.

בתולה

בן מזל בתולה אוהב להיות בשליטה. הצד המילולי אצלו מפותח מאד, הרבה לפני שתוכלי להגיע לגעת בו ולפצח אותו תצטרכי לכבוש את מוחו בשיחה מרתקת. חשוב לזכור שהגישה השכלתנית והמפוקחת מחביאה מאחוריה לב רגיש ורומנטי, פשוט יקח זמן עד שתגיעי לגלות אותו. דברי איתו, חזקי אותו, רתקי אותו, התאימי את עצמך אליו ותני לו תחושה שהוא בשליטה, עד שירגע וישתחרר. גם אחרי שיהיה שלך לגמרי תזכרי שבראש ובראשונה הוא איש של שיחה, לא הטיפוס לשתיקות ארוכות מול השקיעה...

מאזניים

במקרה של בן מזל מאזניים - טעם טוב הוא שם המשחק. הוא טיפוס של מחוות מעודנות ומשחק מקדים ארוך מאד. לא רק במיטה ולא רק בהתחלה. את תצטרכי להקפיד לשחק איתו הרבה, כל הזמן. אם תצליחי להצחיק אותו הוא יאהב אותך עוד יותר. בן מזל מאזניים הוא גבר אינטליגנטי, בעל חוש הומור, רגוע ו-Cool. תשתלבי במסגרת שלו ומובטחים לך ימים רבים של כיף צרוף, עם מעט דרמות והמון צחוק.

עקרב

רוצה גבר חושני? בן מזל עקרב הוא מה שאת צריכה. קחי בחשבון שהוא לא סתם חושני, הוא מאד מאד עסוק במין, חלק גדול מהזמן. הוא מאהב מוכשר ומסור, נלהב ויצירתי, ומתח מיני שומר עליו מעונין. אם מערכת יחסים כזו מתאימה לך - פלרטטי איתו הרבה, תקפידי להיות מגרה, מסקרנת ומושכת כל הזמן. לא תצטרכי הרבה סבלנות, אם אתם מתאימים סביר שהוא לא יעמוד בפניך הרבה זמן ומהר מאד תדעי אם אתם ביחד - לכאן או לכאן. תהיה לכם מערכת יחסים מלאה ריגושים, אהבה גדולה ו...מין מעולה כבר אמרנו?

קשת

גבר בן מזל קשת מחפש אתגר, אבל לא באופן מלאכותי. הוא יעריך מאד גישה כנה וישירה, יהיה לו חשוב מאד שתהיה בינכם תמיד אמת, בלי משחקים ובלי מסיכות. אם את רוצה לכבוש אותו - תהיי את, ואל תהיי קלה מידי. אתגר, זוכרת? יש לך סיכוי לבנות עם בן מזל קשת מערכת יחסים ארוכה ויציבה, אם תקפידי להשאיר את הדברים חכמים ופשוטים, מענינים אבל בלי משחקים מיותרים. אם יש בך את העומק שהוא מחפש ויש לך את הכח להשקיע בו - את תצליחי איתו, בגדול.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 6th, 10:44am - 2020-08-06T10:44:17+03:00