10 מיתוסים על נשים שגברים עדיין מאמינים בהם

 

נוצר רושם שקיימות יחידות סודיות שמייצרות מיתוסים על נשים. אותם מיתוסים שגברים מעבירים מדור לדור, מאבא לבן. בואו נבדוק כמה מהם ונחליט האם לאמץ או להפריך?

 

מיתוס 1: כולנו מחכות לנסיך

בפועל: "גבוה, רחב כתפיים, עשיר מאד וחכם מאד, בעל רעמת שיער מושלמת וחיוך צחור, שאוהב ילדים וחיות מחמד". מכירים מישהו כזה? אולי רק בסרטים הוליוודיים.

למרבה המזל בחיים הכל הרבה יותר פשוט. נשים אוהבות אנשי מחשבים קודרים ללא קוביות בבטן, אדריכלים ביישנים או רופאי יחידת טראומה בעלי גובה בינוני. הכי חשוב שיהיה בן אדם טוב, ואם הוא נסיך או לא זה כבר לא מעניין אף אחד.

w1.jpg©adme

 

מיתוס 2: מה שמעניין אותנו זה רק כסף. הרבה כסף.

בפועל: למרבה הצער רוב הגברים משתמש במיתוס הזה כדי לכסתח על האימפוטנטיות שלהם בכל הנוגע ליחסים עם נשים. דימוי ה"גולד דיגרית" הוא לא יותר מהמצאה של תרבות הפופ. אהבה לכסף לא קשורה לשייכות מגדרית ונשים כבר למדו לפני הרבה זמן להרוויח טוב לבד, בלי עזרתו של אף גבר.

w2.jpg©adme

 

מיתוס 3: אנחנו חולמות על חתונה

בפועל: לא כל רווקה שומרת מתחת למיטה קופסה עם מגזינים של חתונות ורשימת כל הספקים הכי טובים. אנחנו נוטים יותר ויותר לחגיגות צנועות עם חברים וקרובים ולפעמים אפילו נמלטים מכולם. חוץ מזה, מוסד הנישואין כבר מיצה את עצמו במידה רבה.

w3.jpg©adme

 

מיתוס 4: אנחנו מחכות מכם למעשי גבורה בחדר המיטות

בפועל: אם כבר מדברים על הציפיות, אנחנו מצפות רק את זה שתרצו לבלות טוב יחד. סצנות מסרטים "למבוגרים בלבד" לא תמיד נראות מרשים מחוץ למסך, לכן קודם רצוי לדון בתסריט ורק אחרי זה לצעוק "אקשן!".

w4.jpg©adme

 

מיתוס 5: אנחנו לא מבינות בעיסוקים של גברים

בפועל: אתה עדיין שואל אם לעסוק בתחביב שלך או לבלות עם בחורה? אם כך, אנחנו בדרך אליך. נסו לחלוק איתנו את התחביב, הזמינו אותנו לטיול, משחק או פשוט הציעו לנו את השלט הנוסף של הפלייסטיישן. אנחנו בטוחות: אתם תופתעו.

w5.jpg©adme

 

מיתוס 6: אנחנו נוטות לפלרטט

בפועל: אנחנו פשוט ידידותיות! לא כל סמול טוק או בדיחה מעידים על הרצון שלנו להתחיל איתך!

w6.jpg©adme

 

מיתוס 7: אנחנו זקוקות לרומנטיקה

התאהבות ממבט ראשון ולכל החיים, זרי פרחים, קילוגרמים של שוקולד וערימות של נרות ארומטיים, הצעת נישואין על רקע מגדל אייפל – זה קורה, אבל לרוב בסרטים הוליוודיים יותר מאשר בחיים האמיתיים. אנחנו מודעות לכך היטב.

אחרי יום עבודה קשה הרבה יותר רומנטי לגלות כיור ריק במטבח וסלט חתוך, מאשר לצעוד על עלי כותרת של ורדים בליווי מוזיקה רומנטית.

w7.jpg©adme

 

מיתוס 8: אנחנו מתות על "בחורים רעים"

בפועל: לא, אנחנו לא אוהבות "בחורים רעים" כי הם רעים, אלא את האופי שלהם – אומץ, ביטחון עצמי, עצמאות, אנרגטיות. כל אחד יכול לפתח אצלו את תכונות האופי האלה, גם אם מדובר בחננה של ממש.

w9.jpg©adme

 

מיתוס 9: אנחנו רוצות ילדים ומהר

בפועל: מבחינה סטטיסטית אצל 10% מהנשים האינסטינקט האימהי לא קיים ככלל, אבל יש עוד לא מעט סיבות אחרות שגורמות לנו לא לרצות להביא ילדים כאן ועכשיו, החל מזה שאין לנו מועמד מתאים להביא איתו ילדים ועד הרצון הבנאלי ליהנות מחיים חסרי מחויבות.

אגב, אם להאמין לאותה סטטיסטיקה, נשים מתלוננות הרבה יותר מגברים על תינוקות רועשים בבתי קפה וקולנוע.

w91.jpg©adme

 

מיתוס 10: אנחנו לא יכולות בלי עזרה של גברים

בפועל: אמת לאמיתה! אנחנו כלום בלעדיכם. אבל כאשר באחת המחלקות של טמבור אישה מחייכת ומבקשת ממך (ולא מהיועץ) להמליץ לה על אינטרפוץ טוב או כאשר עמיתה לעבודה טוענת שללא עזרתך היא לא מצליחה לפתוח קופסת טונה, היזכרו במיתוס 6. הן פשוט מנסות לפלרטט איתך ולמשוך את תשומת ליבך.

w92.jpg©adme

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 3rd, 11:56am - 2020-08-03T11:56:17+03:00