גלו מה הדרך בה אתם מתחבקים מספרת על הזוגיות שלכם

לפעמים מה שאנחנו עושים או איך שאנחנו מתנהגים, יכול לספר הרבה יותר עלינו מאשר מה שאנחנו אומרים, כי הרבה מהתקשורת שלנו נעשית באמצעות שפת הגוף. לכן גם הדרך בה אתם מתחבקים, יכולה לספר לא מעט דברים על הזוגיות שלכם.

 

חיבוק מאחור

כשמישהו מחבק אתכם מאחור, זה יכול להעיד על כך שהוא מגונן עליכם והוא מוכן לקחת אחריות על מנת לגרום לכם להרגיש בטוחים.

via GIPHY

 

חיבוק מסביב למותניים

חיבוק מסביב למותניים כשהפנים פונות אחת כלפי השנייה, מעיד על אהבה. ככה שאם הוא עוד לא אמר לך שהוא אוהב אותך, הוא כנראה יעשה את זה ממש בקרוב.

 

חיבוק שמשלב טפיחה על הגב

חיבוק שכזה מעיד בעיקר על קשר ידידותי ולא בהכרח מעיד על רומנטיקה. ככה שאם אכן מדובר בקשר שכזה הוא גם כנראה יישאר ידידותי, אבל עם מדובר בזוגיות שלכם, אולי כדאי קצת להתחיל לדאוג.

 

חיבוק שמשלב מבט לתוך העיניים

אם אתם מתחבקים כשאתם מביטים עמוק לתוך העיניים והחיבוק הוא עדין ורך, כנראה מדובר על קשר עמוק ומשמעותי. השילוב בין החיבוק למבט, מעיד על זה שאתם מאוד משמעותיים אחד לשני ושהקשר שלכם יציב ובטוח.

 

חיבוק מרוחק

כשאתם מתחבקים עם מרחק מסוים אחד מהשני, זה אומר שאתם עושים את זה לשם החיבוק ולא דווקא מתוך קירבה. חיבוקים כאלה נשמרים עבור אנשים שאנחנו לא בהכרח אוהבים, אבל עושים זה מתוך אדיבות.

 

חיבוק ארוך

חיבוק שכזה לא דורש מילים או הסברים, הוא מביע הרבה אהבה ותמיכה. אנשים שמתחבקים ככה מוכנים לעשות הכל אחד למען השני, בטוב וגם ברע.

 

חיבוק ביד אחת

כשבני הזוג שלכם מחבקים אתכם ככה, זה מעיד שהם רוצים לגונן עליכם מפני כל דבר רע. לעומת זאת אם אתם מתחבקים עם חברים ככה, זה אומר שאתם רוצים לתמוך אחד בשני. אבל אם מישהו שרק פגשתם מחבק אתכם ככה, כנראה שלא תהיה פה זוגיות רומנטית.

חיבוק שובב

חיבוק כזה שתופס בישבן או בחזה של הבחורה, מעיד על ניסיון להראות בעלות עליה. זה יכול להעיד על כך שהוא כבר מת להתקדם לשלב הבא, אבל אם זה קורה מהר מדי, כדאי שזה ידליק נורת אזהרה. לעומת זאת אם מדובר בזוגיות ארוכה ומשמעותית, כנראה שזה סתם משחק שובב.

 

חיבוק חזק

זוג שמתחבק חיבוק חזק ומוחץ, תוך כדי ליטוף הגב, הוא זוג בעל קשר מיוחד. זוג שכזה רוצה לטפל ולדאוג אחד בשני, מלא ברומנטיקה ובהחלט רואה עתיד בטוח ומשותף ביחד.

 

אז באיזו דרך אתם מתחבקים? אנחנו לגמרי בטוחים שזה מספר רק דברים טובים על הזוגיות שלכם.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 3rd, 11:56am - 2020-08-03T11:56:17+03:00