האם אפשר לזהות את המזל שלכם רק על פי המראה החיצוני?

 

לכל אחד מאיתנו יופי שונה. כמובן, היופי הפנימי הוא הדבר החשוב ביותר עבור כל אחד מאיתנו, אבל אפילו המדע טוען שגם המראה החיצוני יכול להסגיר את האישיות של האנשים – כל מה שצריך זה קצת לשים לב לשפת הגוף וההתנהגות שלהם. ואגב, בהרבה מקרים זה יכול להיות גם קשור למזל שלכם.

לא, לא באנו לטעון שבני המזל המסוים דומים תמיד אחד לשני, כי כמובן זה תלוי גם בנסיבות החיים של כל אחד מאיתנו, אבל מסתבר שיש לפעמים המראה יכול להסגיר את ההשתייכות למזל מסוים.
לדוגמא, מבנה גופם של מזלות מסוימים יותר אתלטי מהאחרים, ניתן לראות את זה אפילו בצורת ההליכה שלהם. ואילו מזלות אחרים יעדיפו יותר לנוח מאשר לרוץ, מה שגם, כמובן, משפיע על המראה. בסופו של דבר, מה שלא תעשו, המזל שלכם בולט החוצה.
וזה עוד לא הכל, למזלות שונים יש אסתטיקה שונה. יש כאלה שנולדים עם תווי פנים שמזכירים את המזל שלהם: למשל, כתפיים רחבות, צוואר ברבורי, עצמות לחיים מודגשות ועוד.
ואם כבר פתחנו את הנושא, שייכות למזל מסוים משפיעה גם על בחירת הבגדים והאביזרים, כך שהדמיון בין בני אותו מזל עשוי להיות בולט עוד יותר.

בואו נראה, האם המראה שלכם אופייני לבני המזל שלכם?

תחרותיות של בני מזל טלה והחיבה שלהם לטבע גורמת להם להיראות רזים ואתלטיים. אם נולדתם במזל טלה, רוב הסיכויים שאתם שזופים בעקבות הרכיבה על האופניים, טיפוס הרים או אפילו ריצה בבוץ.
לא משנה מה צבע העיניים שלכם, אנשים רואים בהן להבה, שמלווה בחיוך שובה לב. זה כי אתם תמיד מוכנים לאתגר הבא ומחפשים במי עוד להתחרות.

בני מזל שור בעלי גוף חזק כמו המזל שלהם. אולי הם לא הכי גבוהים, אבל הם יודעים לעמוד על שלהם. יש להם שרירים, בדיוק כמו לטלה, אבל אולי לא כאלה משורטטים, זה תלוי אם השור הספציפי אגרסיבי או דווקא יותר פייסני. מעבר לכך, אתם אוהבים להתלבש בצורה אופנתית, אבל חשובה לכם גם נוחות.

אתם ממש אוהבים לשנות את המראה שלכם, לא משנה אם זה בגלל פרידה, משרה חדשה, עונה חדשה או פשוט הזמנה לבקר באיזה מקום חדש. רגע אחד אתם לבושים ללוויה ורגע אחרי – כבר באיזה בגד בצבע ורוד.
אין לכם אסתטיקה ברורה, וזו הבחירה שלכם, אבל מה שנשאר אותו דבר תמיד אלה העיניים הסקרניות שלכם ומחוות הידיים הערות.

בני מזל סרטן ניחנים בדרך כלל בפני תינוקות. יש להם עור רך מושלם, לחיים מתוקות ועיניים עגולות. הם נראים תמימים והגובה הנמוך רק מוסיף לכך.
אבל גם אם אתם לא נראים ככה, מה שמסגיר אתכם זו האהבה שלכם לחבק אחרים. שום דבר לא יכול להסתיר את הוייב האימהי הזה.

כל אחד יודע שבני מזל אריה נראים מלכותיים. הם מוקפים במין הילה כזאת של אנשים שמאד אוהבים את עצמם. יש לכם רעמת שיער, העיניים שלכם חודרות עמוק והגפיים שלכם מלאים בעוצמה.
כשאתם מאושרים, אתם צוחקים, כשאתם כועסים, אתם שואגים ובשני המקרים אי אפשר לפספס את זה. גם כשאתם סוף סוף מחליטים לנוח, אתם עדיין נראים מאיימים מספיק כדי שכל השאר ידעו שצריך לשמור מרחק.

נשים בנות מזל בתולה תמיד מקפידות על מראה צנוע. ואילו הגברים מפתחים אובססיה לגילוח חלק. הם מאד שמרנים ככל שזה נוגע לתספורת ונמנעים מלצבוע את השיער שלהם לצבעים עזים.
הנטייה של מזל בתולה לחיים נקיים ונזיריים כמעט מעניקה להם מראה עדין מאד. התנועות שלהם רכות וכפות הידיים מאד עדינות.

מאזניים, אתם רכים והוגנים. לא משנה איך אתם נראים, ההתנהגות החברית ועדינה תמיד בולטת. יש לכם שיער רך, עיניים בהירות וייתכן גם גוון עור בריא. אין לכם מבנה עצמות כבד ואת נושאים את המשקל שלכם בצורה אלגנטית בדיוק כמו הדעות שלכם.
בנוסף, בדומה לבתולה או סרטן, המראה שלכם משדר נשיות, אך להבדיל ממזל סרטן, הנשיות שלכם בוגרת יותר.

יש לכם מבט חודר, עיניים חדות שבוחנות את האנשים לעומק. לרוב גם העיניים שלהם כהות וגם השיער.
יש להם שפתיים דקות עם צל של גיחוך עליהם, כאילו הם מתכננים את התחבולה הבאה. הם לבושים כדי להרשים (או כדי להגיע ללוויה של האויבים שלנו).

בני מזל קשת דומים מאד לבני מזל טלה או בני מזל שור. התחרותיות שלהם דומה לזו של הטלה, והמבט האגרסיבי לזה של שור. אתם אוהבים להיות בחוץ, אבל האתגרים שאתם אוהבים קשורים יותר לעצמכם מאשר לאחרים.
באופן טבעי, יש לכם גפיים מאד שריריים, כי אתם תמיד נמצאים בתחרות עם עצמכם. אם לפניכם מישהו עם שוקיים עבים וקרסוליים דקים – רוב הסיכויים שמדובר בקשת.

מספיק מבט אחד בפנים של בן אדם כדי להבין אם הוא שייך למזל גדי. לבני מזל גדי יש פנים ארוכות ועצמות לחיים חדות בולטות. בין אם מדובר בגבר או אישה, הם נראים כמו הדמויות האלה שהם טובים רק בלהיות רעים. ואילו בכל הקשור לצוואר ומטה אתם דומים למזלות שנמצאים ממש ממול בהורוסקופ, עם ידיים ורגליים חזקות.

מזל של מרדנים, עם שיער צבעוני, פירסינג וקעקועים במקומות הכי מוזרים בגוף. אתם גם בין המזלות הגבוהים בהורוסקופ.
נכון, אולי אתם לא ממש חזקים פיזית, אבל אנשים מזהים אתכם לפי המבט בעיניים, מעבר, כמובן, למראה החיצוני הבולט והמרהיב.

מזל דגים בדרך כלל בעל גוף גמיש ורך, כאילו הם גם חיים במים, אין להם הרבה שרירים, אבל הם לא שבירים. הידיים והרגליים שלהם קטנות ועדינות.
אבל אין ספק שאפשר לזהות אתכם גם לפי תווי הפנים – הם מרוחקים קצת, בדיוק כמו אצל הדגים האמיתיים.
 
 
 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:03pm - 2020-07-28T12:03:58+03:00