מי הם חמשת המזלות הבררנים ביותר בגלגל המזלות?

האם אי פעם אמרו לכם החברים להפסיק להיות בררנים כל כך, אחרת תישארו לבד לכל החיים? אם כן, בואו נתחיל עם לציין את עובדה שאין שום דבר בעייתי עם לקבוע סטנדרטים גבוהים.
מי עוד רוצה לבזבז את הזמן שלהם עם מישהו שבכלל לא מתאים? בדיוק, לא צריך להתפשר.

עם זאת, זה לא מונע מאף אחד מאיתנו להמשיך לתהות על טבעה של הבררנות הזו. אז רגע לפני ששוב נוכל להגיע לארוחות משפחתיות, בואו נראה האם מדובר במשהו "כתוב בכוכבים"?

ללא ספק, גם מי שלא נצמד להורוסקופ היומי, יודע – המזל שלו משפיע על הפנימיות שלו, על האופי שלו וכמובן על כל התחומים בחיים, כולל תחום האהבה והזוגיות. דאגנו לכם לרשימה של חמישה מזלות הכי בררנים. הרשימה לפניכם:

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

בני מזל אריה מלאי ביטחון עצמי. הם אף פעם לא מפקפקים בערך של עצמם ויודעים שכל אחד או אחת יהיו מאושרים להיות איתם. לכן, לא מפתיע כי בהיותם מזל האש, יש להם תשוקות לוהטות בכל הקשור למערכות היחסים.
הסטנדרטים שלהם מתנשאים עד מעל העננים, וצריך להיות אדם מאד מיוחד כדי להרשים את אריה. הם רוצים שמערכת היחסים שלהם תהיה משהו שהם יכולים להשוויץ בו ולכן הם זקוקים לבן או בת זוג שאפשר להציג לראווה ולהתגאות בהם.
אריות רוצים מישהו  שיהיה נאמן להם, אבל כזה שגם יסתדר עם החברים או החברות שלהם. הם לא מפחדים לשבח את בן או בת הזוג, אבל גם מצפים לאותו דבר בחזרה. כמובן, הם כבר יודעים מה הערך האמיתי שלהם, אבל זה גם מאד נעים לשמוע מאחרים.

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

כל מי שמכיר קצת אסטרולוגיה יודע שבני מזל בתולה – פרפקציוניסטים גמורים. הם אוהבים שהדברים יהיו לפי סטנדרטים מסוימים מאד וזה כולל גם את בני הזוג.
הם לא מסכימים כשמשאירים אותם על הספסל ולכן הם לא יסבלו להיות "אחד מתוך כמה" ודורשים בלעדיות באופן מידי. מזל בתולה דורש הדדיות ואם מישהו לא מתאים להם, הם לא יפחדו להדריך אתכם מה בדיוק צריך לעשות.
מבחינת מזל בתולה, מערכת יחסים זה תהליך מאד מורכב, כך שברור, כשזה מגיע לשותף לחיים, ההחלטות יהיו מאד קשות. צריך לזכור שככל שמזל בתולה מקשים על בני הזוג שלהם, הם מקשים על עצמם יותר. הם רוצים שתעבדו למען הזוגיות אבל גם הם יעשו הכל כדי שהיא תעבוד.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בדצמבר)

עקרבים – מלאי תשוקה ומאד אוהבים קשרים מזדמנים. הם מרגישים מאד בנוח להתפרפר אבל ככל שזה נוגע למערכות יחסים, המשחק כאן לגמרי אחר.
הם יכולים לחתוך אם הם בטוחים שבן או בת הזוג שלהם לא מתאימים, והם לא יבזבזו זמן על משהו שלא עובד. מעל הכל הם מעריכים נאמנות ודורשים מבני הזוג שלהם להיות מחויבים כלפיהם.
אינטימיות מאד חשובה לעקרבים, ולכן החיבור הגופני חייב להיות חזק לפחות כמו החיבור הרגשי. אם כבר הם מחפשים מישהו, זה חייב להיות מישהו שהוא גם חבר לנפש.

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מזל גדי הוא מזל בסימן אדמה ולכן הוא זקוק ליציבות וחוזק. מערכות היחסים שלהם חייבות לתמוך באורח החיים הקשוח ולהטיב עמו. הם לא רוצים רומנטיקה חולפת – הם מחפשים את העתיד.
בני מזל גדי מאד מכווני מטרה ולא מאמינים בבזבוז זמן. כך, אם הם לא מאמינים בתפיסת העולם שלך או לא רואים את העתיד שלהם איתך, הם פשוט ייעלמו. הם לא מוכנים להתפשר על משהו חוץ מהטוב ביותר.
ולמה שהם יעשו זאת? הם יודעים שאם הם פוסלים בן או בת זוג, הם יכולים למצוא חדש בקלות רבה. זה נשמע אולי קשוח אבל הם מבינים את ערך הזמן ולא יחכו למישהו לשווא.
האמת, הגישה שלהם למערכת היחסים פשוט ראויה להערצה. הבררנות שלהם משיגה להם תוצאות לטווח ארוך גם אם המשא לפסגה מסתבך ומתארך.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

מזל עצמאי בסימן אוויר מפלס את דרכו ואם במקרה נקלעתם לדרכם, זה לא אומר שהם יעצרו. בני מזל דלי לא ממהרים למצוא את האחד והיחיד או את האחת והיחידה, ולכן יהיה מאד קשה לתפוס אותם ולהביא אל מתחת לחופה.
הם מבינים את החשיבות של התקדמות איטית ואפילו נהנים מזה. לעתים קרובות מערכות היחסים שלהם מתחילים כחברויות לפני שמתפתחים למשהו רומנטי יותר.
ולא מספיק שהסטנדרטים שלהם גבוהים, הם גם לא מוכנים שמערכת היחסים תמנע מהם התפתחות אישית. אם כבר נתקלתם בבן או בת מזל דלי, אל תאיצו בהם, במקום זה נסו ליצור קשר רגשי ולהבין שהדברים הטובים באמת לוקחים זמן.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:03pm - 2020-07-28T12:03:58+03:00