הזוגות המנצחים בגלגל המזלות

אתם רואים אותם בכל מקום ומקנאים. הזוגות האלה שנמצאים ביחד FOREVER, לא משנה אם הם אותו בנאדם או שהם הפכים שנמשכים אחד לשני. הם פשוט יחד, אוהבים ונהנים מאהבה חזקה שלא נגמרת. אז מה הופך אותם לכאלה פאוור קאפלז? הנה שילובי הזוגות הכי מתאימים לפי גלגל המזלות.

 

שור וסרטן

בני מזל שור הם עקשנים ונאמנים מאוד, כאשר בני מזל סרטן הם אמוציונאליים ודואגים למי שהם אוהבים עד כלות. לכן הם ידבקו אחד בשני בצורה בלתי רגילה, במערכת יחסים מלאת אהבה, נחישות, אמון ורגש. האהבה שלהם פורצת גבולות והם כנראה יהיו מושא הקנאה של כל שאר המזלות.

tauruass.png

תאומים וטלה

שני המזלות האלו מתאפיינים בעצמאות אישית ששולטת בטבע האנושי שלהם, יחד עם התלהבות גדולה שמניעה אותם יחד בתשוקה עוצמתית וסוחפת. התאווה להרפתקנות של מזל טלה מקבלת סיפוק על ידי מזל תאומים שלצידו, כך שאף פעם לא משעמם להם יחד.

 

אריה ואריה

לא לא, לא התבלבנו כאן, מלך החיות תמיד ישאף להיות עם מלך או מלכה שכמותו, ולכן זה השילוב הזוגי המושלם בשבילו. ההתאמה מבוססת כאן על הרצון למצויינות בחיים, על בטחון עצמי מעל הגג ושאיפה להיות תמיד מספר 1. כשמזל אריה מזדווג עם מזל אריה, שניהם בעצם מעלים אחד את השני למעלה וממנפים את החצי השני שלהם למקום גבוה, בדיוק כפי שהיו רוצים לעצמם. ככה זה כשלא מתפשרים על האושר בחיים.

 

בתולה ובתולה

זה כנראה עניין מגמתי, כי גם כאן אנחנו רואים שהשילוב הזוגי הכי מתאים למזל בתולה הוא המזל שלו עצמו. גם במצב הזה בני מזל בתולה יעדיפו להתחבר לאדם הדומה להם מבחינה אנליטית, מאורגנת ורציונלית. שני הצדדים בזוגיות אוהבים לתכנן דברים באמצעות לוח זמנים מובנה ומפורט, והאופן בו הם מחצינים חיבה שמור רק להם עצמם. הם לא מרגישים את הצורך לנפנף באהבה שלהם בפרהסיה, כיוון שהם יודעים בדיוק איך כל אחד מרגיש כלפי השני.

 

מאזניים וגדי

שני מזלות אלו הם הדוגמא החיה ל"הפכים נמשכים". מאזניים אוהב להיות מעורה בחברה ובסביבת אנשים אקטיבית, ואילו גדי מעדיף יותר את השקט וההתבודדות. בזמן שמאזניים יותר קליל בהתנהלות שלו אבל גם קצת עצלני, מזל גדי יעבוד עד שתצא נשמתו בדרך אל המטרה.

 

עקרב וקשת

תחושה של עצמאות אישית היא הדבר החזק שמחבר בין שני מזלות אלו, אבל זה הדבר היחיד. בעוד קשת הוא מזל חסר מנוחה וכזה שיש לו קוצים בטוסיק, עקרב הוא מזל יותר מקורקע. גם החצנת הרגש היא שונה מבחינתם, כיוון שעקרבים רגילים להוציא אמוציות בלי בעיה, ואילו קשתים נוהגים יותר לשמור דברים בבטן. אבל בכל הקשור לאהבה, שניהם מאוד מכבדים את הספייס של השני.

 

קשת ודגים

קריאיטיביות ודמיון מפותח הן התכונות שקושרות את השניים האלו חזק חזק. מזל קשת מתנהג בספונטניות, וזו תכונה שמזל דגים מעריך ואוהב. בנוסף, זה ידוע שמזל דגים אוהב לדבר על עצמו, על הרגשות והחוויות שכלולים בחיים שלו, כאשר מזל קשת אוהב להיות חלק משיחה מעניינת וצמא לעוד ועוד מידע שקשור הצד השני במערכת היחסים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:03pm - 2020-07-28T12:03:58+03:00