דברים שגברים לא יכולים לסבול בנשים על פי המזל שלהם!

גברים מגיבים או נמנעים מנשים בהתאם למזל של עצמם. כך, בעזרת ההורוסקופ תוכלי לבדוק לא רק מה הגברים אוהבים אלא גם מה הם לא יכולים לסבול בנשים. בואו נראה (ואל תיקחו את ההמלצות ברצינות כל כך. או שכן?)

גבר מזל טלה

גבר-טלה לא סובל נשים שנדבקות אליו, שמתקשרות אליו כל כמה דקות ומספרות על הבעיות שלהן. נציגי מזל טלה לא סובלים נשים שמנסות למלא את כל זמנו של גבר-טלה רק בהן עצמן. גברים במזל זה מתעצבנים מאד כאשר מנסים לשלוט בהם או לאסור עליהם לעשות משהו.

גבר מזל שור

גבר-שור לא סובל נשים לא מטופחות ומרושלות. חשוב לו שבת הזוג שלו תמיד תיראה מעולה ובאותו הזמן גם תספיק לשמור על בית למופת. כמו כן, גברים במזל זה לא סובלים נשים שלא יודעות לבשל. ( מישהו אמר שובינזם?)

גבר מזל תאומים

גבר-תאומים לא סובל נשים שלא מדברות. בני מזל זה בעצמם תמיד אוהבים לדבר על כל נושא, אבל אם האישה לא מסוגלת לנהל שיחה, הם מיד מאבדים בה עניין.

גבר מזל סרטן

גבר-סרטן לא סובל נשים וולגריות ולא מנומסות. כמו כן, הוא לא אוהב נשים שלא מתעניינות בעיסוקים שלהם. גברים במזל סרטן בטוחים שאם הם לא קמו על רגל ימין, האישה תמיד חייבת להרגיע אותם ולרחם עליהם.

גבר מזל אריה

אריות-גברים לא אוהבים נשים אשר מלאות בתסביכים ובעלות חוסר ביטחון עצמי. כמו כן, הם לא סובלים נשים שלא מעריכות אותם ולא מחמיאות להם. גברים במזל אריה חושבים שהאישה צריכה להעריץ כל מעשה שלהם ולא משנה מה זה יהיה – משרה חדשה או מסמר שהם תקעו בקיר.

גבר מזל בתולה

גברים בני מזל זה נטרפים אם האישה עושה בלאגן בחיים שלהם. הם לא סובלים כלים לא שטופים, חוסר סדר ומראה מרושל.

גבר מזל מאזניים

מאזניים לא אוהבים נשים חלשות. הם מתרחקים מהן כמו מהאש. כמו כן, גברים במזל מאזניים חוששים מאחריות ונוטים להעביר את כל הדברים על כתפיהן של נשים.

גבר מזל עקרב

עקרבים לא סובלים נשים קלות להשגה. הם לא סובלים גם נשים שמנסות לעורר את הקנאה שלהם. ובנוסף – עקרבים מתעצבנים מאד מבכי נשי.

גבר מזל קשת

גברים-קשתים לא סובלים נשים ריקניות ומוגבלות. אם אישה לא קוראת ספרים ואין לה ידע כללי רחב, הקשת ישתעמם איתה מאד מהר. חוץ מזה, קשתים לא אוהבים נשים "ביתיות" ומחונכות מדי. אם את מתנהגת בהתאם לכללי האתיקה ומתקשה לדבר בלי ששקלת כל מילה, רוב הסיכויים שהקשת יתעצבן.

גבר מזל גדי

גברים במזל גדי לא אוהבים נשים שלבושות באופן פרובוקטיבי. הם לא אוהבים וולגריות ומראה חיצוני קל להשגה. הם גם לא סובלים נשים פטפטניות ורכלניות.

גבר מזל דלי

גברים במזל דלי לא סובלים נשים שמגבילות את החופש שלהם. הם כועסים אם נשים דואגות לבריאות ולאוכל שלהם יותר מדי. במילים אחרות, גברים במזל דלי לא סובלים נשים אימהיות, שלא יאפשרו להם אפילו לעשות צעד אחד מבלי לבדוק אותם.

גבר מזל דגים

גברים-דגים לא אוהבים נשים שאין להן אופי ייחודי. הם לא אוהבים נשים המרוכזות בעצמן, ללא עולם פנימי עשיר – עבורן נשים כאלה פשוט לא קיימות.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:03pm - 2020-07-28T12:03:58+03:00