מה הוא הכי רוצה שתעשי בין הסדינים לפי המזל שלו

בכל הקשור ב "לעשות אהבה" כמו שאומרים, אנחנו לא באמת יכולים לצפות למה שעומד לקרות עם הפרטנר שלנו עד אשר אנחנו נמצאים בסיטואציה של פתיחות ותקשורת אינטימית של ממש. ככל שאנחנו מרגישים יותר בנוח עם האדם השני שחולק אתנו מזרון, כך אנחנו יכולים להרשות לעצמנו יותר...ובכל הנוגע להעדפות שלנו המסתתרות לעיתים עמוק בין הצלעות, המזל האסטרולוגי שלנו יכול לתת הרבה אינפורמציה לגבי מה הולך לקרות שם מתחת לשמיכות. לגבי גברים, הם ידועים ככאלה שפחות מתביישים לבקש ממך מה הם רוצים שתעשי במיטה, אז הנה קצת פרטים לגבי מה המזל שלהם מכוון אותם לעשות.

 

גדי

האמת שמזל גדי פשוט רוצה שתפתיעי אותו. הוא הרי כל כך רציני ביומיום שלו לכן בכל הנוגע לשעות הקטנות של הלילה, אין לו בעיה להיתפס עם התחתונים למטה...

דלי

למרות החזות הקשוחה שלו כלפי חוץ, מזל דלי יעדיף הרבה יותר שתהי רגישה ואינטימית במיטה, מאשר וולגרית או פראית. זה פשוט עוזר לו להרגיש יותר בטוח בתוך הסיטואציה.
 

דגים

מזל דגים הוא סקרן מטבעו ולכן ישמח אם תראי רצון לחקור איתו תנוחות שונות ומשונות, בלי מבוכה או סייגים. הקריאיטיביות והחולמנות שלו מביאה אותו להתנסויות חדשות ומפתיעות, לכן קחי בחשבון שהולך להיות מעניין.
 

טלה

שלישיה. כן כן, בין אם את בעניין ובין אם לא, כדאי שתדעי שזה הולך לבוא מתישהו. השאלה אם את רואה את עצמך זורמת, או מביאה לו כאפה מצלצלת לפנים.
 

שור

 

שעווה מומסת, לא פחות. הרי ידוע שמזל שור אוהב אווירה רומנטית ודרמטית, כמו בסרטים, לכן אם תמיסי עליו שעווה חמה יש מצב חזק שהוא ינגח מאושר
 

 

תאומים

למזל תאומים יש קטע עם החלק האחורי יותר של הגוף. כן, אין באמת צורך לפרט את השם המדויק, אבל זה מתחיל ב-ט' ונגמר ב-ק'. אז שימי כפפות משי ופשוט תלטפי, הוא יהיה המאושר באדם.

סרטן

מזל סרטן אוהב ששולטים בו. יש לו פטיש למשחקי כוח מיניים והוא מקבל גירוי חזק כשמעמידים אותו במקום. הרגישות הגדולה שלו מייחלת לכך שתקחי את המושכות לידיים ותקבעי לו מה לעשות.
 

אריה

אריות אוהבים להסתכל על דברים יפים, אז אל תתפלאי אם הוא יבקש ממך להנעים לעצמך את הזמן, עם שתי ידיים וחיוך גדול. הוא יכול אפילו למשוך את זה שעות מבלי לגעת בך, רק להביט.

בתולה

מזל בתולה הוא קונטרול פריק, לכן הוא ירצה לתעד את הסשן ולצפות בו גם אחרי שהכל נגמר ושניכם שוכבים מיוזעים אחד ליד השני. אם תמצאי אותו עוצר אחרי כל פריים תדעי שהוא בוחן כל תנועה וכל אנחה.
 

מאזניים

מזל מאזניים אוהב איזונים בחיים, וזה בא לידי ביטוי גם בין הסדינים. אל תדלגי על אף יד, אף לחי ואף נקבובית עור. הוא יתמוגג מהנאה אם פשוט תעברי על כל חלק בגוף שלו ותקדישי לו את מירב תשומת הלב.
 

עקרב

תשוקה כזו חייבת לקבל ביטוי בקול רם, לכן מזל עקרב ממש לא יתבייש לבקש ממך לדבר אליו, מלוכלך. גסויות זה מה שמרים לו את התאווה לרמות שיכולות להוריד קירות.
 

קשת

קראי לו בשם והוא יגיע. לאן? אנחנו בטוחים שאת כבר יכולה להסיק בעצמך. פעם אחר פעם, הברה אחר הברה, פשוט תגידי איך קוראים לו בכל נשימה וצעקה.

אתם עדיין פה? אנחנו כבר מזמן החלפנו מצעים.

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:03pm - 2020-07-28T12:03:58+03:00