התאהבתם במזל אריה? שיהיה לכם בהצלחה!

 

טוב זה לא סוד שמזל אריה הוא אחד מהרוקסטארז של גלגל המזלות, זה שתמיד מצחיק אתכם, גורם לאלמנט ההפתעה מבלי שתרגישו שזה מתקרב אליכם, זה ששולט בכל סיטואציה כאילו נוצרה במיוחד עבורו. פלא שאפשר להתאהב בו כל כך מהר וחזק? אבל, לצד כל החגיגה הזו יש בו גם צדדים פחות סימפטיים, בייחוד אם אתם נמצאים בצד המאוהב של המתרס...

אריות נאמנים, עד שמשעמם להם

מזל אריה שם את עקרון הנאמנות והמסירות לבן הזוג שלו במקום הראשון. אבל, אם הוא מתחיל להרגיש שיש יותר מידי פיהוקים במערכת היחסים, לא תהיה לו משיכה להישאר לצידכם באש ובמים. נכון שכשהכל טוב ונעים לאריה הוא לא מפסיק להרעיף עליכם את יכולות המשחק המדהימות שלו, ולעשות לכם את החיים מרתקים כמו סרט הוליוודי, אבל הוא יכול להתהפך בשניה הראשונה שהוא מבין שזה כבר לא זה.

טמפרמנט רותח

מזל אריה רואה את עצמו ככל יכול. אין דבר שהוא לא יכול להשיג בעזרת הקסם האישי המתפרץ שלו. אבל, אם דברים לא ממש מתנהלים לפי התכנית שלו, הוא הופך לפסיכופט עם קבלות. חושבים שהשאגה שלו מפחידה? נסו להתעמת איתו או לא לפעול בדיוק כפי שהוא אומר לכם. הוא אולי לא יתן לכם ביס, אבל אתם תרגישו את לסת שלו מתהדקת סביב הצוואר שלכם.

יותר בילויים, פחות אחריות

העניין עם מזל אריה הוא שתמיד יש לו פנאי לבילוי מטורף, גם כשאין לו פנאי האמת. לא משנה כמה מטלות יהיו לו על סדר היום, הוא יהיה מוכן לדחות אותן בשניה אם ידע שמשהו מעניין קורה באמצע היום, בערב או בשעת לילה אפלולית. הוא תמיד מסמר הערב, גם אם זה בוקר וגם אם אין לו זמן לדחוף עוד מסיבה ללו"ז. אבל הוא פשוט לא מסוגל לוותר על הריגוש, על החברה ועל הכיף שמחכה לו, גם במחיר של התחייבות קודמת.

אגו זו מילה גסה

לא תמיד, אבל במקרה הנדון, אוי ואבוי. האגו זה הכוח שמניע את מזל אריה בכל מה שהוא עושה בחיים, אם בעבודה, אם בין משפחה ואם בזוגיות. לא קל לחיות עם כל האגו הזה, אבל מה נאמר לכם, זו חוויה שאי אפשר להתעלם ממנה...
 

 
Published by MISHTI.CO.IL - July 24th, 1:05pm - 2020-07-24T13:05:57+03:00