למה כולן נמשכות אל גבר מזל אריה

 

מזל אריה נחשב לסימן החזק ביותר בגלגל המזלות ולא רק בשל השיוך האוטומטי למלך החיות, אלא בשל העובדה שמי שנולד בין ה 23 ליולי לבין ה22 לאוגוסט מושפע מאד מאלמנט האש. מה שמקנה לאותם בני המזל את התכונות הראוותניות והאסרטיביות, את הרעיונות הגדולים ביותר ואת הלב הרחב שלהם. 
גבר מזל אריה הוא אדם שנחשב עשיר בכריזמה, הוא נאמן ומקרין בטחון עצמי. גברים כאלה אהובים על ידי נשים ומושכים נשים, בעיקר בשל הכריזמה שלהם, בעוד שהם נחשבים לאנשים שמושכים אליהם קהל בכול מקום בו הם נמצאים: החל ממסיבה במועדון ריקודים, עד חדר הכושר, האוניברסיטה, המשרד ואפילו בבית. כן, אריות הם מלכים ושליטים בלתי מעורערים - לכן נשים נופלות לרגליהם. 
גם אישה מזל אריה תזכה בתשומת לב רבה, בעוד שהאישיות שלה מושכת גברים ונשים כמו מגנט. אישיות גדולה זאת יכולה לעיתים להפחיד, בעוד שמי שמפחד מאישה אריה, כנראה שלא יצליח לעמוד בציפיות שלה. לכן כדאי שכבר יוותר על ניסיונות לייצר עמה קשר קרוב. 

תכונות אופי מרכזיות

אוקיי, בואו נודה: גברים ונשים ממזל זה, הם מלכים בלתי מעורערים ויהיה קשה להוריד אותם מטה, אל העם. האריות מקרינים בטחון עצמי גבוה והם יגנו על הממלכה שלהם בחירוף נפש. לדוגמא: אישה מזל אריה, לעולם לא תכפיש את בן זוגה או תתלונן על ילדיה. אישה כזאת תעדיף לפתור דילמות ובעיות בתוך הממלכה, ללא התערבות של אנשים חיצוניים. הכוח של האריות, הדיסקרטיות והעוצמה שלהם, מקנה להם שליטה מלאה על חייהם כמו גם אופטימיות, נלהבות, נוכחות גדולה ומצב רוח ספונטני. 

סלבס במזל אריה

לא בכדי נחשבים אריות לעילוי, בזמן שהמפורסמים הנוצצים והנלהבים ביותר הם בני סימן זה. ג'ינפר לופז  - בעלת רעמת השיער והמבט החודר - היא אישה מזל אריה קלאסית. גם מדונה האגדית שממציאה עצמה כול פעם מחדש היא בת המזל הזה, ואפילו קיילי ג'נר שהגדירה את עצמה יזמית, מעצבת, אושיית רשת ודוגמנית - היא לביאה גאה. לרשימה מצטרפת גם סנדרה בולוק - שחקנית מעולה שקיבלה לא מעט פרסים. כמו גם שביל קלינטון מהנשיאים האסרטיביים של ארה"ב: נולד בין התאריכים 23 ליולי לבין ה22 לאוגוסט ויש לו מקום של כבוד ברשימת סלבים במזל אריה. 

גבר מזל אריה, אף פעם לא משעמם

חשוב לדעת כי המשיכה הנשית אל גברים בסימן זה, קורית לא רק בשל החיצוניות הבטוחה שלהם, אלא גם מפני שעם גבר כזה - אין רגע משעמם. הבחור המקסים ירתק את בני שיחו ויספר סיפורים בצורה מופלאה, גם אם מדובר על פגישה שלו עם לקוח, או בקנייה שביצע אצל הירקן. הכריזמה והעניין שהם יוצרים סביבם, הופכים אותם למושכים במיוחד. האריה חי את החיים הטובים והוא ילבש ביגוד ממותג וירכוש רכב מרשים. 

מנהיגות, חברתיות וקסם אישי

לבני מזל אריה יש קסם טבעי והם מנהיגים מלידה. בני המזל לא יצטרכו לצעוק כדי לקבל תשומת לב, בעוד שטון הדיבור המגוון שלהם יספק להם את מלוא תשומת הלב, בין אם מדובר בהרצאה או בשיחה טובה בדייט.  גברים במזל זה, עובדים קשה כדי לסגנן את מראם החיצוני ואת אופיים - לכן יהיה להם קשה לעמוד בציפיות של החברה אשר נמצאת סביבם. בכך, כמו מלך החיות, גם הם זקוקים למרחב שלהם ולזמן מנוחה סביר בו הם יצברו כוחות מחודשים. 

מזל אריה וקריירה

חשוב לדעת כי בדומה לאריה שעומד בראש גאוותו, גבר בסימן זה סוקר את החברים שלו, את משפחתו, את מערכות היחסים שלו ואת הצוות עמו הוא עובד. זאת כדי לזהות את הפרטנרים הטובים ביותר ואת הגרועים שבהם. בכך הוא משייך את עצמו לקבוצה ואף מנהיג אותה בעת הצורך. 
העמדה הנערצת של בני המזל מאפשרת להם להניע דברים בדרך שלהם. מה שהופך אותם למנהיגים מלידה. גברים ונשים מסוג זה ימשכו אל תחומים כמו משחק, תיאטרון, ציור וכתיבה. אנשים כאלה יראו טוב בכול תפקיד, בין אם מדובר בעבודה במטבח, או על במת התיאטרון. מה נעשה? הם פשוט כאלה! נראים מעולה בכול מצב... 

מי מסתדר עם אריות?

גבר מזל אריה יסתדר כמעט עם כולם, אבל ינהל מאבק עם גברים אחרים שנמצאים באזור, זאת בשל הצורך בהגנה על טרטוריה. גברים כאלה הם פלרטטנים בטירוף, מלאי חיים וספונטניים. מי שיסתדר עמם יהיו נשים מזל קשת, טלה ואנשים במזלות דלי. הניגודים שבין המזלות יובילו לאיזון בחיי האהבה, בחיי המשפחה וחיי החברה של האריות. הקשרים הרומנטיים שלהם מלאי חיים והסקס איתם מלהיב ומרגש. 

את המשיכה של נשים לגברים כאלה אפשר כבר להבין מכול התכונות המופלאות שמנינו, בזמן שמי שתתאהב בגבר מזל אריה - כדאי שתמיד תשמור על ליבה, משום שאת תשומת ליבו של גבר כזה, תתפוס מיד אישה חדשה. לכן לצד המשיכה, קיים סיכון של נטישה. ובכול זאת, קיומם של אנשים במזל זה בחייכם תהיה נהדרת! בעוד שמי שנמצא ליד בני המזל, יוכל גם הוא להנות מחיים יציבים, אבק כוכבים והצלחה במגוון תחומים. 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 24th, 1:05pm - 2020-07-24T13:05:57+03:00